.

IdHAIR | profesionali plaukų kosmetika

IdHAIR profesionali plaukų kosmetika kiekvienam, norinčiam, kad jų plaukai būtų sveiki ir gražūs kiekvieną dieną! Daugiau nei 30 metų (nuo 1986 m.) IdHAIR kosmetikos kūrėjai rūpinasi, kad profesionalūs plaukų kirpėjai ir stilistai turėtų visas jiems būtinas priemones savo salone nuo plaukų šampūno iki cheminio garbanojimo priemonių. Jie stengiasi, kad kiekviena moteris ir vyras, ieškantys geriausių sprendimų savo plaukams prižiūrėti ir puoselėti, galėtų mėgautis inovatyviais produktais ir turėti juos savo namuose. Juk taip gera, kai net ir tarp vizitų pas kirpėją gali kasdien maitinti savo plaukus profesionaliais gaminiais, suteikiančiais jiems elastingumo ir žvilgesio!

IdHAIR savo novatoriškais sprendimais kasdien įkvepia daugiau nei 30-ies šalių kirpėjus ir vartotojus gražių plaukų stiliaus kūrimui. Kad tokius plaukus kurti, svarbu, jog galvos oda būtų sveika, neapsunkusi nuo pleiskanų, neišvarginta priešlaikinio plaukų slinkimo ar gausaus riebalavimosi. Tam sukurta speciali linija SOLUTIONS. Profesionalios plaukų priežiūros priemonės, stiprinančios ir drėkinančios plaukus – NIOPHLEX. Tai unikali linija, leidžianti kirpėjui savo klientą nudžiuginti atgaivinant jo plaukus malonia kelių žingsnių procedūra.

Išskirtinė profesionali plaukų kosmetika IdHAIR plaukų priežiūrai ir modeliavimui ELEMENTS XCLUSIVE – ištobulinta gražių plaukų ir gamtos harmonija be parabenų, sulfatų ir glitimo. Kasdieniam naudojimui sukurtos ypatingos plaukų priežiūros ir formavimo priemonės bendradarbiaujant kartu su vartotojais ir kirpėjais IdHAIR - padeda įgyvendinti bet kokią įsivaizduojamą stiliaus idėją tiesiog namuose! O vyrui, norinčiam turėti savo asmeninę, minimalaus asortimento, maksimalaus rezultato ir ypatingo vyriško kvapo kosmetiką, išvystyta unikali IdHAIR BLACK linija.

Madingų, ryškių spalvų tonizuojantys plaukų dažai, suteikiantys žvilgesį ir švelnumą – IdHAIR GLOSS. Nepaprastą toną ir blizgesį tiesiog namuose galima susikurti su dažančiais kondicionieriais COLOUR BOMB. HAIR PAINT ilgalaikių plaukų dažų sistema profesionaliam naudojimui, leidžia išlaisvinti virš 100 spalvų ir atspalvių gamas patenkinant net įnoringiausio kliento poreikius!

Atrask gražių plaukų stilių kartu su IdHAIR!