.

Filtrai

Talpa

Talpa

Kaina

Kaina

  • 9,00 € - 38,00 €

IdHAIR GLOSS | plaukų dažai be amoniako, tonavimo priemonės

IdHAIR GLOSS yra nepaprastai greitai ir lengvai naudojama daugiafunkcinė pusiau permanentinių plaukų dažų sistema. Vos per 20 min. sukuriamas įstabus rezultatas, džiuginantis kiekvieną – ryški, atgaivinta plaukų spalva, o patys plaukai švelnūs ir žvilgantys.

IdHAIR GLOSS – tai itin švelnūs plaukų dažai be amoniako ir PPD, saugūs naudoti kiekvienam, norint atnaujinti savo plaukų spalvą ar tonuoti ataugusią dalį. Ypatinga tai, kad spalvų paletėje yra net 16 malonių atspalvių nuo šaltų iki šiltų, o norimą pasiekti  intensyvumą galite kontroliuoti tiesiog nustatydami savo laikmatį. Tačiau net ir pačiam intensyviausiam reikia laikyti ne ilgiau nei 20 minučių. Jeigu norisi tik atgaivinti plaukų spalvą, o ne juos dažyti - naudojamas IdHAIR GLOSS Clear bespalvis toneris.

IdHAIR GLOSS plaukų tonavimo priemonės yra daugiafunkcinės, todėl su jų pagalba tikrai atrasite savo norimą atspalvį. Naudokite šiuos tonizuojančius plaukų dažus atgaivinti plaukų spalvai, apjungti dažytos ir nuaugusios plaukų dalies spalvas ir norėdami suteikti savo plaukams pasakišką žvilgesį.

Aktyvūs filtrai

IdHAIR Gloss Activator
7,90 €
idhair-paraben-free
IdHAIR Gloss Activator
11,90 €
idhair-paraben-free
IdHAIR Gloss Clear Toner
38,00 €
idhair-paraben-free
IdHAIR Gloss Toner
12,90 €
idhair-paraben-free
7,90 €

Aktyvatorius IdHAIR Gloss dažams.

11,90 €

Aktyvatorius IdHAIR Gloss dažams.

38,00 €

CLEAR TONER (besplavis toneris)

CLEAR TONER gali būti naudojamas su visomis spalvomis. Gali būti naudojamas plaukų...

12,90 €

IdHAIR Gloss yra lengvai naudojamų demi-permanentinių dažų sistema, kuri per laikotarpį iki 20 minučių suteikia puikų dažymo rezultatą. Dažymo...