Visiems Cutrin ir IdHAIR
šampūnams ir kondicionieriams

Perkantiems bent už 33 €

-15% nuolaida!

.

Regincós profesionalūs plaukų šepečiai | šepečiai plaukams

Nepaprasto meistriškumo, funkcionalaus dizaino, itin aukštos kokybės Regincós plaukų šepečiai, pagaminti iš geriausių žaliavų, sukurti specialiai profesionaliems stilistams! Ypatingai didelė patirtis, bendradarbiavimas su geriausiais pasaulio stilistais, leidžia kurti aukšto lygio plaukų priežiūros priemones.

Regincós istorija, prasidėjusi nuo 1962 metų ir besitęsianti šiandien, ne tik kad nesensta, bet nuolat tobulėja. Prestižinių šepečių gamyboje atsisakyta automatizuotų procesų ir pasirinktas kruopštus ir išskirtinis darbas rankomis užbaigiant kiekvieną įrankį. Šie plaukų šepečiai skirti būtent tiems žmonėms, kurie brangina ir renkasi natūralias, mažiau kenkiančias plaukams, medžiagas.

Regincós visuomet labiau vertina natūralumą, todėl tai atsispindi ne tik jų kuriamų įrankių naudojamose medžiagose, tokiose kaip kokybiška mediena ar 100 proc. šerno šeriai. Tai glūdi ir funkcionalume, kurį suteikia šie plaukų šepečiai, kad kurti natūralią apimtį, formą bei žvilgesį ir plaukai atrodytų sveikesni. Keramikiniai jonizuoti šepečiai, skirti plaukų pakėlimui nuo šaknų ir jų tiesinimui.