IMPRESSION Yra 1 prekė.

KASHO IMPRESSION – tai lyg meilė iš pirmo žvilgsnio! Dėl savo grakščių linijų, estetiško grožio, ištobulintos iki tos vienintelės esminės formos, efektyvios kirpimo žirklės yra geidžiamos nuo pirmos akimirkos. IMPRESSION linijos žirklės spindi KASHO dizaino žavesiu ir meistriška japoniška kokybe už prieinamą kainą. Tai idealus pasirinkimas prade...

KASHO IMPRESSION – tai lyg meilė iš pirmo žvilgsnio! Dėl savo grakščių linijų, estetiško grožio, ištobulintos iki tos vienintelės esminės formos, efektyvios kirpimo žirklės yra geidžiamos nuo pirmos akimirkos. IMPRESSION linijos žirklės spindi KASHO dizaino žavesiu ir meistriška japoniška kokybe už prieinamą kainą. Tai idealus pasirinkimas pradedantiesiems, studentams, mokykloms ir kirpėjams, kurie ieško ekonomiško ir kokybiško varianto.

Universalios KASHO IMPRESSION kirpimo žirklės yra teisingas pasirinkimas norintiems pradėti savo kelią link profesionalumo. Jos pagamintos iš aukštos kokybės VG10-W nerūdijančio plieno, švarus, labai lygių linijų lydinys, kuris pasižymi tikslumu ir elegancija. Žirklių apdailai suteikta patraukli matinio satino spalva. Jų pusiau išgaubti ašmenys tvirti ir aštrūs it skustuvas, todėl kerpa ypač puikiai.

KASHO IMPRESSION turi paprastesnį reguliuojamą centrinį varžtą, kuris ne tik laiko kirpimo žirklių ašmenis, tačiau jo dėka galima lengvai reguliuoti kirpimo įtempimą. Būtina nepamiršti, kad šių žirklių plaukams rankenėlės yra ergonomiškos ofsetinės formos su atrama pirštams, kad mažintų rankų nuovargį ir kirpimas būtų lengvas ir malonus.

KASHO IMPRESSION – meilė slypi detalėse ir dėmesiu nepaprastam kirpėjo darbui!

Daugiau »
  • Unikalios žirklės, skirtos profesionalams. ATVERIA NAUJAS GALIMYBES Naujas ekonominis modelis Kasho žirklių asortimente. Puikus pasirinkimas studentams, pradedantiesiems, mokykloms ir kirpėjams, kuriems patinka japoniška kokybė. Turi paprastesnį centrinį reguliuojamą varžtą, pusiaukonvekcinius ašmenis, satininį paviršių, ergonomines ofsetines rankenėles.

    180,00 € Yra sandėlyje
Product successfully added to the product comparison!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.