CUTRIN 

Lietuvoje, kaip ir visoje šiaurinėje Europoje, klimatas yra ypatingas tuo, jog turi visus keturis metų laikus. Nuostabi gamta, tačiau ekstremalios sąlygos mūsų plaukams. Cutrin prekinis ženklas, atsiradęs dar 1971 m. Suomijoje, sukūrė formules ir unikalias technologijas, kurių dėka profesionali Cutrin plaukų kosmetika padeda puoselėti mūsų plauk...

Lietuvoje, kaip ir visoje šiaurinėje Europoje, klimatas yra ypatingas tuo, jog turi visus keturis metų laikus. Nuostabi gamta, tačiau ekstremalios sąlygos mūsų plaukams. Cutrin prekinis ženklas, atsiradęs dar 1971 m. Suomijoje, sukūrė formules ir unikalias technologijas, kurių dėka profesionali Cutrin plaukų kosmetika padeda puoselėti mūsų plaukus, suteikiant jiems grožį ir gyvybingumą net ir reikliausiomis gamtinėmis sąlygomis.

Cutrin yra plonų šiauriečių plaukų ekspertas, kuris puikiai supranta, jog mūsų plonas ir plokštesnis plauko stiebas, šviesesnė plaukų spalva ir jautri galvos oda reikalauja ypatingos priežiūros. Net ir veikiami visų sezonų skirtingų oro sąlygų: pučiant stipriam rudens vėjui, kandant žiemos šaltukui, lyjant pavasariniam lietui ar kaitinant vasaros saulei – Cutrin profesionali plaukų kosmetika leidžia išlaikyti mūsų plaukus sveikus ir žvilgančius.

Cutrin savo produktų gamyboje naudoja natūralius gamtos išteklius iš šiaurinių kraštų. Ne veltui mūsų gamtos turtai taip tobulai tinka mūsų plaukų ir galvos odos puoselėjimui. Ilgametė, beveik 50 metų patirtis, įstabi ir turtinga natūraliomis žaliavomis šiaurietiška gamta ir šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti ir išvystyti daugybę nuostabių produktų.

Cutrin profesionali plaukų kosmetika kasdieniam ir profesionaliam naudojimui:

 • BIO+ galvos odos problemų sprendimui
 • AINOA maloniam plonų plaukų puoselėjimui
 • MUOTO plaukų modeliavimui
 • ROUTA plaukų priežiūros linija vyrams
 • AURORA COLOR CARE produktai plaukų atspalviui palaikyti
 • AURORA priemonės profesionaliam plaukų dažymui
 • SEZONINĖ plaukų kosmetika kasdieniam naudojimui
 • VIENO jautrios odos ir plaukų priežiūrai
 • MUOTO cheminio sušukavimo priemonės ilgalaikėms ir elastingoms garbanoms sukurti
Daugiau »

Subkategorijos

 • BIO+

  Cutrin BIO+ linija yra profesionali plaukų kosmetika, kurios pagalba jau 40 metų efektyviai sprendžiamos galvos odos problemos. Pleiskanos, galvos paraudimas, niežulys, riebi, sausa galvos oda ar priešlaikinis plaukų slinkimas yra įveikiami kartu su Cutrin BIO+. Tai produktai, raminantys sudirgusią galvos odą, atstatantys plaukų pažeidimus ir stiprinantys plaukus nuo pat šaknų. Jų sudėtinės dalys, tokios kaip avižų aliejus, pušų žievės ekstraktas yra paimtos iš natūralios šiaurietiškos gamtos ir ypatingai tinka šiauriniuose regionuose gyvenančių žmonių galvos odos problemoms spręsti.

  Cutrin BIO+ Balance profesionali plaukų kosmetika sausai galvos odai ją ramina, švelniai valo ir balansuoja. Jos pagalba greitai ir ilgam drėkinama galvos oda ir plaukai. Produktai saugo nuo sausų pleiskanų formavimosi. Cutrin BIO+ Active linija pleiskanų kontrolei taip pat efektyviai valo ir balansuoja galvos odą šalinant pleiskanas, mažinant dirglumą ir naikinant paraudimus. Riebiai galvos odai ir riebiems plaukams Cutrin BIO+ Re-Balance linija švelniai ir efektyviai maitina ir drėkina plaukus ir galvos odą.

  Ypatinga Cutrin BIO+ Strengthening linija moterims, kurių plaukai silpni, ploni, slenkantys. Naudojant šiuos produktus stiprinami plaukų folikulai, stimuliuojamas plaukų augimas iš pat šaknų, jie tampa tankesni ir pailgėja plaukų gyvavimo ciklas. Plonėjantiems ir slenkantiems vyrų plaukams specialiai sukurta Cutrin BIO+ Energy Boost linija. Tai pagal specialią technologiją pagaminti produktai, skatinantys plaukų augimą, stabdantys folikulų senėjimą ir plaukų slinkimą, efektyviai saugantys nuo išorės faktorių, tokių kaip vėjas ar saulė.

  Cutrin BIO+ galvos odos priežiūros produktai ramina sudirgusią galvos odą, atstato plaukų pažeidimus, stiprina plaukus nuo pat šaknų.

 • AINOA

  Didžiosios dalies lietuvių plaukai yra ploni, jiems trūksta tūrio ir yra reikalinga individuali priežiūra. Cutrin AINOA yra linija, sukurta šiauriečių plaukų specialistų ir skirta būtent ploniems plaukams puoselėti. Visi šios profesionalios kosmetikos produktai didina plaukų apimtį, maitina ir drėkina plaukus jų neapsunkindami, suteikia žvilgesį.

  Cutrin AINOA sudėtinės formulės yra praturtintos šiaurietiškos gamtos aktyviaisiais ingredientais, puoselėjančiais plaukus ir saugančiais juos nuo išorinių faktorių. Bruknių kamieninių ląstelių ekstraktas, šaltalankio sėklų aliejus, spanguolių ekstraktas – tai produktų sudedamosios dalys, paimtos tiesiai iš šiaurietiškos gamtos, praturtinančios specialiąją AINOA produktų liniją. Visi produktai turi sudėtinius ingredientus, kurių dėka plaukų spalva saugoma nuo išsiplovimo ir nuo žalingo UVA ir UVB spindulių poveikio.

  Profesionali plaukų kosmetika Cutrin AINOA yra skirta būtent ploniems plaukams prižiūrėti. Nesvarbu, jie ploni ar silpni, išsausėję ar susivėlę, nepaklusnūs ar chemiškai paveikti, pažeisti ar dažyti – prižiūrint su AINOA linijos šampūnais, kondicionieriais, specialiomis kaukėmis ir serumu plaukai tampa švelnūs, gyvybingi ir žvilgantys. Svarbiausia teisingai išsirinkti.

  Cutrin AINOA  - malonus plonų plaukų puoselėjimas!

 • MUOTO Styling

  Cutrin MUOTO profesionalios plaukų formavimo priemonės, sukurtos specialiai ploniems šiauriečių plaukams. Jų dėka suformuojamas lengvas apsauginis sluoksnis, suteikiama apimtis, struktūra ir išlaikoma ilgalaikė fiksacija. Cutrin MUOTO produktai praturtinti natūraliais aktyviaisiais beržų ingredientais, drėkinančiais ne tik plaukų paviršių, bet ir ilgai išlaikantys drėgmę plaukų viduje. Šie ingredientai užpildo poringas plaukų vietas giliausiuose sluoksniuose, saugo juos nuo besikeičiančių oro sąlygų, tokių kaip karštis ir drėgmė.

  Cutrin MUOTO plaukų modeliavimui sukurtos priemonės – tai plaukų putos, karščio bei drėgmės purškiamos apsaugos, standikliai, sausas šampūnas, plaukų vaškai bei plaukų lakai.

  Cutrin MUOTO plaukų putos yra skirtos švelniam modeliavimui, sukurti apimtį, pakelti plaukus nuo šaknų, kad jie atrodytų pilnesni ir storesni. Jos saugo plaukus nuo stresinių išorinių faktorių, drėkina, stiprina ir suteikia plaukams žvilgesio. Plaukų apsaugai sukurti produktai saugo plaukus nuo karščio viso modeliavimo metu bei nuo drėgmės poveikio. Kiekvienai iš šių dviejų funkcijų atlikti yra skirtingi tos pačios linijos produktai.

  Cutrin MUOTO standikliai ir sausas šampūnasprofesionalios plaukų formavimo priemonės apimties ir struktūros kūrimui. Kūrybingam modeliavimui specialiai sukurti struktūrinis ir purškiamas plaukų vaškas. Ir galiausiai, šukuosenai fiksuoti – plaukų lakai, saugantis plaukus nuo drėgmės, tuo pačiu juos drėkinant ir stiprinant.

  Plonų plaukų stiliaus iššūkiui profesionalai renkasi Cutrin MUOTO!

 • ROUTA
  NAUJASIS CUTRIN ROUTA - YPATINGOMS SĄLYGOMS, KAI REIKIA GAIVUMO

  Šiauriečių plaukai yra skirtingi: ploni, švelnūs, slidūs, sunkiai palaiko tūrį. Jie jautriau reaguoja į UV spindulius ir temperatūrų pokyčius. Vasaros karštis, vėjas ir jūros vanduo žeidžia plaukus. Žiemos šaltis ir vėjas, patalpų šildymas ir žieminė apranga sausina galvos odą ir skatina plaukų statiškumą.

  CUTRIN ROUTA - GAIVA YPATINGOMIS SĄLYGOMIS


  Cutrin puikiai supranta plonų plaukų poreikius ir gyvenimą šiaurietiškomis sąlygomis 365 dienas per metus, todėl sukūrė ROUTA produktus, kurie atgaivins vyrų plaukus bet kokiomis sąlygomis.

  Produktai praturtinti antioksidantais ir eglės ūglių ekstraktu saugančiais plaukus nuo stresinių išorės faktorių.
 • AURORA CC (COLOR CARE)

  Cutrin AURORA CC yra ypatingieji tonizuojantys plaukų šampūnai ir kondicionieriai, skirti šviesintiems, natūraliai šviesiems ar žiliems plaukams, norintiems suteikti sidabrinės, perlo ar pastelinę rožinę spalvą. Tam, kad plaukai įgautų intensyvesnį atspalvį ir žvilgėtų, rekomenduojama pasirinktą šampūną naudoti kartu su tos pačios rūšies kondicionieriumi.

  Cutrin AURORA – malonus plaukų dažymo procesas, žvilgantis ir ilgalaikis rezultatas.

 • SEZONINIAI PRODUKTAI

  Cutrin Nauru - intensyviai plauksu ir galvos odą drėkinantys produktai saugo ir stiprina plaukų struktūrą, švelniai plauna plaukus ir galvos odą, saugo spalvą, suteikia žvilgesį. ⁠Sudėtyje turi morkų aliejaus ir aktyviųjų augalinių ingredientų, maitinančių, drėkinančių ir puoselėjančių plaukus. ⁠Šiaurietiškojo šaltalankio rūgštinis ekstraktas glotnina plaukus ir suteikia žvilgesį.⁠

  Produktų liniją sudaro intensyviai drėkinantis šampūnas ir kondicionierius bei lengvas priežiūros purškiklis. Produktai turi apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių. 100% veganiška sudėtinė formulė. Sezoninių produktų kiekis ribotas!

 • VIENO

  CUTRIN VIENO - BEKVAPIAI JAUTRIOS ODOS IR PLAUKŲ PUOSELĖJIMO PRODUKTAI

  Cutrin Vieno produktai skirti tiems, kuriuos kankina jautri galvos oda ir tiems, kurie nemėgsta kvapnių kosmetikos priemonių. Sudėtyje turi šiaurietiškos medvilnės (Nordic Cottom Grass) ekstraktų, efektyviai drėkinančių, balansuojančių ir saugančių jautrią galvos odą ir Pentavitino (Pentavitin™), drėkinančio ir gaivinančio jautrią galvos odą.

  Produktai jautriai galvos odai sukurti bendradarbiaujant su Suomijos Astmos ir Alergijos federacija. Cutrin Vieno produktai neturi parabenų, alergizuojančių kvapiklių, dažiklių ir mineralinių aliejų. Sukurti naudoti šiaurietiškomis gamtinėmis sąlygomis.

 • AURORA DAŽYMO PRODUKTAI

  Cutrin AURORA - kad plaukų dažymo procesas būtų malonus tiek profesionalui, tiek klientui! Novatoriškos technologijos plaukų dažai, prisotinti natūralių šiaurietiškų aktyviųjų ingredientų, lengvai maišomi su oksiduojančia emulsija ir sukuria efektyvų poveikį. Šios naujos technologijos dėka žilų plaukų padengimas spalva tampa lengvas. Dažant plaukus su AURORA produkcija, dėl jos švelnios kondicionuojančios formulės, galvos oda saugoma nuo nusidažymo, o patys plaukai tampa glotnūs ir žvilgūs.

  Optimaliai parinkta Cutrin AURORA dažymo emulsija, patekusi į plauko vidų, ima veikti ir užrakina dažų molekules plaukuose. Dėl to, net ir po daugelio plovimų, spalvos ryškumas išlieka, o natūralūs aktyvieji ingredientai atstato ir saugo plaukus nuo pažeidimų. Profesionalai žino, kad efektas būtų maksimalus, plaukų dažymui reikia rinktis tos pačios linijos oksidatorių. Jeigu plaukus reikia šviesinti, tam asortimente esantys bekvapiai šviesinantys milteliai, puikiai tiks.

  Cutrin AURORA – malonus plaukų dažymo procesas, žvilgantis ir ilgalaikis rezultatas.

 • MUOTO Perm

  Minkštos, elastingos bangos su Cutrin MUOTO cheminio plaukų garbanojimo priemonėmis - įmanomos! Dažnas klientas, kuris iš grožio salono nori išeiti su ilgalaikėmis kerinčiomis garbanomis, svarsto apie tai, ar naudojamos cheminio sušukavimo priemonės nepažeis jo plaukų, ar garbanos nebus prigludę prie galvos. Profesionalas, kuris šiam procesui naudoja Cutrin MUOTO, dėl to yra ramus ir pasitikintis.

  Plonų plaukų garbanojimui ilgalaikiai produktai turi būti švelnūs ir tuo pačiu efektyviai pakeliantys plaukus nuo šaknų. Būtent tokios ir yra Cutrin MUOTO cheminio sušukavimo priemonės. Jos suteikia klasikines garbanas, švelnias bangas, sodrią tekstūrą ir padeda tvirtą pagrindą dailių plaukų formavimui kiekvieną dieną.

  Patikimas ir lengvai naudojamas cheminio garbanojimo losjonas MUOTO Classic Curling grąžina plaukams natūralią drėgmę ir saugo plaukus garbanojimo proceso metu. Jis puikiai tinka normaliems ir sunkiai garbanojamiems plaukams, porėtiems ar tik šiek tiek porėtiems plaukams. Ploniems ir trapiems plaukams labiau tinkamas MUOTO Gentle Waving švelnus garbanojimo losjonas. Jo sudėtyje nėra amoniako, tioglikolio rūgšties ir alergizuojančių kvapiklių. Kartu su losjonais naudojami Cutrin MUOTO neutralizatoriai užtikrina geriausią įmanomą garbanojimo rezultatą.

  Ilgalaikes, žavingas, elastingas garbanas ploniems plaukams profesionalai kuria naudodami Cutrin MUOTO cheminio sušukavimo priemones.

 • KITI CUTRIN PRODUKTAI
Product successfully added to the product comparison!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.