Cutrin
IdHAIR
KASHO
0 0,00 €
Cutrin BIO+ Energen Care

Cutrin BIO+ Energen Care

Išparduota!

Plaukų folikulus stiprinantis kondicionierius kovoja su priešlaikiniu moterų plaukų slinkimu ir plonėjimu. Stiprina plaukus ir skatina naujų ataugimą. Maloniai veikia galvos odą. Gaivina plaukus. Plaukai atrodo sveiki ir gyvybingi.

Dar GERESNĖ KAINA, jei pirksite 2 vnt. ir daugiau!

11,50 € 8,05 €

Plaukų folikulus stiprinantis kondicionierius kovoja su priešlaikiniu moterų plaukų slinkimu ir plonėjimu. Stiprina plaukus ir skatina naujų ataugimą. Maloniai veikia galvos odą. Gaivina plaukus. Plaukai atrodo sveiki ir gyvybingi. Sudėtyje turi septynis skirtingus vitaminus, būtinus plaukų augimui ir gerai būklei, biotino ir H grupės vitaminų, kurių trūkumui esant, prasideda priešlaikinis plaukų slinkimas, plaukų žilimas ir galvos odos ligos. Kaštonų ekstraktas stimuliuoja galvos odos medžiagų apykaitą ir kraujotaką. Švelnios žalumos kvapo.

Sveika galvos oda ir sveiki plaukai - labai svarbi sveikatos ir kokybiško gyvenimo detalė. Cutrin BIO+, perkamiausia plaukų priežiūros produktų linija Skandinavijoje, atnaujino ir performulavo galvos odos problemų gydymo BIO+ produktais sistemą. Patikrintas mūsų produktų efektyvumas ir funkcionalumas leidžia ilgam panaikinti pleiskanas, niežulį, paraudimus, balansuoja sausą galvos odą, saugo nuo priešlaikinio plaukų slinkimo. Cutrin BIO+ originalūs galvos odos ir plaukų problemų sprendimai dabar dar efektyvesni! Intensyvūs aktyviųjų ingredientų ir pačių produktų tyrimai ir testavimai bendradarbiaujant su Helsinkio Universitetu, garantuoja, kad BIO+ produktai - tai patys pažangiausi ir patikimiausi plaukų ir galvos odos problemų sprendimai.

Gamintojas :Cutrin
Produkto linija :BIO+

Priedai, panašios prekės