0 0,00 €

Cutrin iSM Moisture Shampoo 300 ml

Šampūnas normaliems ir dažytiems plaukams, kuriems trūksta drėgmės. Cutrin Moisturism šampūnas ypatingai gerai drėkina plaukus ir galvos odą. Arctic Active Complex, natūralių šiaurietiškų mėlynių sėklų aliejus ir  pentavitinas giliai atstato plaukų drėgmės balansą, maitina plaukus ir galvos odą. Su UVA ir UVB filtrais. Be parabenų, be dažiklių.

10,50 €
Talpa : 
  • 300 ml
- +

VISKAS, KO JUMS REIKIA - TAI JŪSŲ POŽIŪRIS, KURIUO LABAI TIKITE! CUTRIN ISM PRISTATO ŠIAURIETIŠKĄ PROFESIONALISMĄ IR INDIVIDUALISMĄ! TAM REIKIA TURĖTI PAKANKAMAI DRĄSOS! TAI TARSI KAŽKAS, KO JUMS REIKIA, KAD BŪTUMĖTE PATENKINTI SAVIMI! NEBIJOKITE TAPTI INDIVIDUALIAIS!

Mūsų ekspertiSMas paremtas plaukų supratimu ir išmanymu apie juos. Jis paremtas giliomis studijomis apie mūsų klimato sąlygas. Cutrin ekspertiSMas apjungia produktus, kurie turi geriausius ingredientus, reikalingus gražiems plaukams. Mūsų ekspertiSMas yra techniškai progresyvus ir žaismingas.

Šampūnas normaliems ir dažytiems plaukams, kuriems trūksta drėgmės. Cutrin Moisturism šampūnas ypatingai gerai drėkina plaukus ir galvos odą. Arctic Active Complex, natūralių šiaurietiškų mėlynių sėklų aliejus ir  pentavitinas giliai atstato plaukų drėgmės balansą, maitina plaukus ir galvos odą. Su UVA ir UVB filtrais. Puki priemonė išsausėjusių bei garbanotų plaukų priežiūrai. Be parabenų, be dažiklių.

Gamintojas : Cutrin
Produkto linija : iSM

Priedai, panašios prekės