AKSESUARAI Yra 12 prekės(-ių).

KASHO aksesuarai ir priedai padeda saugoti ir prižiūrėti profesionaliam kirpėjui savo darbo priemones. Jeigu naudoji KASHO žirkles ir skustuvus, supranti, kad šie įrankiai nusipelnė ir geriausių jiems „poilsio“ bei kelioninių dėklų ar krepšių. Juk tam, kad nepažeisti žirklių ir skustuvų, juos rekomenduojama laikyti saugioje uždaroje ir sausoje p...

KASHO aksesuarai ir priedai padeda saugoti ir prižiūrėti profesionaliam kirpėjui savo darbo priemones. Jeigu naudoji KASHO žirkles ir skustuvus, supranti, kad šie įrankiai nusipelnė ir geriausių jiems „poilsio“ bei kelioninių dėklų ar krepšių. Juk tam, kad nepažeisti žirklių ir skustuvų, juos rekomenduojama laikyti saugioje uždaroje ir sausoje pakuotėje. Reikia tik išsirinkti savo stiliui patogų, nes kiekvienas jų pagamintas iš ilgai nesusidėvinčios tekstilės ar kokybiškos odos tokiu pat kruopštumu ir tikslumu kaip ir patys įrankiai.

Kad KASHO žirklės visuomet būtų nepriekaištingos, tam puikiai pasitarnauja ir kiti aksesuarai. Vienas jų - natūralios odos audinio žirklių poliravimo servetėlė. Ji naudojama po kiekvieno kliento kirpimo ašmenims nuvalyti. Jeigu žirklės yra su reguliuojamu varžtu, jas tiesiog būtina sutepti specialiu aliejumi. O kad toli ieškoti nereikėtų, KASHO ir cutrin.lt tuo jau pasirūpino. Būtent šiam  tikslui galima naudoti KASHO žirklių sutepimo pieštuką. Žirklių ašmenų įtempimas taip pat neturėtų būti kirpėjo galvos skausmas, todėl tam naudojamas metalinis reguliavimo raktelis. Visa tai ir yra tie aksesuarai, kurių pagalba užtikrinamas žirklių veikimo tikslumas, kaskart jas naudojant.

Kaip papildoma dovana iš KASHO gaminių kūrėjų yra ir kiti aksesuarai, kurie padeda kirpėjo kasdienį darbą padaryti dar malonesnį. To paties tvirto, nerūdijančio plieno nagų žirklutės ir manikiūro žnyplutės. Taip pat galingas plaukų džiovintuvas, kuris kaip ir KASHO žirklės – ergonomiškai suprojektuotas, lengvas, profesionalus darbo įrankis.

KASHO aksesuarai – tai geriausiems kirpėjų įrankiams geriausi jų priedai.

Daugiau »
Product successfully added to the product comparison!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.