OVALŪS IR PLOKŠTI ŠEPEČIAI Yra 6 prekės(-ių).

Regincós ovalūs ir plokšti plaukų šepečiai sausų ir drėgnų plaukų šukavimui. Tai aukštos kokybės profesionalūs šepečiai, skirti kiekvienam ir kiekvienai, mylintiems savo ir savo klientų plaukus, norintiems jų priežiūrai suteikti viską, kas geriausia. Visi šios linijos šepečiai plaukams pagaminti iš kokybiškos raudonmedžio medienos, o jų šereliai...

Regincós ovalūs ir plokšti plaukų šepečiai sausų ir drėgnų plaukų šukavimui. Tai aukštos kokybės profesionalūs šepečiai, skirti kiekvienam ir kiekvienai, mylintiems savo ir savo klientų plaukus, norintiems jų priežiūrai suteikti viską, kas geriausia. Visi šios linijos šepečiai plaukams pagaminti iš kokybiškos raudonmedžio medienos, o jų šereliai pritvirtinti prie pneumatinės guminės pagalvėlės, leidžiančios švelniai slysti per plaukus jų nepažeidžiant.

Regincós ovalūs plaukų šepečiai šukuoja itin švelniai. Jie yra dviejų skirtingų šerelių rūšių: su natūraliais baltais šereliais ir su specialiais nailoniniais. Pastarieji labiausiai tinkami ilgų ir priaugintų plaukų priežiūrai, o baltų šerelių šepečiai – po keratino procedūrų ar pridėtinių sruogų priežiūrai. Rinktis galima tiek su medine rankena, tiek su itin aukštą komfortą suteikiančia ergonomiška kamštine rankena.

Regincós plokšti plaukų šepečiai – geriausias pasirinkimas ilgų ir tiesių plaukų priežiūrai. Dėl savo plokščios formos ir platumo, šie šepečiai vienu metu apima ženkliai didesnį plaukų plotą, todėl padeda greičiau iššukuoti ilgus plaukus. Ploniems, sausiems ar pažeistiems plaukams Regincós savo asortimente turi 100% natūralių šerių šepečius. Jeigu plaukai tankūs, stori ar vidutinio storio – tuomet labiausiai tinkami suapvalintų nailoninių šerelių plokšti plaukų šepečiai. O, kad ilgų plaukų šukavimas nevargintų rankos, šių puikių įrankių rankenos turi itin ergonomiškas neslystančias kamštines rankenas.

Daugiau »
 • Ovalus šepetys su natūraliais baltais šereliais. Tinka plaukų priežiūrai po keratino procedūrų. Šereliai pritvirtinti prie pneumatinės guminės pagalvėlės ir leidžia švelniai slysti per plaukus, jų nežeidžiant. Neslystanti ergonomiška kamštinė rankena. Pagaminti iš raudonmedžio medienos.

  27,00 € Yra sandėlyje
 • Ovalus šepetys su specialiais nailoniniais šereliais. Tinka ilgų ir priaugintų plaukų priežiūrai. Šereliai pritvirtinti prie pneumatinės guminės pagalvėlės ir leidžia švelniai slysti per plaukus, jų nežeidžiant. Neslystanti ergonomiška kamštinė rankena. Pagaminti iš raudonmedžio medienos.

  22,00 € Yra sandėlyje
 • • Kombinuotas baltų natūralių ir nailoninių šerių šepetys.• Medinė rankena. Tinka ilgų ir priaugintų plaukų priežiūrai

  18,00 € Išparduota
 • • Ovalus šepetys su baltais šereliais.• Sukurtas pridėtinių sruogų priežiūrai.• Suteikia natūralią apimtį, žvilgesį ir švelnumą. Tinka plaukų priežiūrai po keratino procedūrų.

  19,00 € Yra sandėlyje
 • Plokščias šepetys. Nailoniniai suapvalinti šereliai. Neslystanti ergonomiška kamštinė rankena. Pagaminti iš raudonmedžio medienos. Šereliai pritvirtinti prie pneumatinės guminės pagalvėlės ir leidžia švelniai slysti per plaukus, jų nežeidžiant.

  22,00 € Išparduota
 • Plokščias šepetys. 100% natūralūs šeriai. Neslystanti ergonomiška kamštinė rankena. Pagaminti iš raudonmedžio medienos. Šereliai pritvirtinti prie pneumatinės guminės pagalvėlės ir leidžia švelniai slysti per plaukus, jų nežeidžiant.

  25,00 € Yra sandėlyje
Product successfully added to the product comparison!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.