SILVER BLACK Yra 1 prekė.

Spindinčios juodos spalvos KASHO SILVER BLACK serijos žirklės sukurtos siekiant tobulumo: tobulo dizaino ir tobulo kirpimo. Ne paslaptis, kad SILVER linijos kirpimo žirklės yra labiausiai ergonomiškos iš KASHO asortimento ir šiomis savybėmis dalijasi su savo seserine linija SILVER BLACK. Jų ergonomiškas ofsetinis dizainas, tempimą reguliuojantis...

Spindinčios juodos spalvos KASHO SILVER BLACK serijos žirklės sukurtos siekiant tobulumo: tobulo dizaino ir tobulo kirpimo. Ne paslaptis, kad SILVER linijos kirpimo žirklės yra labiausiai ergonomiškos iš KASHO asortimento ir šiomis savybėmis dalijasi su savo seserine linija SILVER BLACK. Jų ergonomiškas ofsetinis dizainas, tempimą reguliuojantis plokščias varžtas, neįtikėtinas briaunų aštrumas ir patogi pagalvėlė pirštui, atitinka visų kirpėjų reikalavimus.

KASHO SILVER BLACK kirpimo žirklės išsiskiria savo neįtikėtinai žvilgančia vėsia juoda spalva. Jos ne tik švyti prabanga ir spinduliuoja ilgaamžiškumą, jos iš tiesų tokios yra. Tai žirklės, kurios atsparios įbrėžimams, netrupančios ir nenusitrinančios net ir po daugybės metų. Jų paviršių ir ašmenis saugo ypatingo deimantinio tvirtumo apsauginis sluoksnis DLC (Diamond-like Carbon).

KASHO SILVER BLACK yra unikalios kirpimo žirklės, kurios ne tik tobulas meistro darbo įrankis plaukų modeliavimui. Tai švelnumas, elegancija, grakštumas, subtili ir nepastebima grožio estetika, kurią patys japonai sutapatina su jiems žinomu terminu „shibui“. Praturtintos meniška išvaizda SILVER BLACK spinduliuoja nepaprastą kokybę ir lyg šaukia, kad štai taip atrodo tobulumas.

Daugiau »
  • Šios KASHO Silver žirklės yra padengtos ypatingai prabangiu ilgaamžiu DLC (Diamond-like Carbon) sluoksniu, kietumu deimantui prilygstančiu padengimu, atspariu įbrėžimams, netrupančiu ir nenusitrinančiu bėgant laikui. Visa tai suteikia žirklėms ypatingą kokybę!

    390,00 € Išparduota
Product successfully added to the product comparison!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.