SKUSTUVAI Yra 7 prekės(-ių).

KASHO skustuvas – tikro stilisto profesionalo pasirinkimas, norint sklandaus, aukščiausio lygio darbo! Tai šimtmečių tradicijų puoselėta japonų plieno apdirbimo metodika, pagal kurią buvo gaminami ir samurajų kardai. Ypatingai patvarus ir neįtikėtinai aštrių ašmenų skustuvas, kuris pagal pirminę savo paskirtį buvo naudojamas chirurgijoje, leidži...

KASHO skustuvas – tikro stilisto profesionalo pasirinkimas, norint sklandaus, aukščiausio lygio darbo! Tai šimtmečių tradicijų puoselėta japonų plieno apdirbimo metodika, pagal kurią buvo gaminami ir samurajų kardai. Ypatingai patvarus ir neįtikėtinai aštrių ašmenų skustuvas, kuris pagal pirminę savo paskirtį buvo naudojamas chirurgijoje, leidžia plaukus tiksliai skusti ir šukuoti.

KASHO skustuvas barzdai gali būti tiesių ašmenų arba tekstūrinis modeliavimui. Kiekvienas skustuvo peiliukas sukurtas naudojant pažangias technologijas, kruopščiai apdorojant ypatingai tvirtą plieno lydinį. Dėka unikalios sistemos peiliukai saugiai ir greitai keičiami. Skustuvų laikikliai ergonomiško dizaino, todėl jie lengvai valdomi profesionalo rankoje.

Švarių linijų, žvilgančio plieno, komfortiškas KASHO skustuvas – tai kruopštaus dizaino, inžinerijos kūrinys. Tūkstančiai viso pasaulio profesionalių stilistų naudoja būtent KASHO skustuvus. Išskirtinai meistriškai paruošti ir itin tvirti darbo įrankiai, prieinami kiekvienam kirpėjui.

Daugiau »
Product successfully added to the product comparison!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.