Cutrin
IdHAIR
KASHO
0 0,00 €
Cutrin BIO+ Active Serum

Cutrin BIO+ Active Serum

Ypatingai efektyvus kondicionuojantis losjonas įvairių galvos odos problemų sprendimui. Nenuskalaujamas kondicionierius naikina pleiskanas, mažina niežulį ir paraudimus. Stimuliuoja kraujotaką ir balansuoja galvos odos riebalinių liaukų funkciją. Padidina aktyvaus ir specialaus šampūnų veikimo efektyvumą. Tinka visų tipų odai, ypač riebiai.

11,50 € 8,05 €
Talpa : 
  • 150 ml
- +

Ypatingai efektyvus kondicionuojantis losjonas įvairių galvos odos problemų sprendimui. Nenuskalaujamas kondicionierius naikina pleiskanas, mažina niežulį ir paraudimus. Stimuliuoja kraujotaką ir balansuoja galvos odos riebalinių liaukų funkciją. Padidina aktyvaus ir specialaus šampūnų veikimo efektyvumą. Tinka visų tipų odai, ypač riebiai. Aktyvusis ingredientas- piroktono olaminas. Skandinaviško kadagio ūglių ekstraktas ramina galvos odą. Patentuota sudėtinė formulė. Dervų aromato.

Sveika galvos oda ir sveiki plaukai - labai svarbi sveikatos ir kokybiško gyvenimo detalė. Cutrin BIO+, perkamiausia plaukų priežiūros produktų linija Skandinavijoje, atnaujino ir performulavo galvos odos problemų gydymo BIO+ produktais sistemą. Patikrintas mūsų produktų efektyvumas ir funkcionalumas leidžia ilgam panaikinti pleiskanas, niežulį, paraudimus, balansuoja sausą galvos odą, saugo nuo priešlaikinio plaukų slinkimo. Cutrin BIO+ originalūs galvos odos ir plaukų problemų sprendimai dabar dar efektyvesni! Intensyvūs aktyviųjų ingredientų ir pačių produktų tyrimai ir testavimai bendradarbiaujant su Helsinkio Universitetu, garantuoja, kad BIO+ produktai - tai patys pažangiausi ir patikimiausi plaukų ir galvos odos problemų sprendimai.

Gamintojas : Cutrin
Produkto linija : BIO+

Priedai, panašios prekės