IBIZA HAIR 

„Lengvumas, švelnumas plaukuose... kai jie atrodo žvilgantys ir sveiki... aš jaučiuosi dar gražesnė ir dar labiau pasitikinti savimi!” Štai koks jausmas, kai plaukų šukavimui ir džiovinimui naudojami Ibiza Hair plaukų šepečiai ir specialiai jiems sukurti plaukų džiovintuvai. Tai profesionalios plaukų priežiūros priemonės išskirtinai tiems, kas v...

„Lengvumas, švelnumas plaukuose... kai jie atrodo žvilgantys ir sveiki... aš jaučiuosi dar gražesnė ir dar labiau pasitikinti savimi!” Štai koks jausmas, kai plaukų šukavimui ir džiovinimui naudojami Ibiza Hair plaukų šepečiai ir specialiai jiems sukurti plaukų džiovintuvai. Tai profesionalios plaukų priežiūros priemonės išskirtinai tiems, kas vertina natūralias žaliavas ir puoselėja plaukus.

Ibiza Hair istorija prasidėjo Kalifornijoje (JAV) nuo 1950-ųjų ir džiugina kasdien visus, mėgstančius gražius ir sveikus plaukus. Itin aukštos kokybės plaukų šepečiai, vertinami viso pasaulio geriausių plaukų stilistų. Jų pagalba ne tik kuriami žvilgantys plaukai, tačiau leidžia profesionalui dirbti tausojant jo riešus, rankas ir net laiką! Šepečiai lengvi, ergonomiško dizaino, puikaus sukibimo.

Ibiza Hair plaukų šepečiai gaminami iš geriausių ekologiškų medžiagų. Jų šerelius sudaro natūralių šerno plaukų ir atsparių karščiui nailoninių anglies pluošto šerių derinys. Unikalios ir nepaneigiamai labiausiai ergonomiškos prailgintos kamštinės rankenos, naudojamos apvaliuose modeliuose: B linijos, G linijos ir Z linijos. Taip pat kamščio rankena mėgaujasi ir raudonmedžiu džiuginanti OC linija. Mėgstantiems medinius šepečius, nenusivilsite apdirbto kietmedžio H linijos ir CX modeliais.

Džiovinant plaukus Ibiza Hair plaukų šepečiai idealiai harmonizuoja su to paties prekinio ženklo plaukų džiovintuvais. Jų dėka plaukai išdžiovinami perpus greičiau nei naudojant kitus įrankius. Tai galingas, stipraus oro srauto ir lengvas įrankis.

Gražių plaukų diena prasideda nuo jiems skirtų puikių stiliaus įrankių. Tad pradėk dieną su Ibiza Hair!

Daugiau »

Subkategorijos

 • RB LINIJA

  Ibiza Hair RB linijos plaukų šepečiai sukurti tam, kad suteikti plaukams žvilgesio ir palengvinti jų kontrolę. Būtent natūralių šerno plaukų bei nailoninių šerelių derinys ir padeda pasiekti šį tikslą. Tokių maišytų šerių plaukų šepečiai itin draugiški garbanotų plaukų šukavimui. Kadangi šereliai, būdami skirtingų ilgių, yra elastingi, jie leidžia išlaikyti bangas ir garbanas, neprarandant glotnumo ir tuo pačiu suteikiant papildomos plaukų apimties.

  RB linijos plaukų šepečiai yra 4 skirtingų diametrų - nuo 25 mm iki 53 mm. Jų ergonomiška pagumuota rankena sujungta su keramikiniu korpusu ir magniu padengta bukmedžio šerdimi, kuri absorbuoja plaukų džiovintuvo karštį ir išskiria neigiamus jonus, apsaugodamas plaukų kutikulę nuo pažeidimų, tuo pačiu suteikdamas plaukams blizgesį ir maksimalų glotnumą.

  Plaukų šepečiai Ibiza Hair RB pasižymi karščiui atspariomis, joninėmis bei antistatinėmis savybėmis. Tai reiškia, kad naudojant juos, plaukai yra lengviau ir greičiau sušukuojami, nesivelia ir nesišiaušia. Įsielektrinusius plaukus dailiai suguldo į savo vietas ir jie atrodo sveiki, elastingi ir žvilgantys.

 • B LINIJA

  Ibiza Hair B linijos plaukų šepečiai – idealus sprendimas garbanotų ir šviesių plaukų priežiūrai, nepriklausomai nuo to ar jų šviesi spalva gamtos palytėta, ar dažyta. Jų šerelius sudaro natūralių šerno plaukų ir karščiui atsparių nailoninių anglies pluošto šerių junginys. Tad, jeigu Jūsų ar Jūsų grožio salono klientų plaukai ne tik šviesių atspalvių, bet dar ir ilgi ar vidutinio ilgio, stori ar labai nepaklusnūs, B linijos plaukų šepečiai padės jiems tapti valdomais ir žvilgančiais.

  Baltos spalvos šereliai veikia plaukus dar švelniau nei juodi ir suteikia jiems daugiau blizgesio. Plaukų šepečiaiIbiza Hair B linijos padeda plaukams tapti elastingais, išlaikyti dailias bangas ir garbanas, išsaugant jų glotnumą. Tuo pačiu suteikia papildomos plaukų apimties, maksimaliai pakeliant juos nuo šaknų. Ypatingai tai pasiteisina, kai tarp šepečio šerelio yra didesni tarpai.

  Ibiza Hair B linijos plaukų šepečiai turi prailgintą kamštinę rankeną. Ji itin lengva ir ergonomiškai suprojektuota, kad sukibimas būtų ypač patogus. Šių rankenų dėka kirpėjams labai paprasta dirbti su plaukų šepečiu, nevarginant riešo. Vos paėmus į ranką B linijos šepetį plaukams supranti, kad šis įrankis leis tau dirbti visą dieną su malonumu ir laukti rytojaus su tokia pačia energija.

 • G LINIJA

  Ibiza Hair G linijos plaukų šepečiai puikiai tinka storų ir garbanotų plaukų tiesinimui, švelninimui ir garbanų formavimui džiovinimo metu. G linija yra 4 dydžių specialaus dizaino šepečiai, kurių susukti šeriai palengvina plaukų pakėlimą nuo šaknų. Patys šereliai yra natūralūs šerno plaukai sumaišyti su unikaliu nailono pluoštu atspariu karščiui. Jų dėka plaukai įgauna papildomą apimtį ir žvilgesį.

  Išskirtiniai plaukų šepečiaiIbiza Hair G linijos turi prailgintą kamštinę rankeną. Ji ergonomiška ir ypatingai lengva, sukurta taip, kad užtikrintų patogų sukibimą ir šepečio valdymą. Plaukų stilistas, dirbdamas su šiais šepečiais, taupo savo energiją, nes nejaučia įtampos riešui net ir po labai įtemptos darbo dienos.

  Aukštos kokybės Ibiza Hair G linijos plaukų šepečiai pagaminti iš natūralių medžiagų. Dėl jų siauro medinio korpuso ir labai ilgų šerių, šukavimas yra universaliausias ir lengviausias, kokį galite įsivaizduoti! Dėl šerelių sudėties ir susukto jų išdėstymo plaukai tampa dar labiau elastingi, glotnūs ir nepriekaištingos struktūros.

 • Z LINIJA

  Ibiza Hair Z linijos plaukų šepečiai sukurti taip, kad naudojant juos, plaukų džiovinimo laikas sutrumpėja net perpus nei įprastai! Dviejų skirtingų diametrų šepečiai tinka tiek plaukų tiesinimui, tiek garbanojimui ir labai mėgstami profesionalių kirpėjų, kurių darbo krūvis itin įtemptas. Šių darbo įrankių dėka viena iš proceso dalių optimizuojama maksimaliai.

  Z linijos plaukų šepečiai turi ypatingai ilgą išgaubtą darbinę dalį. Būtent šis inžinerinis sprendimas ir leidžia sutrumpinti plaukų džiovinimo laiką. Dėl tamsių šerno šerių, sutvirtintų karščiui atspariu anglies pluošto nailonu, sukibimas su plaukais yra ypač efektyvus. Tiesinant plaukus, jie ne tik įgauna tiesią struktūrą, žvilgesį, tačiau kartu pakeliami nuo šaknų, kas suteikia elastingumo. Garbanojant - Ibiza Hair Z linijos šepečių pagalba lengvai sukuriamos švelnios, purios, netaisyklingos bangos ar garbanos.

  Prailginta kamštinė rankena – tai dar viena unikali detalė, dėl kurios plaukų šepečiaiIbiza Hair Z linijos taip mėgstami profesionalių plaukų stilistų. Šios rankenos ergonomiškai suprojektuotos ir ypatingai lengvos. Jų dėka paprasta naudotis plaukų šepečiu taupant savo energiją, kadangi riešas nepatiria įtampos net ir po labai darbingos dienos.

  Ibiza Hair Z linijos plaukų šepečiai – taupo profesionalo darbo laiką ir energiją!

 • H LINIJA

  Ibiza Hair H linijos aukštos kokybės plaukų šepečiai tiesių ir garbanotų plaukų priežiūrai. Apvalaus stiliaus šepetys plaukams skirtas tiems, kas nori elastingų ir gyvybingų plaukų. Natūralių šerno šerių ir anglies pluošto nailoninių karščiui atsparių šerių kombinacija, apvyniota aplink šepečio galvutę 360 laipsnių, pakelia plaukus nuo šaknų suteikiant jiems apimties. Pačių šerelių sudėties dėka natūralus riebalas tolygiai pasiskirsto ir plaukai tampa purūs ir švelnūs.

  H linijos plaukų šepečiai yra 3 skirtingų šerelių išdėstymų. Tiesaus sprendimo modelis H4 storiems ir nepaklusniems, ilgiems bei vidutinio ilgio plaukams padeda tapti valdomais ir žvilgančiais. Ibiza Hair H5 šepetys susuktais šeriais ir didesniais tarpais, todėl maksimaliai pakelia plaukus nuo šaknų. Modelis H6, kaip ir plaukų šepečiai iš Z linijos, turi išgaubtą darbinę dalį, kurios dėka plaukų džiovinimo laikas sutrumpinamas perpus nei įprasta.

  Ibiza Hair H linijos plaukų šepečiai  turi unikalią ergonomišką rankeną, pagamintą iš kietmedžio. Jos forma sukurta taip, kad šepetį būtų itin lengva valdyti nuolat judančiai, besisukančiai rankai. Pati medžiaga, iš kurios pagaminta rankena, garantuoja įrankio patvarumą, ilgaamžiškumą.

 • CX LINIJA

  Ibiza Hair CX linijos aukštos kokybės plaukų šepečiai sausiems ir drėgniems plaukams šukuoti. Jie ypatingai tinka tiesių plaukų priežiūrai ir iššukuoja nesuveliant net ir pačius nepaklusniausius – tankius, storus, vidutinio storio – plaukus.

  CX linijos produktai skiriasi nuo kitų Ibiza Hair tuo, jog jie pagaminti iš karbonizuotos medienos. Ji apdirbta taip, kad šepetys būtų patvarus, ypač lengvas, atsparus vandeniui ir bakterijoms. Tai plaukų šepečiai, kurių medienai nenaudojami jokie chemikalai ir lakas, o jų korpusas padengtas anglies sluoksniu. Ovaliniai ir plokštieji šepečiai plaukams turi vokišką inžinerinę gumą, leidžiančią šereliams lengvai slysti per plaukus jų neraunant ir nepažeidžiant. Pneumatinio guminio pado dugne yra suprojektuota maža skylutė taip, kad oras galėtų išeiti iš šepečio ir tokiu būdu apsaugotų plaukus.

  Ibiza Hair CX linijos plaukų šepečiai vienas nuo kito skiriasi tik forma ir šereliais. Štai CX6 modelis yra plokščios formos ir dėl savo platumo padeda greičiau iššukuoti ilgus plaukus, nes vienu metu apima ženkliai didesnį jų plotą. Jo šereliai - tai šerno šeriai ir nailoniniai balti šeriai su rutuliniais antgaliais, suteikia plaukams natūralų žvilgesį. Ovalusis CX7 šepetys puikiai glotnina plaukus, tinka pridėtinių sruogų priežiūrai. Tai natūralių šerių šepetys, kombinuotas su balto nailono šereliais. CX10 modelio plaukų šepečiai tinka net ir patiems nepaklusniausiems plaukams. Nailoniniai šeriai su rutuliniais antgaliais švelniai masažuoja galvos odą ir puikiai iššukuoja plaukus, ypač po dušo, baseino ar kitų maudynių.

 • OC LINIJA

  Aukštos kokybės ovaliniai Ibiza Hair OC linijos plaukų šepečiai šukuoja švelniai, nepažeidžiant plaukų, šereliais masažuojant galvos odą bei pagreitinant plaukų augimą. Natūralių šerno šerių ir nailoninių šerių derinys glotnina plaukus, suteikiant jiems žvilgesio. Šie šepečiai itin draugiški ploniems, sausiems ir pažeistiems plaukams. Jeigu plaukai ilgi ar priauginti, rekomenduojama rinktis OC7 modelį. Norint suteikti plaukams apimties, džiovinimui, o gal tolygiai paskirstyti plaukų priežiūros produktus, tam puikiai tinka OC6 šepetys.

  Klasikinės ovalo formos plaukų šepečiai turi ergonomišką kamštinę rankeną, užtikrinančią lengvą ir patogų šukavimą. Jų pagrindas pagamintas iš gražios raudonmedžio medienos, kur šepečių nugarėlės puoštos stilinga vėžlio aplikacija, o ant jo kiauto užrašas IBIZA. Ne veltui šis gyvūnas pasirinktas kaip simbolika OC linijos šepečiams, nes būtent vėžlys reprezentuoja tylią jėgą, saugančią nuo užpuolimų.

  Ibiza Hair OC linijos plaukų šepečiai, kaip ir CX ovaliniai ir plokštieji, turi vokiečių inžinierių sukurtą pneumatinę gumą, kurios pagalba šereliai lengvai slysta per plaukus jų nepažeidžiant. Guminio pado dugne yra suprojektuota maža skylutė. Jos dėka oras lengvai gali išeiti iš šepečio, taip apsaugant plaukus.

 • PLAUKŲ DŽIOVINTUVAI

  Ibiza Hair plaukų džiovintuvai Kristal 3600 plaukus išdžiovina dvigubai greičiau nei įprasti džiovintuvai! Jie lengvi, galingi ir idealiai harmonizuojantys su Ibiza Hair plaukų šepečiais. Jeigu esi profesionalus plaukų stilistas, dirbantis dideliu tempu ir tau reikia greičio, tuomet Kristal 3600 yra būtent tas pasirinkimas!

  Italijoje pagaminti Ibiza Hair modernūs, puikiai subalansuoti plaukų džiovintuvai užtikrina stiprų oro srautą, todėl plaukus džiovina vos per kelias minutes. Galingi, profesionalūs AC varikliai taupo laiką, veikia tyliau nei kiti ir, net užtikrinant labai stiprų oro srautą, džiovintuvai išlieka itin lengvi. Būtent dėl šių savybių jie yra taip mėgstami profesionalių kirpėjų bei stilistų. Jeigu Kristal 3600 plaukų džiovintuvai naudojami kartu su Ibiza Hair šepečiais – darbas efektyvus; rezultatas, greičio ir plaukų žvilgesio atžvilgiu, puikus, o rankos nepavargę!

  Ibiza Hair plaukų džiovintuvai  yra klasikinio dizaino 2 neutralių spalvų: permatomas ir juodas. Nesvarbu, kurį išsirinksi, žavėsiesi juo ir nenorėsi keisti šio ilgai tarnaujančio, plaukus puoselėjančio įrankio jau po pirmo plaukų džiovinimo.

Product successfully added to the product comparison!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.