KIRPYKLŲ ĮRANGA 

Dažnai įėjus į kirpyklą, grožio saloną, akys pirmiausiai stabteli ir stebi, ar klientas, sėdintis kėdėje muistosi, ar atsipalaidavęs mėgaujasi procesu? Tada žvilgsnis nukrypsta į kirpėją: ar jis dirba įsitempęs, ar jį supanti kirpyklos įranga yra patogi jo darbo procesui? Vienas svarbiausių sėkmingo verslo ir grįžtančių klientų faktorių yra pate...

Dažnai įėjus į kirpyklą, grožio saloną, akys pirmiausiai stabteli ir stebi, ar klientas, sėdintis kėdėje muistosi, ar atsipalaidavęs mėgaujasi procesu? Tada žvilgsnis nukrypsta į kirpėją: ar jis dirba įsitempęs, ar jį supanti kirpyklos įranga yra patogi jo darbo procesui? Vienas svarbiausių sėkmingo verslo ir grįžtančių klientų faktorių yra patenkintas klientas. Ir tam pasiekti didžiausią įtaką turi puikus aptarnavimas, kurio esminė paslaptis - laimingas darbuotojas!

Kirpyklų įranga, kuri tarnauja plaukų stilistui, visų pirma turi būti patogi jam ir klientui. Jeigu kirpėjo kėdėje sėdintis žmogus nuolat muistosi, sunku tinkamai atlikti savo darbą. Todėl cutrin.lt asortimente jau yra atrinktos tokios kėdės, kurios patogios sėdėti, reguliuoti aukštį bei pasukti.

Žinoma, kirpyklų įranga tai ne tik kirpėjo kėdės! Jūsų patogumui, čia yra ir galvos plautuvės, vienpusiai bei dvipusiai veidrodžiai. Neatsiejama baldų dalis yra kirpėjų vežimėliai, kuriuose ne tik kad susidėsite visus reikalingus darbo įrankius, bet dėl savo mobilumo – jie visuomet bus „po ranka“ aptarnaujant klientą.

Kad plaukų stilisto darbo vieta būtų patogi, kirpyklų įranga kartu su cutrin.lt – nuo pakojo iki galvos plautuvės.

Daugiau »
Product successfully added to the product comparison!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.