.

Ibiza Hair | profesionalūs plaukų šepečiai

„Lengvumas, švelnumas plaukuose... kai jie atrodo žvilgantys ir sveiki... aš jaučiuosi dar gražesnė ir dar labiau pasitikinti savimi!” Štai koks jausmas, kai plaukų šukavimui ir džiovinimui naudojami Ibiza Hair plaukų šepečiai ir specialiai jiems sukurti plaukų džiovintuvai. Tai profesionalios plaukų priežiūros priemonės išskirtinai tiems, kas vertina natūralias žaliavas ir puoselėja plaukus.

Ibiza Hair istorija prasidėjo Kalifornijoje (JAV) nuo 1950-ųjų ir džiugina kasdien visus, mėgstančius gražius ir sveikus plaukus. Itin aukštos kokybės plaukų šepečiai, vertinami viso pasaulio geriausių plaukų stilistų. Jų pagalba ne tik kuriami žvilgantys plaukai, tačiau leidžia profesionalui dirbti tausojant jo riešus, rankas ir net laiką! Šepečiai lengvi, ergonomiško dizaino, puikaus sukibimo.

Ibiza Hair plaukų šepečiai gaminami iš geriausių ekologiškų medžiagų. Jų šerelius sudaro natūralių šerno plaukų ir atsparių karščiui nailoninių anglies pluošto šerių derinys. Unikalios ir nepaneigiamai labiausiai ergonomiškos prailgintos kamštinės rankenos, naudojamos apvaliuose modeliuose: B linijos, G linijos ir Z linijos.

Gražių plaukų diena prasideda nuo jiems skirtų puikių stiliaus įrankių. Tad pradėk dieną su Ibiza Hair!