.

Ibiza Hair CX linijos profesionalūs plaukų šepečiai

Ibiza Hair CX linijos aukštos kokybės plaukų šepečiai sausiems ir drėgniems plaukams šukuoti. Jie ypatingai tinka tiesių plaukų priežiūrai ir iššukuoja nesuveliant net ir pačius nepaklusniausius – tankius, storus, vidutinio storio – plaukus.

CX linijos produktai skiriasi nuo kitų Ibiza Hair tuo, jog jie pagaminti iš karbonizuotos medienos. Ji apdirbta taip, kad šepetys būtų patvarus, ypač lengvas, atsparus vandeniui ir bakterijoms. Tai plaukų šepečiai, kurių medienai nenaudojami jokie chemikalai ir lakas, o jų korpusas padengtas anglies sluoksniu. Ovaliniai ir plokštieji šepečiai plaukams turi vokišką inžinerinę gumą, leidžiančią šereliams lengvai slysti per plaukus jų neraunant ir nepažeidžiant. Pneumatinio guminio pado dugne yra suprojektuota maža skylutė taip, kad oras galėtų išeiti iš šepečio ir tokiu būdu apsaugotų plaukus.

Ibiza Hair CX linijos plaukų šepečiai vienas nuo kito skiriasi tik forma ir šereliais. Štai CX6 modelis yra plokščios formos ir dėl savo platumo padeda greičiau iššukuoti ilgus plaukus, nes vienu metu apima ženkliai didesnį jų plotą. Jo šereliai - tai šerno šeriai ir nailoniniai balti šeriai su rutuliniais antgaliais, suteikia plaukams natūralų žvilgesį. Ovalusis CX7 šepetys puikiai glotnina plaukus, tinka pridėtinių sruogų priežiūrai. Tai natūralių šerių šepetys, kombinuotas su balto nailono šereliais. CX10 modelio plaukų šepečiai tinka net ir patiems nepaklusniausiems plaukams. Nailoniniai šeriai su rutuliniais antgaliais švelniai masažuoja galvos odą ir puikiai iššukuoja plaukus, ypač po dušo, baseino ar kitų maudynių.

Aktyvūs filtrai

Šepetys Ibiza Hair CX10
29,00 €
Šepetys Ibiza Hair CX6
29,00 €
29,00 €

• Tinka net patiems nepaklausiausiems plaukams.
• Ovalus sausų ir drėgnų plaukų šepetys.
• Medinės dalies apdirbimui nenaudojami...

29,00 €

• Plokščias sausų ir drėgnų plaukų šepetys.
• Medinės dalies apdirbimui nenaudojami chemikalai ir lakas.
• Šepečiai labai lengvi.