AURORA DAŽYMO PRODUKTAI Yra 17 prekės(-ių).

Cutrin AURORA - kad plaukų dažymo procesas būtų malonus tiek profesionalui, tiek klientui! Novatoriškos technologijos plaukų dažai, prisotinti natūralių šiaurietiškų aktyviųjų ingredientų, lengvai maišomi su oksiduojančia emulsija ir sukuria efektyvų poveikį. Šios naujos technologijos dėka žilų plaukų padengimas spalva tampa lengvas. Dažant plau...

Cutrin AURORA - kad plaukų dažymo procesas būtų malonus tiek profesionalui, tiek klientui! Novatoriškos technologijos plaukų dažai, prisotinti natūralių šiaurietiškų aktyviųjų ingredientų, lengvai maišomi su oksiduojančia emulsija ir sukuria efektyvų poveikį. Šios naujos technologijos dėka žilų plaukų padengimas spalva tampa lengvas. Dažant plaukus su AURORA produkcija, dėl jos švelnios kondicionuojančios formulės, galvos oda saugoma nuo nusidažymo, o patys plaukai tampa glotnūs ir žvilgūs.

Optimaliai parinkta Cutrin AURORA dažymo emulsija, patekusi į plauko vidų, ima veikti ir užrakina dažų molekules plaukuose. Dėl to, net ir po daugelio plovimų, spalvos ryškumas išlieka, o natūralūs aktyvieji ingredientai atstato ir saugo plaukus nuo pažeidimų. Profesionalai žino, kad efektas būtų maksimalus, plaukų dažymui reikia rinktis tos pačios linijos oksidatorių. Jeigu plaukus reikia šviesinti, tam asortimente esantys bekvapiai šviesinantys milteliai, puikiai tiks.

Cutrin AURORA – malonus plaukų dažymo procesas, žvilgantis ir ilgalaikis rezultatas.

Daugiau »
Product successfully added to the product comparison!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.