H LINIJA Yra 3 prekės(-ių).

Ibiza Hair H linijos aukštos kokybės plaukų šepečiai tiesių ir garbanotų plaukų priežiūrai. Apvalaus stiliaus šepetys plaukams skirtas tiems, kas nori elastingų ir gyvybingų plaukų. Natūralių šerno šerių ir anglies pluošto nailoninių karščiui atsparių šerių kombinacija, apvyniota aplink šepečio galvutę 360 laipsnių, pakelia plaukus nuo šaknų sut...

Ibiza Hair H linijos aukštos kokybės plaukų šepečiai tiesių ir garbanotų plaukų priežiūrai. Apvalaus stiliaus šepetys plaukams skirtas tiems, kas nori elastingų ir gyvybingų plaukų. Natūralių šerno šerių ir anglies pluošto nailoninių karščiui atsparių šerių kombinacija, apvyniota aplink šepečio galvutę 360 laipsnių, pakelia plaukus nuo šaknų suteikiant jiems apimties. Pačių šerelių sudėties dėka natūralus riebalas tolygiai pasiskirsto ir plaukai tampa purūs ir švelnūs.

H linijos plaukų šepečiai yra 3 skirtingų šerelių išdėstymų. Tiesaus sprendimo modelis H4 storiems ir nepaklusniems, ilgiems bei vidutinio ilgio plaukams padeda tapti valdomais ir žvilgančiais. Ibiza Hair H5 šepetys susuktais šeriais ir didesniais tarpais, todėl maksimaliai pakelia plaukus nuo šaknų. Modelis H6, kaip ir plaukų šepečiai iš Z linijos, turi išgaubtą darbinę dalį, kurios dėka plaukų džiovinimo laikas sutrumpinamas perpus nei įprasta.

Ibiza Hair H linijos plaukų šepečiai  turi unikalią ergonomišką rankeną, pagamintą iš kietmedžio. Jos forma sukurta taip, kad šepetį būtų itin lengva valdyti nuolat judančiai, besisukančiai rankai. Pati medžiaga, iš kurios pagaminta rankena, garantuoja įrankio patvarumą, ilgaamžiškumą.

Daugiau »
Product successfully added to the product comparison!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.