Baktolan Balm

Baktolan balm yra aliejaus emulsija su vandeniu, atitinkanti odos pH 5,5. Apsaugo odą su ypatingais drėkinamaisiais ir riebalus atstatančiais komponentais. Skatina odos regeneraciją, stabilizuoja rūgščių pusiausvyrą, sušvelnina odos dirginimą ir raudonį, atstato ir palaiko odos elastingumą. Greitai ir lengvai įsigeria į odą, nepalikdamas ant jos nemalonaus riebalų sluoksnio. Maloniai kvepia.

Smulkiau

6,90 €


  • 350 ml

SAVYBĖS: Baktolan balm yra aliejaus emulsija su vandeniu, atitinkanti odos pH 5,5. Apsaugo odą su ypatingais drėkinamaisiais ir riebalus atstatančiais komponentais. Skatina odos regeneraciją, stabilizuoja rūgščių pusiausvyrą, sušvelnina odos dirginimą ir raudonį, atstato ir palaiko odos elastingumą. Greitai ir lengvai įsigeria į odą, nepalikdamas ant jos nemalonaus riebalų sluoksnio. Maloniai kvepia. PASKIRTIS: Sveikatos priežiūros įstaigų personalo rankų priežiūrai po dažno rankų plovimo ar dezinfekcijos. Naudojamas pacientų kūno priežiūrai po maudymo. Chemijos, farmacinių produktų, maisto pramonės darbuotojų rankų priežiūrai. Buityje.

Pastaba: higienai reikalingus dokumentus galite atsisiųsti paspaudę nuorodą puslapio apačioje.

Priedai ir panašūs produktai

Peržiūrėta

Product successfully added to the product comparison!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.