.

Regincós YoGa | kontūriniai plaukų šepečiai

Regincós YoGa plaukų šepečiai – tai visiškai nauja šepečių koncepcija, tinkanti trumpų ir ilgų plaukų šukavimui bei natūraliai atrodančioms struktūroms. Šie plaukų priežiūros įrankiai yra plokščios formos, kontūrinio dizaino ir labai lankstūs. Šukuojant jais tiek sausus, tiek drėgnus plaukus, apima malonus jausmas braukiant šepečiu nuo pat šaknų.

Regincós prekinio ženklo unikalaus geometrinio dizaino plaukų šepečiai nevelia ir nepažeidžia plaukų. Rinktis galima iš dviejų rūšių: YoGa ir YoGa Mint. Kuo jie skiriasi? Šereliais ir, lengvesniam jų atskyrimui, – spalva! YoGa yra juodos spalvos ir turintys 9 eiles natūralių bei nailoninių šerių kombinaciją. Jie suteikia plaukams žvilgesio ir švelniai masažuoja galvos odą. YoGa Mint – mėtinės spalvos ir turintys 7 eiles nailoninių spygliukų su apvaliomis galvutėmis, kurios taip pat šukuojant švelniai stimuliuoja galvos odą.

Šie plaukų šepečiai turi vandeniui ir karščiui atsparią rankenėlę, pagamintą iš polikarbonato. Tuo pačiu ji yra minkšta ir neslystanti. Tad, jeigu ieškai šepečio malonaus rankai ir plaukams nuo pat šaknų – rinkis Regincós YoGa.

Aktyvūs filtrai

Šepetys YoGa
18,00 €
Šepetys Regincós YoGa Mint
18,00 €
18,00 €

• Kontūrinis plokščias lankstus šepetys.
• Tinka trumpų ir ilgų plaukų šukavimui.
• Natūralių ir nailoninių šerelių kombinacija...

18,00 €

• Lankstus kontūrinis šepetys trumpų ir ilgų plaukų priežiūrai
• Tinka drėgnų, sausų plaukų šukavimui, natūraliai atrodančioms...