.

Cutrin-vegan

Cutrin HOHDE Platinum Cleansing Conditioner

Cutrin-vegan

Valomasis Platinum kondicionierius šviesintiems, natūraliai šviesiems ar žiliems plaukams. Šis valomasis kondicionierius – tai hibridinė plaukų priežiūros priemonė, kuri valo, tonuoja ir kondicionuoja plaukus, palengvina iššukavimą, išlaiko plaukų spalvos ryškumą ir blizgesį. Plaukai bus švelnūs, lengvi ir gerai iškondicionouti.

20,90 €
Talpa
Kiekis

Valomasis Platinum kondicionierius šviesintiems, natūraliai šviesiems ar žiliems plaukams. Šis valomasis kondicionierius – tai hibridinė plaukų priežiūros priemonė, kuri valo, tonuoja ir kondicionuoja plaukus, palengvina iššukavimą, išlaiko plaukų spalvos ryškumą ir blizgesį. Plaukai bus švelnūs, lengvi ir gerai iškondicionouti. Natūralus šiaurietiškų mėlynių sėklų aliejus maitina ir saugo plaukus nuo išorinio streso poveikio. Chia proteinai padeda sustiprinti plaukus ir sumažinti lūžinėjimą. Augalinės kilmės veikliosios medžiagos intensyviai drėkina plaukus ir suteikia ilgalaikį poveikį. Sudėtyje yra UVA ir UVB apsauga plaukams.

NAUDOJIMAS: Kondicionierių gausiai tepkite ant drėgnų plaukų ir palikite 3-5 minutes, priklausomai nuo norimo rezultato. Kruopščiai išskalaukite. Mūvėkite pirštines.

13002

Charakteristikos

Gamintojas
Cutrin
Produkto linija
HOHDE