.

Filtrai

Dydis Ø

Dydis Ø

Ibiza Hair Z linijos profesionalūs plaukų šepečiai

Ibiza Hair Z linijos plaukų šepečiai sukurti taip, kad naudojant juos, plaukų džiovinimo laikas sutrumpėja net perpus nei įprastai! Dviejų skirtingų diametrų šepečiai tinka tiek plaukų tiesinimui, tiek garbanojimui ir labai mėgstami profesionalių kirpėjų, kurių darbo krūvis itin įtemptas. Šių darbo įrankių dėka viena iš proceso dalių optimizuojama maksimaliai.

Z linijos plaukų šepečiai turi ypatingai ilgą išgaubtą darbinę dalį. Būtent šis inžinerinis sprendimas ir leidžia sutrumpinti plaukų džiovinimo laiką. Dėl tamsių šerno šerių, sutvirtintų karščiui atspariu anglies pluošto nailonu, sukibimas su plaukais yra ypač efektyvus. Tiesinant plaukus, jie ne tik įgauna tiesią struktūrą, žvilgesį, tačiau kartu pakeliami nuo šaknų, kas suteikia elastingumo. Garbanojant - Ibiza Hair Z linijos šepečių pagalba lengvai sukuriamos švelnios, purios, netaisyklingos bangos ar garbanos.

Prailginta kamštinė rankena – tai dar viena unikali detalė, dėl kurios plaukų šepečiaiIbiza Hair Z linijos taip mėgstami profesionalių plaukų stilistų. Šios rankenos ergonomiškai suprojektuotos ir ypatingai lengvos. Jų dėka paprasta naudotis plaukų šepečiu taupant savo energiją, kadangi riešas nepatiria įtampos net ir po labai darbingos dienos.

Ibiza Hair Z linijos plaukų šepečiai – taupo profesionalo darbo laiką ir energiją!

Aktyvūs filtrai

Šepetys Ibiza Hair Z
28,00 €
Šepetys Ibiza Hair Z
29,00 €
28,00 €

• Sutrumpina džiovinimo laiką.
• Tinka plaukų tiesinimui ir garbanojimui.
• Šerno šerių ir anglies pluošto nailoninių karščiui...

29,00 €

• Sutrumpina džiovinimo laiką.
• Tinka plaukų tiesinimui ir garbanojimui.
• Šerno šerių ir anglies pluošto nailoninių karščiui...