.

Filtrai

Kaina

Kaina

  • 13,00 € - 60,00 €

IdHAIR NIOPHLEX | profesionali plaukų kosmetika

IdHAIR NIOPHLEX – unikalios, drėkinančios plaukus ir tuo pačiu juos stiprinančios profesionalios plaukų priežiūros priemonės. Kirpėjų džiaugsmui, joms nereikia skirti papildomo laiko! Viską galima sujungti kartu – dažyti plaukus ir juos stiprinti vienu metu. Profesionalas sutaupys laiko, o klientas iš salono išeis laimingas, žvilgančiais plaukais.

IdHAIR NIOPHLEX 2 žingsnių procedūra, kurios metu stiprinančios plaukų priemonės giliai įsiskverbia į plaukus ir atstato jų struktūrą. Dėl to plaukai tampa stiprūs. O, kad nesumaišyti žingsnių eiliškumo, pakuotės taip pat yra sunumeruotos.

1-asis žingsnis prasideda su NIOPHLEX Bonder. Jo dėka atkuriama plauko vidinė struktūra, pats plaukas sustiprėja ir įgauna elastingumo. Ši priemonė maišoma kartu su dažymo ir cheminio plaukų garbanojimo priemonėmis, tad laiko tikrai sutaupo. 2-uoju žingsniu plaukai pamaitinami ir drėkinami kartu su NIOPHLEX Enchancer maitinančiu kremu. Kaip papildoma dovana plaukams, paskutinis prisilietimas specialiai po IdHAIR NIOPHLEX dviejų žingsnių procedūros, itin drėkinantis RESCUE SPRAY plaukų drėkiklis! Jis nenuskalaujamas, prisotintas argano aliejumi ir hidrolizuotu keratinu, minkština ir suteikia žvilgesio plaukams.

IdHAIR NIOPHLEX plaukų priežiūros priemonės profesionalams - kad Jūsų klientų plaukai būtų gražūs ir žvilgantys. 

Aktyvūs filtrai

Niophlex Bonder
60,00 €
Niophlex Enchancer
60,00 €
Niophlex Rescue Spray
19,00 €
60,00 €

Plaukų stiprinimo priemonė.

Maišomas su dažymo ir cheminio garbanojimo produktais atkuria plauko vidinę struktūrą. Stiprina plaukus,...

60,00 €

Plaukų stiprinimo priemonė.

Maitinamasis kremas užtvirtina grandis, drėkina ir maitina plaukus.

19,00 €

Ypatingai drėkinantis nenuskalaujamas plaukų drėkiklis su argano aliejumi ir hidrolizuotu keratinu minkština plaukus ir suteikia žvilgesį....