.

Ibiza Hair G linijos profesionalūs plaukų šepečiai

Ibiza Hair G linijos plaukų šepečiai puikiai tinka storų ir garbanotų plaukų tiesinimui, švelninimui ir garbanų formavimui džiovinimo metu. G linija yra 4 dydžių specialaus dizaino šepečiai, kurių susukti šeriai palengvina plaukų pakėlimą nuo šaknų. Patys šereliai yra natūralūs šerno plaukai sumaišyti su unikaliu nailono pluoštu atspariu karščiui. Jų dėka plaukai įgauna papildomą apimtį ir žvilgesį.

Išskirtiniai plaukų šepečiaiIbiza Hair G linijos turi prailgintą kamštinę rankeną. Ji ergonomiška ir ypatingai lengva, sukurta taip, kad užtikrintų patogų sukibimą ir šepečio valdymą. Plaukų stilistas, dirbdamas su šiais šepečiais, taupo savo energiją, nes nejaučia įtampos riešui net ir po labai įtemptos darbo dienos.

Aukštos kokybės Ibiza Hair G linijos plaukų šepečiai pagaminti iš natūralių medžiagų. Dėl jų siauro medinio korpuso ir labai ilgų šerių, šukavimas yra universaliausias ir lengviausias, kokį galite įsivaizduoti! Dėl šerelių sudėties ir susukto jų išdėstymo plaukai tampa dar labiau elastingi, glotnūs ir nepriekaištingos struktūros.