CUTRIN

Sveiki ir žvilgantys plaukai net ir reikliausiomis gamtinėmis sąlygomis

IdHAIR

Gražių plaukų ir gamtos harmonija

KASHO

Japoniškos plaukų kirpimo žirklės
PROFESIONALAS PROFESIONALUI

PROFESIONALIOS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Kirpėjams, plaukų stilistams ir kiekvienam, mylinčiam savo plaukus ir ieškančiam jiems geriausių produktų! Mes siekiame, kad kirpėjai turėtų visas jiems būtinas ir reikalingas priemones, kurių dėka savo klientams galėtų suteikti aukščiausio lygio stiliaus paslaugas.

Regincos
Ibiza Hair

Esate profesionalas?

Susikurkite profesionalo paskyrą ir prekes

Sukurti profesionalo paskyrą

galėsite įsigyti tik profesionalams skirtomis

kainomis ir sąlygomis!

CUTRIN.LT - TAI PROFESIONALIOS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

bottom

Mūsų istorija ir patirtis siekia jau daugiau nei 25 metus sėkmingai atstovaujant aukščiausios kokybės prekinius ženklus. Suomijos gamintojo Cutrin profesionali plaukų kosmetika tobulai tinka lietuviškų klimato sąlygų veikiamų lietuvių plonų plaukų ir jautrios galvos odos puoselėjimui. Danijos IdHAIR kosmetika – tai maitinančios, suteikiančios žvilgesio ir elastingumo plaukų priežiūros priemonės.

Taip pat, suprasdami, jog plaukų kirpimo žirklės ir plaukų šepečiai yra pagrindiniai kirpėjo darbo įrankiai, atgabenome čia geriausių pasaulio stilistų pripažintuosius! Japonijos profesionalių kirpimo žirklių gamintojas Kasho. Ergonomiški, praktiški, patvarūs plaukų šepečiai Ibiza Hair ir Regincós, kurie ne šiaip įrankiai, o puikios plaukų priežiūros priemonės, leidžiančios kurti sveikus ir gražius plaukus.

Vertindami kirpėjų brangų laiką, pasirūpinome ir kitomis reikalingomis darbo priemonėmis, nuo plaukų segtukų, iki kirpyklų įrangos bei dezinfekavimo priemonių. Norime, kad plaukų stilistas galėtų užtikrintai viską rinktis vienoje vietoje ir didžiuotis kiekvienu įrankiu savo rinkinyje. Kad jo naudojamos plaukų priežiūros priemonės džiugintų klientą rezultatu ir skatintų vis sugrįžti!

Product successfully added to the product comparison!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.