.

Ibiza Hair OC linijos profesionalūs plaukų šepečiai

Aukštos kokybės ovaliniai Ibiza Hair OC linijos plaukų šepečiai šukuoja švelniai, nepažeidžiant plaukų, šereliais masažuojant galvos odą bei pagreitinant plaukų augimą. Natūralių šerno šerių ir nailoninių šerių derinys glotnina plaukus, suteikiant jiems žvilgesio. Šie šepečiai itin draugiški ploniems, sausiems ir pažeistiems plaukams. Jeigu plaukai ilgi ar priauginti, rekomenduojama rinktis OC7 modelį. Norint suteikti plaukams apimties, džiovinimui, o gal tolygiai paskirstyti plaukų priežiūros produktus, tam puikiai tinka OC6 šepetys.

Klasikinės ovalo formos plaukų šepečiai turi ergonomišką kamštinę rankeną, užtikrinančią lengvą ir patogų šukavimą. Jų pagrindas pagamintas iš gražios raudonmedžio medienos, kur šepečių nugarėlės puoštos stilinga vėžlio aplikacija, o ant jo kiauto užrašas IBIZA. Ne veltui šis gyvūnas pasirinktas kaip simbolika OC linijos šepečiams, nes būtent vėžlys reprezentuoja tylią jėgą, saugančią nuo užpuolimų.

Ibiza Hair OC linijos plaukų šepečiai, kaip ir CX ovaliniai ir plokštieji, turi vokiečių inžinierių sukurtą pneumatinę gumą, kurios pagalba šereliai lengvai slysta per plaukus jų nepažeidžiant. Guminio pado dugne yra suprojektuota maža skylutė. Jos dėka oras lengvai gali išeiti iš šepečio, taip apsaugant plaukus.

Aktyvūs filtrai

Šepetys Ibiza Hair OC6
29,00 €
Šepetys Ibiza Hair OC7
29,00 €
29,00 €

• Tinka tolygiam produktų paskirstymui, fenavimui, tūrio kūrimui.
• Kombinuotas baltų natūralių ir nailoninių šerių šepetys.
•...

29,00 €

• Tinka ilgų ir priaugintų plaukų priežiūrai.
• Kombinuotas baltų natūralių ir nailoninių šerių šepetys.
• Šukuoja švelniai,...