REGINCÓS 

Nepaprasto meistriškumo, funkcionalaus dizaino, itin aukštos kokybės Regincós plaukų šepečiai, pagaminti iš geriausių žaliavų, sukurti specialiai profesionaliems stilistams! Ypatingai didelė patirtis, bendradarbiavimas su geriausiais pasaulio stilistais, leidžia kurti aukšto lygio plaukų priežiūros priemones.

Regincós istorija, prasidėjusi nuo ...

Nepaprasto meistriškumo, funkcionalaus dizaino, itin aukštos kokybės Regincós plaukų šepečiai, pagaminti iš geriausių žaliavų, sukurti specialiai profesionaliems stilistams! Ypatingai didelė patirtis, bendradarbiavimas su geriausiais pasaulio stilistais, leidžia kurti aukšto lygio plaukų priežiūros priemones.

Regincós istorija, prasidėjusi nuo 1962 metų ir besitęsianti šiandien, ne tik kad nesensta, bet nuolat tobulėja. Prestižinių šepečių gamyboje atsisakyta automatizuotų procesų ir pasirinktas kruopštus ir išskirtinis darbas rankomis užbaigiant kiekvieną įrankį. Šie plaukų šepečiai skirti būtent tiems žmonėms, kurie brangina ir renkasi natūralias, mažiau kenkiančias plaukams, medžiagas.

Regincós visuomet labiau vertina natūralumą, todėl tai atsispindi ne tik jų kuriamų įrankių naudojamose medžiagose, tokiose kaip kokybiška mediena ar 100 proc. šerno šeriai. Tai glūdi ir funkcionalume, kurį suteikia šie plaukų šepečiai, kad kurti natūralią apimtį, formą bei žvilgesį ir plaukai atrodytų sveikesni. Keramikiniai jonizuoti šepečiai, skirti plaukų pakėlimui nuo šaknų ir jų tiesinimui, kontūrų kūrimui – Elipse linija. Įspūdingoji Duo linija su dviejų tipų šereliais – didžiulei apimčiai sukurti, HOT linija su aliuminio plokštele - greitam plaukų tiesinimui ir formavimui. Taip pat kiti plaukų šepečiai, kurie čia dar nepaminėti, bet visus juos rasite Regincós kategorijoje.

Daugiau »

Subkategorijos

 • KERAMIKINIAI JONIZUOTI ŠEPEČIAI

  Regincós keramikiniai jonizuoti plaukų šepečiai skirti plaukų pakėlimui nuo šaknų ir tiesinimui. Šie klasikiniai terminiai šepečiai naudojami kartu su plaukų džiovintuvu. Aliuminio keramika padengtas korpusas leidžia plaukams švelniai slysti šepečiu ir lengvai juos stilizuoti. Jų nailoniniai jonizuoti šereliai yra antistatiški.

  Keramikiniai jonizuoti šepečiai išskiria negatyvius jonus, balansuoja drėgmės pasiskirstymą plaukuose ir suteikia jiems natūralų žvilgesį. Šios Regincós linijos plaukų šepečiai yra 4 skirtingų diametrų nuo 33 mm iki 65 mm. Kuo didesnis diametras, tuo daugiau apimties suteikia plaukams.

  Itin aukštos kokybės Regincós keramikiniai jonizuoti šepečiai ypatingai mėgstami profesionalių plaukų stilistų. Dirbant su šiais įrankiais, jaučiamas aukščiausias komfortas! Tai labai lengvi, džiovinimo kontrolę garantuojantys plaukų šepečiai. Nepaprastai patogi, karščiui ir drėgmei atspari kamštinė rankena, kuri tuo pačiu dar ir absorbuoja garsą, vibracijas bei yra antistatikas.

 • ELIPSE LINIJA

  Regincós Elipse plaukų šepečiai sukurti idealiam kontūrų kūrimui. Jų išgaubtas medinis korpusas, suteikia šereliams ypatingą elipsės formą. Būtent dėl to ši linija ir pavadinta ELIPSE. 16 šerelių eilių, susuktų aplink korpusą, slysta tolygiai pagal galvos formą nuo pat plaukų šaknų.

  Plaukų šepečiai Regincós Elipse turi kamštinę rankeną, kuri leidžia patogiai sugriebti įrankį ir garantuoja, kad jis tikrai neišslys iš rankų pačiu netinkamiausiu metu. Ji atspari ir karščiui, ir drėgmei, puikiai sugeria garsą bei vibracijas. Profesionalių plaukų stilistų džiaugsmui, be savo visų minėtų savybių, šios kamščio rankenos yra ypatingai lengvos ir tuo pačiu tvirtos. Dėl jų mažo svorio nepavargsta kirpėjo ranka ir jis gali lengvai dirbti su šepečiu, kuriant dailius plaukus savo klientams.

  Sustiprinti tankūs šerno šereliai su nailono pluoštu, išgaubtas medinis korpusas, patogi kamštinė rankena – viskas ko reikia maloniam kontūravimui. Plaukų šepečiai, leidžiantys sukurti natūralų tūrį, minkštas švelnias bangas pagal galvos formą. Atskleisk gražiausius savo klientų veido bruožus, kuriant jiems stilių kartu su Regincós Elipse.

 • DUO LINIJA

  Regincós Duo plaukų šepečiai leidžia lengvai pakelti plaukus nuo šaknų ir sukurti didžiulę apimtį jų džiovinimo metu. Šių šepečių ypatingas išskirtinumas yra tas, jog jie turi 2 tipų šerelius. Natūralūs šviesūs šerno šeriai sutvirtinti nailono pluoštu ir dvigubi nailoniniai spygliukai.

  Plaukų šepečiai Regincós Duo, turintys nepaprastai specifinį, unikalų šerelių junginį, dirba iškart dvigubą darbą. Sustiprinti šviesūs šerno šereliai suteikia plaukams glotnumo ir žvilgesio, jie atrodo žymiai sveikesni. Tuo tarpu dvigubų nailono šerelių dėka sukuriama plaukams didelė apimtis, juos pakeliant nuo šaknų. Regincós Duo yra 3 skirtingų dydžių. Renkantis šepetį atsižvelkite į tai, kaip stipriai norisi padidinti plaukų apimtį. Kuo didesnis šepečio diametras, tuo didesnis plaukų tūris.

  Regincós Duo linija kartu su kitomis šio prekinio ženklo linijomis, tokiomis kaip Largo ar Hot, turi vieną ypatingą jas jungiančią savybę. Visų jų plaukų šepečiai turi patogią kamštinę rankeną. Tai ne tik labai lengva, patvari, ekologiška medžiaga, tačiau ir garantuojanti gerą sukibimą. Ji neleidžia įrankiui išslysti iš rankų ir savo lengvu svoriu užtikrina, jog  profesionalo ranka bei riešas nepervargs.

 • LARGO LINIJA

  Regincós Largo plaukų šepečiai sukurti specialiai platesnių sruogų skyrimui ir greitesniam plaukų džiovinimui. Tai ilgiausių šepečių linija Regincós asortimente. Largo modelio darbinė dalis net 35 proc. ilgesnė už įprastų šepečių. Būtent dėl to vienu metu suimamas didesnis plaukų plotas ir džiovinimo procesas sutrumpėja.

  Atrodytų tokio ilgio šepetį profesionalui turėtų būti sunku išlaikyti, nes prisideda papildomo svorio, tačiau šiuo atveju tikrai ne! Regincós Largo suprojektuoti taip, kad forma ir jo gamybai panaudotos medžiagos būtų ir kokybiškos, ir lengvos. Norėdami, kad šie plaukų šepečiai gautų geriausią kokybę, mediena jų korpusui yra iš kontroliuojamų miško plantacijų, nušlifuota ir pilnai rankomis išbaigta. Prie jos pritvirtinta natūrali kamštinė rankena, itin patogi rankos sugriebimui, neslystanti, atspari cheminiams junginiams.

  Dar vienas nepaminėtas faktas - Regincós Largo plaukų šepečiai turi šerelius iš grynų šerno šerių, sustiprintų nailono pluoštu. Šio mišinio dėka plaukų struktūra nepažeidžiama, plaukai tampa sveikesni, glotnūs ir natūraliai žvilgantys.

 • HOT LINIJA

  Regincós HOT linijos termo plaukų šepečiai sukurti greitam plaukų tiesinimui ir formavimui jų džiovinimo metu. Tam šepečio medinis korpusas specialiai padengtas unikalia aliuminio plokštele. Ši plokštelė veikia kaip šilumos laidininkas ir atlieka karščio paskirstymo bei formos išgavimo vaidmenį.

  Regincós HOT plaukų šepečiai turi tankius šerno šerelius, sustiprintus nailono pluoštu. Džiovinant ir šukuojant plaukus šių šerelių dėka, plaukai tampa švelnesni, glotnesni, įgauna natūralų žvilgesį. Kad šereliai geriau sugriebtų plaukus, jie užfiksuoti besisukančioje padėtyje. Toks jų išdėstymas, užtikrinantis geresnį sukibimą, palengvina ir plaukų pakėlimą nuo šaknų. Dėl to išdžiovinti plaukai ne tik žvilga, bet ir yra maloniai krentantys, elastingi.

  Plaukų šepečiai Regincós HOT yra trijų dydžių, kad profesionalai galėtų juos naudoti tiek trumpų, tiek vidutinio ilgo ar ilgiems plaukams. Kad naudojimas būtų patogus, gamintojas jiems pritaikė puikią, stilistų itin pamėgtą kamštinę rankeną. Ji natūralios kamščio medžiagos, kuri lengva, minkšta, maloni liesti ir neleidžianti įrankiui išslysti iš rankų. Ši karščiui ir drėgmei atspari, nepaprastai patogi rankena absorbuoja garsą bei vibracijas ir yra antistatikas.

 • OVALŪS IR PLOKŠTI ŠEPEČIAI

  Regincós ovalūs ir plokšti plaukų šepečiai sausų ir drėgnų plaukų šukavimui. Tai aukštos kokybės profesionalūs šepečiai, skirti kiekvienam ir kiekvienai, mylintiems savo ir savo klientų plaukus, norintiems jų priežiūrai suteikti viską, kas geriausia. Visi šios linijos šepečiai plaukams pagaminti iš kokybiškos raudonmedžio medienos, o jų šereliai pritvirtinti prie pneumatinės guminės pagalvėlės, leidžiančios švelniai slysti per plaukus jų nepažeidžiant.

  Regincós ovalūs plaukų šepečiai šukuoja itin švelniai. Jie yra dviejų skirtingų šerelių rūšių: su natūraliais baltais šereliais ir su specialiais nailoniniais. Pastarieji labiausiai tinkami ilgų ir priaugintų plaukų priežiūrai, o baltų šerelių šepečiai – po keratino procedūrų ar pridėtinių sruogų priežiūrai. Rinktis galima tiek su medine rankena, tiek su itin aukštą komfortą suteikiančia ergonomiška kamštine rankena.

  Regincós plokšti plaukų šepečiai – geriausias pasirinkimas ilgų ir tiesių plaukų priežiūrai. Dėl savo plokščios formos ir platumo, šie šepečiai vienu metu apima ženkliai didesnį plaukų plotą, todėl padeda greičiau iššukuoti ilgus plaukus. Ploniems, sausiems ar pažeistiems plaukams Regincós savo asortimente turi 100% natūralių šerių šepečius. Jeigu plaukai tankūs, stori ar vidutinio storio – tuomet labiausiai tinkami suapvalintų nailoninių šerelių plokšti plaukų šepečiai. O, kad ilgų plaukų šukavimas nevargintų rankos, šių puikių įrankių rankenos turi itin ergonomiškas neslystančias kamštines rankenas.

 • YOGA LINIJA

  Regincós YoGa plaukų šepečiai – tai visiškai nauja šepečių koncepcija, tinkanti trumpų ir ilgų plaukų šukavimui bei natūraliai atrodančioms struktūroms. Šie plaukų priežiūros įrankiai yra plokščios formos, kontūrinio dizaino ir labai lankstūs. Šukuojant jais tiek sausus, tiek drėgnus plaukus, apima malonus jausmas braukiant šepečiu nuo pat šaknų.

  Regincós prekinio ženklo unikalaus geometrinio dizaino plaukų šepečiai nevelia ir nepažeidžia plaukų. Rinktis galima iš dviejų rūšių: YoGa ir YoGa Mint. Kuo jie skiriasi? Šereliais ir, lengvesniam jų atskyrimui, – spalva! YoGa yra juodos spalvos ir turintys 9 eiles natūralių bei nailoninių šerių kombinaciją. Jie suteikia plaukams žvilgesio ir švelniai masažuoja galvos odą. YoGa Mint – mėtinės spalvos ir turintys 7 eiles nailoninių spygliukų su apvaliomis galvutėmis, kurios taip pat šukuojant švelniai stimuliuoja galvos odą.

  Šie plaukų šepečiai turi vandeniui ir karščiui atsparią rankenėlę, pagamintą iš polikarbonato. Tuo pačiu ji yra minkšta ir neslystanti. Tad, jeigu ieškai šepečio malonaus rankai ir plaukams nuo pat šaknų – rinkis Regincós YoGa.

 • KITOS PREKĖS

  Regincós asortimente yra dar dvi labai svarbios plaukų priežiūros priemonės, padedančios profesionalams kurti puikias šukuosenas ir prižiūrėti plaukų šepečius. Viena jų – vėlimo šepečiai, kita – šepečių valytuvai.

  Regincós vėlimo šepetys, savo forma labai panašus į teptuką, skirtas plaukų apimčiai ir kūrybinėms technikoms kurti. Šie šepečiai pagaminti iš buko medienos, kurio išlenktoje korpuso dalyje užfiksuoti natūralūs šereliai. Tai 100 proc. šerno šeriai, leidžiantys plaukų stilistui pasiekti norimą rezultatą nepažeidžiant plaukų, nepriklausomai nuo to plaukai stori ir tankūs, ar plonesni ir retesni. Jie suteikia plaukams švelnumą ir žvilgesį.

  Profesionalai, kurie vertina savo darbo įrankius ir myli savo klientus, neapsieina be vieno mažo plaukų šepečių „pagalbininko“ - tai Regincós šepečių valytuvo. Šis mažas įrankis, lyg mini grėbliukas su nerūdijančio plieno dantukais, padeda palaikyti šepečius ir plaukus švarius bei sveikus. Jis surenka plaukus ir standiklių likučius iš šepečių, taip pailgindamas darbo įrankių naudojimo laiką.

Product successfully added to the product comparison!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.