Cutrin
IdHAIR
KASHO
0 0,00 €
Cutrin BIO+ Balance Moisturizer

Cutrin BIO+ Balance Moisturizer

Išparduota!

Drėkinantis ir kondicionuojantis sausos odos gelio pavidalo kremas. Saugo nuo pleiskanojimo ir dirglumo. Balansuoja galvos odą ir atstato jos švelnumą. Lengvai naudojamas, nenuskalaujamas gelinis kremas sustiprina balansuojančio šampūno efektą. Lengvai ir greitai absorbuojamas, nepalieka apnašų. Ypatingai tinka turintiems atopinį odos dermatitą. Švelnus, be alergenų.

11,50 € 8,05 €

Drėkinantis ir kondicionuojantis sausos odos gelio pavidalo kremas. Saugo nuo pleiskanojimo ir dirglumo. Balansuoja galvos odą ir atstato jos švelnumą. Intensyvaus veikimo, drėkina galvos odą 24 valandas. Lengvai naudojamas, nenuskalaujamas gelinis kremas sustiprina balansuojančio šampūno efektą. Lengvai ir greitai absorbuojamas, nepalieka apnašų. Keramidai atstato odos balansą ir mažina dirglumą. Ypatingai tinka turintiems atopinį odos dermatitą. Švelnus, be alergenų.

Sveika galvos oda ir sveiki plaukai - labai svarbi sveikatos ir kokybiško gyvenimo detalė. Cutrin BIO+, perkamiausia plaukų priežiūros produktų linija Skandinavijoje, atnaujino ir performulavo galvos odos problemų gydymo BIO+ produktais sistemą. Patikrintas mūsų produktų efektyvumas ir funkcionalumas leidžia ilgam panaikinti pleiskanas, niežulį, paraudimus, balansuoja sausą galvos odą, saugo nuo priešlaikinio plaukų slinkimo. Cutrin BIO+ originalūs galvos odos ir plaukų problemų sprendimai dabar dar efektyvesni! Intensyvūs aktyviųjų ingredientų ir pačių produktų tyrimai ir testavimai bendradarbiaujant su Helsinkio Universitetu, garantuoja, kad BIO+ produktai - tai patys pažangiausi ir patikimiausi plaukų ir galvos odos problemų sprendimai.

Gamintojas : Cutrin
Produkto linija : BIO+

Priedai, panašios prekės