0 0,00 €

Cutrin Chooz Root Lifting Finishing Spray

Išparduota!

Pakėlimo nuo šaknų purškiklis.
Pakelia plaukus nuo šaknų, suteikia tūrį ir kontrolę. Suteikia plaukams sgtruktūrą ir matinį užbaigimą. Suteikia stiprią ir ilgalaikę fiksaciją.

11,70 € 8,19 €

Pakėlimo nuo šaknų purškiklis.
Pakelia plaukus nuo šaknų, suteikia tūrį ir kontrolę. Suteikia plaukams sgtruktūrą ir matinį užbaigimą. Suteikia stiprią ir ilgalaikę fiksaciją.
Naudojimas: Purkškite ant drėgnų plaukų prie pat šaknų. Jei norite iškelti labai stipriai, iššukuokite plaukus prie šaknų po to, kai išpurškėte priemonę. Jei norite suteikti tūrį, purškite tolygiai ant sausų plaukų taip kaip laku.

VISIŠKAI NAUJA CUTRIN CHOOZ produktų linija sukurta šiauriečių plaukams bei šiaurietiškam klimatui. Produktai puikiai veikia bet kokiomis klimato sąlygomis - tiek vasaros karščiu, tiek žiemos šaltyje.
CUTRIN CHOOZ suteikia plaukams norimą fiksaciją, žvilgesį ir apimtį. Produktai garantuoja PUIKŲ REZULTATĄ!

SUKURTAS ŠIAURIEČIŲ KLIMATUI

Visiškai atnaujinta Cutrin Chooz produktų linija ignoruoja šiaurietiškos gamtos reiklias sąlygas. Naudodami Cutrin Chooz produktus, galėsite išbandyti daugelį šukuosenų, įgyti naują įvaizdį. Viskas, ko jums reikia - tai mėgautis savo darbu ir modeliavimo laisve. Cutrin Chooz produktai įkvėpti šiaurietiškos gamtos ir šiaurietiško klimato. Produktai yra malonaus ir gaivaus kvapo. Produktai turi karščio, UV ir drėgmės apsaugas. Šių savybių dėka, Cutrin Chooz suteikia maksimalią apimtį, lankstumą, šukuosenos ryškumą ir žvilgesį.

PRODUKTŲ, REIKALINGŲ DARBUI, KOKYBĖ GARANTUOTA

Cutrin Chooz modeliavimo ir fiksavimo produktų liniją sudaro 13 puikiai veikiančių modeliavimo produktų. Naudodami Chooz produktus, sukursite viską, ko jums reikia. Fantazijai ribų nėra! Naujoviškas dizainas, ir lengvas produktų naudojimas leis pasiekti tokių modeliavimo rezultatų, kokių net nesitikėjote!

PASIRINKITE CHOOZ - MODELIAVIMO PRODUKTUS, GARANTUOJANČIUS PUIKŲ REZULTATĄ!
PASIRINKITE CUTRIN CHOOZ!

Gamintojas : Cutrin
Produkto linija : Chooz

Priedai, panašios prekės