.

.

Slide background

CUTRIN

Sveiki ir žvilgantys plaukai
net ir reikliausiomis
gamtinėmis sąlygomis

SUŽINOTI DAUGIAU

IdHAIR

Gražių plaukų ir gamtos
harmonija

SUŽINOTI DAUGIAU

KASHO

Japoniškos plaukų kirpimo žirklės
PROFESIONALAS PROFESIONALUI

SUŽINOTI DAUGIAU

Perkamiausi

Naujienos

Nemokamas pristatymas

Užsakymams Lietuvoje nuo 50 Eur

Pristatymo laikas

Lietuvoje prekes pristatysime per 2-5 d. d.

Atsiimkite pas mus

Užsakymus nemokamai atsiimkite Kaune

AKCIJOS

CUTRIN.LT - TAI PROFESIONALIOS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Mūsų istorija ir patirtis siekia jau daugiau nei 25 metus sėkmingai atstovaujant aukščiausios kokybės prekinius ženklus. Suomijos gamintojo Cutrin profesionali plaukų kosmetika tobulai tinka lietuviškų klimato sąlygų veikiamų lietuvių plonų plaukų ir jautrios galvos odos puoselėjimui. Danijos IdHAIR kosmetika – tai maitinančios, suteikiančios žvilgesio ir elastingumo plaukų priežiūros priemonės.

Taip pat, suprasdami, jog plaukų kirpimo žirklės ir plaukų šepečiai yra pagrindiniai kirpėjo darbo įrankiai, atgabenome čia geriausių pasaulio stilistų pripažintuosius! Japonijos profesionalių kirpimo žirklių gamintojas Kasho. Ergonomiški, praktiški, patvarūs plaukų šepečiai Ibiza Hair ir Regincós, kurie ne šiaip įrankiai, o puikios plaukų priežiūros priemonės, leidžiančios kurti sveikus ir gražius plaukus.

Vertindami kirpėjų brangų laiką, pasirūpinome ir kitomis reikalingomis darbo priemonėmis, nuo plaukų segtukų, iki kirpyklų įrangos bei dezinfekavimo priemonių. Norime, kad plaukų stilistas galėtų užtikrintai viską rinktis vienoje vietoje ir didžiuotis kiekvienu įrankiu savo rinkinyje. Kad jo naudojamos plaukų priežiūros priemonės džiugintų klientą rezultatu ir skatintų vis sugrįžti!

Tinklaraštis