Cutrin
IdHAIR
KASHO
0 0,00 €

Apie Corioliss

Kirpėjai yra laisvos davsios žmonės, kurie nebijo būti savimi. Tai asmenybės kurios kalba grožio ir tobulumo kalba. Jie nekreipia dėmesio į stereotipus. Jie yra žmonės, kurie ieško naujovių, bet ne standartinių produktų. Jie ieško profesionalių produktų, kurie sukurti būtent jiems.
Corioliss buvo sukurtas ne kaip tradicinė verslo šaka. Ši kompanija tapo kaip draugų šeima, siekianti tradicinės plaukų industrijos pokyčių. Kaip nepriklausoma kompanija su savo vertybėmis Corioliss atspindi globalios masinės rinkos laisvą dvasią.
Corioliss produktai pasižymi novatoriškumu, vieningumu, išskirtinumu. Produktai padeda atskleisti asmenybės ekspresiją, kūrybiškumą ir meistro nepriklausomybę. Corioliss - jauna ir greitai auganti kompanija. Corioliss yra naujos, jaudinančios vizijos, aukštos kokybės modeliavimo pionieriai. Jie nuolatos gamina naujus, įspūdingus produktus, kuriuos naudodami galite didžiuotis. Jie ne tik gamina aukščiausios kokybės produktus, bet ir nuolatos artimai seka mados tendencijas.

Philo-girl.jpg