Cutrin
IdHAIR
KASHO
0 0,00 €
Cutrin iSM Colorism Conditioner

Cutrin iSM Color Conditioner 200 ml

Kondicionierius normaliems, ploniems ir dažytiems plaukams.  Palaiko dažytų plaukų spalvą ir ryškumą.  Arctic Active Complex, natūralių aviečių sėklų aliejus ir  šilko proteinai suteikia plaukams lankstumo, atstato drėgmę ir palengvina iššukavimą. Su UVA ir UVB filtrais. Be parabenų, be dažiklių.

10,50 € 6,30 €
Talpa : 
  • 200 ml
- +

Kondicionierius normaliems, ploniems ir dažytiems plaukams. Palaiko dažytų plaukų spalvą ir ryškumą. Arctic Active Complex, natūralių aviečių sėklų aliejus ir šilko proteinai suteikia plaukams lankstumo, atstato drėgmę ir palengvina iššukavimą. Su UVA ir UVB filtrais. Be parabenų, be dažiklių.

VISKAS, KO JUMS REIKIA - TAI JŪSŲ POŽIŪRIS, KURIUO LABAI TIKITE! CUTRIN ISM PRISTATO ŠIAURIETIŠKĄ PROFESIONALISMĄ IR INDIVIDUALISMĄ! TAM REIKIA TURĖTI PAKANKAMAI DRĄSOS! TAI TARSI KAŽKAS, KO JUMS REIKIA, KAD BŪTUMĖTE PATENKINTI SAVIMI! NEBIJOKITE TAPTI INDIVIDUALIAIS!

Mūsų ekspertiSMas paremtas plaukų supratimu ir išmanymu apie juos. Jis paremtas giliomis studijomis apie mūsų klimato sąlygas. Cutrin ekspertiSMas apjungia produktus, kurie turi geriausius ingredientus, reikalingus gražiems plaukams. Mūsų ekspertiSMas yra techniškai progresyvus ir žaismingas.

Gamintojas : Cutrin
Produkto linija : iSM

Priedai, panašios prekės