Cutrin
IdHAIR
KASHO
0 0,00 €

Apie KASHO

KASHO

MEISTRIŠKUMO SIMBOLIS

Visos KASHO žirklės pagamintos nepaprastai tiksliai, tai puikaus dizaino ir aukščiausio funkcionalumo profesionalios paskirties žirklės. KASHO žirklės pagamintos iš perspektyviųjų metalų, panaudojant naujausias grūdinimo ir galandinimo technologijas. Šiuolaikinių gamybinių procesų ir nepralenkiamos rankinio darbo meistrų kvalifikacijos dėka, KASHO žirklės atitinka pačius aukščiausius kokybės standartus.
KASHO žirklės – tai instrumentai, su kuriais savo meistriškumo sėkmę sieja ir apie kurias svajoja daugelis kirpimo meno meistrų.
KASHO išvertus iš japonų kalbos reiškia „ugnies meistras“. KA - ugnis, SHO - meistras.
Gaminant KASHO žirkles, naudojami du skirtingi nerūdijančio plieno lydiniai. Ši savybė leidžia gaminti instrumentus, atitinkančius aukščiausius japonų kokybės ir tikslumo standartus. Dviejų skirtingų stiprumų plieno rūšių kombinacija suteikia žirklių ašmenims ilgalaikį aštrumą. Kiekviena žirklių pora idealiai subalansuota. Specialaus ašmenų apdirbimo dėka KASHO žirklės garantuoja absoliutų darbinį komfortą, maksimaliai tikslų plauko pjovimą ir ilgalaikį tarnavimą. Šiuolaikiniai gamybos procesai garantuoja aukščiausią apdirbimo kokybę.
craftmanship.jpg

KASHO ergonominis privalumas

KASHO profesionalios plaukų kirpimo žirklės yra trijų konfiguracijų: su simetrine, pusiau simetrine ir asimetrine rankenėlių padėtimis. Su asimetrinėmis rankenėlėmis Jūs galite dirbti tiesiais pečiais ir nuleistomis alkūnėmis, minimaliai naudodami riešo judesius. Pusiau simetrinės yra kompromisinis pasirinkimas tarp simetrinių ir asimetrinių rankenėlių.
(A) Simetrinės
(B) Pusiau simetrinės
(C) Asimetrinės
kasho_simetrija.jpg
straight.jpgsemi_offset.jpgoffset.jpg
(A)(B)(C)

Reguliuojamas įveržimo valdymas

Išbandykite KASHO žirkles ir įvertinkite jų ypatingą įveržimo sistemą. KASHO įveržimo valdymas iš tikrųjų padės Jums patobulinti kirpimą ir atlikti daugybę kirpimo technikų, dirbant su įvairaus storio plaukais.

varztas.jpg

varztas2.jpg

KASHO gaubti ašmenys

KASHO gaubtų ašmenų pakraščiai yra pagaminti taip, kad kirpim procesas būtų pats efektyviausias. Vienas iš šių žirklių privalumų yra tai, kad jų ašmenys gali būti išgaląsti iki skustuvo aštrumo. Kitas didelis privalumas - dėl tarp žirklių vidinių paviršių esančio tarpo, ašmenys prasilenkia tiksliai kirpimo taške. Unikalaus dizaino dėka trintis tarp vidinių ašmenų paviršių yra minimali, todėl ašmenys išlieka aštrūs ilgą laiką.
(A) KASHO lenkti ašmenys
(B) KASHO pusiau lenkti ašmenys
(C) įprasti ašmenys
asmenys.jpg

KASHO „Ultimate Edge“ profesionalams

KASHO unikali „Ultimate Edge“ („UE“) sistema užtikrina tiesiausią ir tiksliausią kirpimą aukščiausios kokybės žirklėmis. „UE“ žirklės yra pagamintos KASHO aukšto lygio gamybos proceso metu. Šis procesas leidžia absoliučiai tiksliai išgaubti tiek vidinius, tiek išorinius ašmenis. „UE“ yra suprojektuota taip, kad būtų patogu atlikti bet kokios technikos kirpimą.

KASHO žirklių priežiūros rekomendacijos:

Po kiekvieno žirklių panaudojimo būtina nuvalyti ašmenis švelnia sausa medžiaga arba odine servėtėle.
Varžtais reguliuojamų žirklių grupę būtina reguliariai sutepti specialiu aliejumi.
Kad žirklių nepažeistumėte, būtina jas laikyti uždaroje saugioje ir sausoje pakuotėje.
Būtina reguliariai kontroliuoti ašmenų įtempimą.

KASHO žirklės – tai aukščiausio tikslumo profesionalios paskirties instrumentas, reikalaujantis atidžios ir kruopščios priežiūros.