Informacija apie UAB "Evelita" veiklą karantino, paskelbto Lietuvos Respublikos teritorijoje, metu:

Nuo 2020-04-21 atnaujinama kirpyklos reikmenų parduotuvės veikla. Įspėjame, kad atvykstant būtina laikytis saugumo reikalavimų: atvykti su kauke, laikytis saugaus atstumo. Izoliuotis turintiems žmonės į parduotuvę atvykti draudžiama, o rizikos grupei priklausantiems žmonėms nerekomenduojame lankytis pardavimo vietose.

Karantino galiojimo laikotarpiu siūlome Jums reikalingas prekes įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje www.cutrin.lt, renkantis prekių pristatymo paslaugą į namus ar paštomatus. Jei esate kirpėja(-s), rekomenduojame Jums susikurti profesionalo paskyrą, kad prekes ir paslaugas galėtumėt įsigyti kirpėjų sąlygomis. Registruotis galite paspaudę čia.

Taip pat, įprastomis darbo valandomis Jus konsultuosime el. paštu e-prekyba@cutrin.lt ir telefonu (8 37) 32 42 22.

SVARBU: renkantis apmokėjimo už prekes pristatymo metu pasalaugą, galėsite atsiskaityti tik banko kortele. Kurjeriai šiuo metu grynųjų pinigų nepriima. Dėl visų mūsų saugumo rekomenduojame už prekes atsiskaityti išankstiniu apmokėjimu.

Pavel Okhapkin kirpimų ir šukuosenų seminaras perkeliamas į lapkričio 9 d. Daugiau informacijos čia.

Linkime sveikatos ir saugokime vieni kitus.


Product successfully added to the product comparison!

Cookies help us provide, protect and improve our webpage services. By continuing to use our site, you agree to our cookie policy.