.

  • −30%
  • Nauja
-30-guodis-visi

KASHO SlideCut

-30-guodis-visi

KASHO SlideCut žirklės yra tikras meno kūrinys ir tikslus japoniškas šedevras. Pirmosios išmanios KASHO SlideCut žirklės, patentuotos KAI Japan įmonės. Šių žirklių pagaminama TIK 100 vienetų per metus visam pasauliui. SlideCut - tai kirpimas be rankų apkrovos. SlideCut sprendimas- tai didžiulis technologinis šuolis nuo tradicinio linijinio žirklių ašmenų judesio iki sklandaus 3D erdvinio judesio kirpimo metu.

1 540,00 € Sutaupote 30%
2 200,00 €
Ilgis
Kiekis
Paskutinė prekė

Dėl savo unikalaus dizaino SlideCut žirklės užtikrina sklandų kirpimą be jokio spaudimo ranka ir atlieka unikalų ir neprilygstamą pjovimo judesį.  Suderintas dviejų bėgių sistemos guolių veikimas užtikrina sklandų kirpimo ašmenų judesį su minimalia rankos jėga.

Įprastos žirklės kerpa tik tada, kai ašmenys slysta vienas pro kitą. SlideCut žirklės veikia kitokiu principu ir prideda papildomą unikalų, rankos nevarginantį pjovimo veiksmą prie standartinio, kai ašmenys kerpa tik jiems slystant tarpusavyje. Unikalių rutulinių guolių dėka, viršutinė geležtė slysta į priekį, kai žirklėms atsidaro, ir slysta atgal, kai jos užsidaro. Šis naujoviškas traukimo ir kirpimo vienu metu derinys užtikrina išskirtinai aštrų ir tikslų kirpimą net ir esant sausiems plaukams.

Žirklės pagamintos iš SG2, milteliniu-metalurginiu būdu pagaminto plieno. Šio lydinio kietumas ura net 61-62 HRC. Aukštos kokybės plienas ir sudėtingi gamybos procesai garantuoja maksimalų šio išskirtinio šedevro kietumą ir ilgaamžiškumą.

Šių žirklių pagaminama TIK 100 vienetų per metus visam pasauliui!

KAI-KSL-65OS

Charakteristikos

Gamintojas
KASHO
Žirklių linija
SlideCut