Cutrin
IdHAIR
KASHO
0 0,00 €

Cutrin Demi-Reflection Plaukų Dažai

Cutrin REFLECTION plaukų dažai suteiks plaukams nepaprastą ir ilgalaikį intensyvumą bei žvilgesį. 75% uždažo žilus plaukus. Cutrin REFLECTION plaukų dažai yra švelnūs, kondicionuojantys ir lengvai naudojami. Juos galima naudoti iš karto po cheminio plaukų sugarbanojimo. Tai pirmieji neamoniakiniai plaukų dažai plaukų spalvos pašviesinimui, spalvos paryškinimui.

8,00 €
Talpa : 
  • 60 ml
Spalva : 
- +

Pirmieji beamoniakiniai plaukų dažai, specialiai sukurti šiaurietiško tipo plaukams!

Cutrin REFLECTION naujieji plaukų dažai suteiks plaukams nepaprastą ir ilgalaikį intensyvumą bei žvilgesį. 75% uždažo žilus plaukus. Cutrin REFLECTION plaukų dažai yra švelnūs, kondicionuojantys ir lengvai naudojami. Juos galima naudoti iš karto po cheminio plaukų sugarbanojimo. Cutrin REFLECTION dažai ypatingai tinka prieš tai dažytų plaukų dažymui. Tai pirmieji neamoniakiniai plaukų dažai plaukų spalvos pašviesinimui, spalvos paryškinimui. Ypatingai tinka šiaurietiško tipo plaukų priežiūrai.
Vieninteliai plaukų dažai šiaurietiško tipo plaukams yra ištestuoti šiaurietiško klimato sąlygomis Suomijoje, Norvegijoje, Danijoje ir Rusijoje. Šie dažai optimaliai atitinka šiaurietiškų plaukų spalvos intensyvumo ir kondicionavimo reikalavimus.
Spalvų ir atspalvių kolekcija sukurta pagal šiaurietiško regiono vartotojų reikalavimus, kurie akivaizdžiai skiriasi nuo centrinės Europos gyventojų reikalavimų.

PASTABA: dažai skirti profesionaliam naudojimui.

Gamintojas :Cutrin
Produkto linija :Reflection

Priedai, panašios prekės