.

Cutrin | profesionali plaukų kosmetika

Lietuvoje, kaip ir visoje šiaurinėje Europoje, klimatas yra ypatingas tuo, jog turi visus keturis metų laikus. Nuostabi gamta, tačiau ekstremalios sąlygos mūsų plaukams. Cutrin prekinis ženklas, atsiradęs dar 1971 m. Suomijoje, sukūrė formules ir unikalias technologijas, kurių dėka profesionali Cutrin plaukų kosmetika padeda puoselėti mūsų plaukus, suteikiant jiems grožį ir gyvybingumą net ir reikliausiomis gamtinėmis sąlygomis.

Cutrin yra plonų šiauriečių plaukų ekspertas, kuris puikiai supranta, jog mūsų plonas ir plokštesnis plauko stiebas, šviesesnė plaukų spalva ir jautri galvos oda reikalauja ypatingos priežiūros. Net ir veikiami visų sezonų skirtingų oro sąlygų: pučiant stipriam rudens vėjui, kandant žiemos šaltukui, lyjant pavasariniam lietui ar kaitinant vasaros saulei – Cutrin profesionali plaukų kosmetika leidžia išlaikyti mūsų plaukus sveikus ir žvilgančius.

Cutrin savo produktų gamyboje naudoja natūralius gamtos išteklius iš šiaurinių kraštų. Ne veltui mūsų gamtos turtai taip tobulai tinka mūsų plaukų ir galvos odos puoselėjimui. Ilgametė, beveik 50 metų patirtis, įstabi ir turtinga natūraliomis žaliavomis šiaurietiška gamta ir šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti ir išvystyti daugybę nuostabių produktų.

Cutrin profesionali plaukų kosmetika kasdieniam ir profesionaliam naudojimui:

BIO+
galvos odos problemų sprendimui
AINOA
maloniam plonų plaukų puoselėjimui
MUOTO Styling
plaukų modeliavimui
ROUTA
plaukų priežiūros linija vyrams
AURORA COLOR CARE
produktai plaukų atspalviui palaikyti
AURORA
priemonės profesionaliam plaukų dažymui
SEZONINĖ
plaukų kosmetika kasdieniam naudojimui
VIENO
jautrios odos ir plaukų priežiūrai
MUOTO Perm
cheminio sušukavimo priemonės ilgalaikėms ir elastingoms garbanoms sukurti