DARBO INSTRUMENTAI 

Kirpėjo darbo instrumentai – tai ne vien kirpimo žirklės ir plaukų šepečiai. Po tuo slypi kirpyklų įranga, kirpėjo darbo įrankiai bei dezinfekavimo priemonės. O, kad lengviau būtų rinktis ir matyti visus juos vienoje vietoje sistemingai suklasifikuotus, padeda ir instrumentų katalogas.

Kirpyklų įranga, dažnai žinoma tiesiog kaip kirpyklų baldai...

Kirpėjo darbo instrumentai – tai ne vien kirpimo žirklės ir plaukų šepečiai. Po tuo slypi kirpyklų įranga, kirpėjo darbo įrankiai bei dezinfekavimo priemonės. O, kad lengviau būtų rinktis ir matyti visus juos vienoje vietoje sistemingai suklasifikuotus, padeda ir instrumentų katalogas.

Kirpyklų įranga, dažnai žinoma tiesiog kaip kirpyklų baldai, yra visos stambiosios priemonės darbo vietos pasiruošimui. Čia galima rasti ir išsirinkti sau ir klientui patogią kirpėjo kėdę, specialisto kėdutę, galvos plautuvę, mobilų kirpėjo vežimėlį, kuriame susidėsite visus savo darbo įrankius, ir kitą reikalingą įrangą.

Darbo įrankiai – tai visi smulkūs kirpėjo darbo instrumentai, pradedant nuo plaukų segtukų ir dažymo priemonių iki plaukų džiovintuvo ar tiesintuvo. Taip pat nei vienas plaukų stilistas ir grožio salonas neapsieis be dezinfekavimo priemonių. Jūsų patogumui, čia yra visos priemonės, reikalingos instrumentų, paviršių, odos bei rankų dezinfekcijai.

Daugiau »

Subkategorijos

 • DEZINFEKAVIMO PRIEMONĖS

  Šiandien turbūt nerasime nei vienos viešos įstaigos ar privačios įmonės, kur nebūtų naudojamos dezinfekavimo priemonės. Dirbant grožio srityje, jos yra tiesiog būtinos! Profesionalo rankos nuolat liečia klientų plaukus, odą. Patalpose esantys paviršiai ir net patys įrankiai turi būti švarūs, sterilūs, nes tai ne tik higienos klausimas. Tai rūpinimasis savimi ir savo klientu!

  cutrin.lt asortimente yra visos dezinfekavimo priemonės, kurių tik gali prireikti. Nesvarbu, ar jums reikalingas dezinfekcinis skystis ar servetėlės higieninei rankų, instrumentų ir paviršių dezinfekcijai. Čia yra ir skystas muilas, kuris saugo odą nuo išsausėjimo, skirtas dažnam rankų plovimui. Net jeigu ieškai vonelės instrumentams ar muilo dozatoriaus, profesionalui reikalingos dezinfekavimo priemonės prieinamos ten pat, kur ir jo pamėgti darbo įrankiai ir profesionali plaukų kosmetika.

  Nėra nieko geriau, kai visos dezinfekavimo priemonės yra vienoje vietoje: instrumentams, paviršiams, odai ir rankoms. Pasirūpink švaria ir saugia aplinka savo darbo vietoje kartu su cutrin.lt.

 • KIRPĖJO DARBO ĮRANKIAI

  Visi žino, jog pagrindiniai kirpėjo darbo įrankiai yra žirklės ir šepečiai. Visgi šalia jų yra dar daug priemonių, be kurių neapsieina nei vienas stilistas, todėl cutrin.lt pasirūpino, kad viską, ko reikia galėtumėte rasti vienoje vietoje!

  Jeigu ieškote aukščiausios kokybės profesionalių kirpimo žirklių ar skustuvų, KASHO tikrai viršys visus lūkesčius. Tačiau, jeigu šie kirpėjo darbo įrankiai kol kas tik svajonė, čia rasite ir paprastesnių, kiekvienam stilistui prieinamų kirpimo bei retinimo žirklių. Ypač didelis šukų ir šepečių pasirinkimas! Mėgstantiems ypatingą komfortą dirbant, rekomenduojame Ibiza Hair ar Regincós plaukų šepečius.

  Visos plaukų ir stiliaus formavimo priemonės, tokios kaip plaukų tiesintuvas, plaukų džiovintuvas, kirpimo mašinėlė ir plaukų garbanojimo žnyplės – taip pat priklauso pagrindinių įrankių kategorijai. Papildomi, bet tikrai ne ką mažiau svarbūs kirpėjo darbo įrankiai yra plaukų aksesuarai: plaukų suktukai ar segtukai. Visos plaukų dažymo ir net antakių bei blakstienų dažymo priemonės, apranga ir kiti įrankiai, reikalingi kirpėjui, yra čia.

  Mes vertiname kirpėjo brangų laiką, todėl pasirūpinome, kad visus savo darbui būtinus įrankius galėtų rasti vienoje vietoje – cutrin.lt.

 • KIRPYKLŲ ĮRANGA

  Dažnai įėjus į kirpyklą, grožio saloną, akys pirmiausiai stabteli ir stebi, ar klientas, sėdintis kėdėje muistosi, ar atsipalaidavęs mėgaujasi procesu? Tada žvilgsnis nukrypsta į kirpėją: ar jis dirba įsitempęs, ar jį supanti kirpyklos įranga yra patogi jo darbo procesui? Vienas svarbiausių sėkmingo verslo ir grįžtančių klientų faktorių yra patenkintas klientas. Ir tam pasiekti didžiausią įtaką turi puikus aptarnavimas, kurio esminė paslaptis - laimingas darbuotojas!

  Kirpyklų įranga, kuri tarnauja plaukų stilistui, visų pirma turi būti patogi jam ir klientui. Jeigu kirpėjo kėdėje sėdintis žmogus nuolat muistosi, sunku tinkamai atlikti savo darbą. Todėl cutrin.lt asortimente jau yra atrinktos tokios kėdės, kurios patogios sėdėti, reguliuoti aukštį bei pasukti.

  Žinoma, kirpyklų įranga tai ne tik kirpėjo kėdės! Jūsų patogumui, čia yra ir galvos plautuvės, vienpusiai bei dvipusiai veidrodžiai. Neatsiejama baldų dalis yra kirpėjų vežimėliai, kuriuose ne tik kad susidėsite visus reikalingus darbo įrankius, bet dėl savo mobilumo – jie visuomet bus „po ranka“ aptarnaujant klientą.

  Kad plaukų stilisto darbo vieta būtų patogi, kirpyklų įranga kartu su cutrin.lt – nuo pakojo iki galvos plautuvės.

 • KATALOGAS

  Naujausias instrumentų katalogas, kai norisi ne naršyti, o tiesiog pavartyti! Čia rasi susistemintą informaciją apie cutrin.lt asortimente esančią kirpyklų įrangą (baldus), kirpėjo darbo įrankius bei dezinfekavimo priemones.

  Instrumentų katalogas 2020


  pdf.pngAtsisiųsti
Product successfully added to the product comparison!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.