Cutrin
IdHAIR
KASHO
0 0,00 €
Cutrin BIO+ Balance Shampoo

Cutrin BIO+ Balance Shampoo

Drėkinantis ir kondicionuojantis šampūnas sausai ir jautriai galvos odai. Balansuojantis šampūnas kondicionuoja, drėkina ir gaivina galvos odą. Tinka normaliems ir dažytiems plaukams. Ksilitolis ir laktitolis ramina, balansuoja ir drėkina galvos odą. Keramidai atstato odos balansą ir mažina dirglumą. Švelnus, be alergenų.

11,50 € 8,05 €
Talpa : 
  • 200 ml
- +

Drėkinantis ir kondicionuojantis šampūnas sausai ir jautriai galvos odai. Reguliarus plaukų dažymas, netinkantys šampūnai gali suerzinti galvos odą ir dėl to suformuoti sausas pleiskanas. Balansuojantis šampūnas kondicionuoja, drėkina ir gaivina galvos odą. Tinka normaliems ir dažytiems plaukams. Ksilitolis ir laktitolis ramina, balansuoja ir drėkina galvos odą. Keramidai atstato odos balansą ir mažina dirglumą. Švelnus, be alergenų.

Sveika galvos oda ir sveiki plaukai - labai svarbi sveikatos ir kokybiško gyvenimo detalė. Cutrin BIO+, perkamiausia plaukų priežiūros produktų linija Skandinavijoje, atnaujino ir performulavo galvos odos problemų gydymo BIO+ produktais sistemą. Patikrintas mūsų produktų efektyvumas ir funkcionalumas leidžia ilgam panaikinti pleiskanas, niežulį, paraudimus, balansuoja sausą galvos odą, saugo nuo priešlaikinio plaukų slinkimo. Cutrin BIO+ originalūs galvos odos ir plaukų problemų sprendimai dabar dar efektyvesni! Intensyvūs aktyviųjų ingredientų ir pačių produktų tyrimai ir testavimai bendradarbiaujant su Helsinkio Universitetu, garantuoja, kad BIO+ produktai - tai patys pažangiausi ir patikimiausi plaukų ir galvos odos problemų sprendimai.

Gamintojas : Cutrin
Produkto linija : BIO+

Priedai, panašios prekės