IDHAIR 

IdHAIR profesionali plaukų kosmetika kiekvienam, norinčiam, kad jų plaukai būtų sveiki ir gražūs kiekvieną dieną! Daugiau nei 30 metų (nuo 1986 m.) IdHAIR kosmetikos kūrėjai rūpinasi, kad profesionalūs plaukų kirpėjai ir stilistai turėtų visas jiems būtinas priemones savo salone nuo plaukų šampūno iki cheminio garbanojimo priemonių. Jie stengias...

IdHAIR profesionali plaukų kosmetika kiekvienam, norinčiam, kad jų plaukai būtų sveiki ir gražūs kiekvieną dieną! Daugiau nei 30 metų (nuo 1986 m.) IdHAIR kosmetikos kūrėjai rūpinasi, kad profesionalūs plaukų kirpėjai ir stilistai turėtų visas jiems būtinas priemones savo salone nuo plaukų šampūno iki cheminio garbanojimo priemonių. Jie stengiasi, kad kiekviena moteris ir vyras, ieškantys geriausių sprendimų savo plaukams prižiūrėti ir puoselėti, galėtų mėgautis inovatyviais produktais ir turėti juos savo namuose. Juk taip gera, kai net ir tarp vizitų pas kirpėją gali kasdien maitinti savo plaukus profesionaliais gaminiais, suteikiančiais jiems elastingumo ir žvilgesio!

IdHAIR savo novatoriškais sprendimais kasdien įkvepia daugiau nei 30-ies šalių kirpėjus ir vartotojus gražių plaukų stiliaus kūrimui. Kad tokius plaukus kurti, svarbu, jog galvos oda būtų sveika, neapsunkusi nuo pleiskanų, neišvarginta priešlaikinio plaukų slinkimo ar gausaus riebalavimosi. Tam sukurta speciali linija SOLUTIONS. Profesionalios plaukų priežiūros priemonės, stiprinančios ir drėkinančios plaukus – NIOPHLEX. Tai unikali linija, leidžianti kirpėjui savo klientą nudžiuginti atgaivinant jo plaukus malonia kelių žingsnių procedūra.

Išskirtinė profesionali plaukų kosmetika IdHAIR plaukų priežiūrai ir modeliavimui ELEMENTS XCLUSIVE – ištobulinta gražių plaukų ir gamtos harmonija be parabenų, sulfatų ir glitimo. Kasdieniam naudojimui sukurtos ypatingos plaukų priežiūros ir formavimo priemonės bendradarbiaujant kartu su vartotojais ir kirpėjais IdHAIR - padeda įgyvendinti bet kokią įsivaizduojamą stiliaus idėją tiesiog namuose! O vyrui, norinčiam turėti savo asmeninę, minimalaus asortimento, maksimalaus rezultato ir ypatingo vyriško kvapo kosmetiką, išvystyta unikali IdHAIR BLACK linija.

Madingų, ryškių spalvų tonizuojantys plaukų dažai, suteikiantys žvilgesį ir švelnumą – IdHAIR GLOSS. Nepaprastą toną ir blizgesį tiesiog namuose galima susikurti su dažančiais kondicionieriais COLOUR BOMB. HAIR PAINT ilgalaikių plaukų dažų sistema profesionaliam naudojimui, leidžia išlaisvinti virš 100 spalvų ir atspalvių gamas patenkinant net įnoringiausio kliento poreikius!

Atrask gražių plaukų stilių kartu su IdHAIR!

Daugiau »

Subkategorijos

 • ELEMENTS XCLUSIVE

  Įstabių Danijos pakrančių ir visos gamtos įkvėpta IdHAIR ELEMENTS XCLUSIVE linija tai tikra gražių plaukų ir gamtos harmonija. Aukščiausios kokybės sudėtinės produktų, paimtų iš pačios gamtos, formulės maitina ir puoselėja plaukus. Išskirtinė, profesionali plaukų kosmetika, rūpestingai pagaminta IdHAIR gamykloje Švedijoje kiekvieno poreikiui - kasdienei priežiūrai ir plaukų modeliavimui.

  IdHAIR ELEMENTS XCLUSIVE plaukų priežiūros ir formavimo priemonių sudėtyje nėra naudojami parabenai, kurie dažnai įtakoja alergines reakcijas, odos išbėrimus ir kitus sveikatos sutrikimus dėl savo toksiškumo. Taip pat šios linijos produktuose nėra sulfatų, galinčių kenkti galvos odai ją sausinant, ko pasekoje gali atsirasti pleiskanos, niežulys, greitas plaukų riebalavimasis. Čia visiškai nenaudojamas glitimas. Vietoje jo, naudojami ryžiai. Taigi drąsiai sakome, kad IdHAIR ELEMENTS XCLUSIVE linijos produktai yra veganiški ir nealergizuojantys! Tam IdHAIR kosmetikos gamintojai apžvelgė visą pasaulį, kad surastų geriausius ingredientus.

  IdHAIR ELEMENTS XCLUSIVE plaukų priežiūros produktai kasdieniniam jų puoselėjimui: plaukų šampūnai, plaukų kondicionieriai ir kitos kosmetikos priemonės yra išskaidytos į atskiras serijas pagal jų tikslinę paskirtį. COLOUR – saugo dažytų plaukų spalvą, palaiko jų žvilgesį ir gyvybingumą. BLONDE – šviesių plaukų priežiūrai, kad nepageidaujami šilti atspalviai plaukuose būtų neutralizuoti. MOISTURE – išsausėjusiems plaukams drėkinti, stiprinti ir palengvinti jų iššukavimą. REPAIR – atstatyti pažeistus ar chemiškai apdorotus plaukus, kad jie taptų švelnūs ir glotnūs. VOLUME – apimties ir purumo plaukams suteikiančios priemonės. LONG HAIR – puoselėja ilgus plaukus, glotnina juos ir palengvina iššukavimą.

  IdHAIR ELEMENTS XCLUSIVE profesionalios plaukų formavimo priemonės taip pat suskirstytos į 3 (tris) šios linijos serijas, taip palengvinant pasirinkimą. BLOW – išankstinio plaukų modeliavimo priemonės, naudojamos ant sausų ar drėgnų plaukų. PLAY – tobulos šukuosenos formavimui. FINISH – užbaigti šukuoseną ir suteikti žvilgesio ilgam ją užfiksuojant.

 • SOLUTIONS

  IdHAIR SOLUTIONS profesionalios plaukų priežiūros priemonės, kurių pagalba sprendžiamos galvos odos ir priešlaikinio plaukų slinkmo problemos. Naudojant šiuos IdHAIR produktus, sveikos ir švarios galvos oda galima džiaugtis per labai trumpą laiką.

  IdHAIR SOLUTIONS specialistai, suprasdami kokios nemalonios ir kartais netgi varginančios kovos būna su problemiška galvos oda, sukūrė šią liniją, kad Jums netektų kovoti su tuo vieniems! Produktų pagrindiniai aktyvieji ingredientai, kurie naikina grybelius, sukeliančius pleiskanojimą – klimbazolis ir piroktino olaminas. Taip pat stimuliuojantis cirkuliaciją, gerai dezinfekuojantis ir naikinantis pleiskanas rozmarinas. Sudirgusią odą nuramina, turi antibakterinį poveikį ir saugo nuo gausaus riebalų formavimosi – undecileno rūgštis. Tuo tarpu salicilio rūgštis turi giluminio valymo efektą, šalindama negyvas ląsteles, dėl kurios pasiekiamas rezultatas – švari ir gaivi galvos oda. O ingredientas heliosolanum saugo nuo ultravioletinių spindulių ir palaiko plaukų spalvą.

  IdHAIR SOLUTIONS tikslas, kad šios linijos plaukų priežiūros priemonės: šampūnai, plaukų kondicionierius, losjonas ir valančioji kaukė – išnaikintų nemalonias pleiskanas, atgaivintų ir subalansuotų odą, kad ji būtų sveika, švari, o plaukai žvilgėtų. Kenčiantiems nuo priešlaikinio plaukų slinkimo – stiprinti plaukus ir stimuliuoti plaukų augimą. Produktuose nėra kvapiklių ir parabenų, dažnai įtakojančių alergines reakcijas, odos išbėrimus ir kitus sveikatos sutrikimus dėl savo toksiškumo.

  Kad IdHAIR SOLUTIONS būtų galima naudoti ne tik namuose, tačiau tęsti sveikos galvos odos bei plaukų puoselėjimą ir keliaujant, visi jų produktai yra dviejų dydžių: vienas, skirtas vonios kambariui, kitas – kelioninis mažos talpos.

 • COLOUR BOMB

  IdHAIR COLOUR BOMB – tai tikra 21 spalvos bomba Jūsų plaukams! Dažantys ir tuo pačiu maitinantys plaukų kondicionieriai, kai norisi atnaujinti ar pakeisti plaukų spalvą. Tai tikras padėjėjas, kai norisi prailginti plaukų spalvos intensyvumą tarp vizitų pas kirpėją, ir ypatinga dovana, jeigu užmiršus iš anksto rezervuoti laiką pas jį plaukų dažymui, tenka ir ne vieną savaitę palaukti!

  Nesvarbu kokios spalvos dažantis plaukų kondicionierius reikalingas, iš IdHAIR COLOUR BOMB spalvų paletės tikrai išsirinksi tinkamą sau. Čia net tik natūralūs rudų plaukų atspalviai, tačiau ir egzotiškos rožinės, mėlynos ar net žalios spalvos. Bet kurios spalvos intensyvumą kontroliuojate patys. Tereikia užtepus plaukų kondicionieriaus ant plaukų, jį paskirstyti ir palikti nuo 3 iki 15 min. priklausomai nuo to, kokio sodrumo spalvos ir plaukų poringumo norisi.

  IdHAIR COLOUR BOMB plaukų kondicionierius ne tik dažo, tačiau ir maitina plaukus. Jo vienas pagrindinių sudedamųjų ingredientų yra hidrolizuotas keratinas, kuris atstato, visapusiškai gydo ir kondicionuoja plaukus. Kita labai svarbi sudedamoji dalis yra D-pantenolis: vitaminas B5, stiprinantis plaukus.

  Jeigu dažyti plaukai ataugo ir matosi natūrali plaukų spalva, ar nuo dažno plovimo spalva nubluko, dabar visa tai pataisoma kartu su IdHAIR COLOUR BOMB.

 • IdHAIR MÉ yra puiki, aukštos kokybės plaukų priežiūros ir profesionalaus modeliavimo priemonių linija vyrams ir moterims. Visi produktai, esantys šioje linijoje, gamintojo pasirinkti ypatingai gerai apgalvojus, kad jų pagalba įgyvendintumėte bet kokią įsivaizduojamą stiliaus idėją. Ir visai nesvarbu, esate vyras ar moteris, plaukai tiesūs, garbanoti ar prigludę - IdHAIR MÉ nudžiugins kiekvieną ir padovanos Jums nuostabių plaukų dieną!

  IdHAIR MÉ liniją sudaro 17 efektingų gaminių plaukams, sukurtų bendradarbiaujant su kirpėjais ir vartotojais. 3 plaukų priežiūros priemonės: valantis plaukų šampūnas apimčiai suteikti, chemiškai paveiktų, dažytų plaukų šampūnas ir kondicionierius. Plaukų formavimo priemonės sudaro didžiąją dalį asortimento ir jų skaičius siekia net 14 - nuo sauso šampūno iki šilkinio žvilgesio plaukų kremo!

  Visi IdHAIR MÉ gaminiai yra stilingose pakuotėse ir kiekvienas jų pažymėtas unikalia spalva. Dėl to net ir turint savo vonios kambaryje keletą skirtingų priemonių, jų visų etikečių skaityti kaskart tikrai neprireiks! Ir net jeigu pamiršite pavadinimą, pakanka įsiminti savo mėgstamo produkto spalvą.

  IdHAIR MÉ ne tam, kad Jus padarytų gražesnius, o tam, kad pabrėžtų Jūsų grožį! Šios plaukų priežiūros ir jų modeliavimo priemonės yra sukurtos galvojant būtent apie Jus, todėl linija ir vadinama MÉ. IdHAIR tvirtina, kad jie nekuria grožio, jie pabrėžia jau turimą grožį!

 • BLACK

  IdHAIR BLACK  - tai išskirtinė linija šiuolaikiniam vyrui: plaukų ir galvos odos problemų sprendimui, stiliaus formavimui ir gaiviam kvapui! Tai vyrui, ieškančiam paprastų, lengvai ir efektyviai naudojamų gaminių, atliekančių svarbiausias reikalingas funkcijas ir kartu skleidžiančių gaivų, vyrišką kvapą.

  IdHAIR BLACK asortimentas nėra platus, tačiau toks, kokio reikia vyriškai priežiūrai. Praktiškas, skubantis vyras nenori ilgai svarstyti ir galvoti renkantis iš produktų gausos. Praktiškas vyras taupo savo laiką. Dėl to IdHAIR sukurta BLACK serija leidžia tą laiką taupyti ir turėti gražius plaukus, sveiką galvos odą ir maloniai kvepėti.

  Asortimentą sudaro išskirtinės IdHAIR BLACK plaukų priemonės vyrams, tokios kaip plaukų šampūnas, plaukų želė, taip pat dezodorantas vyrams ir barzdos aliejus. Pleiskanojančiai galvos odai specialiai sukurtas NO DANDRUFF šampūnas, o jautriai ir sudirgusiai odai drėkinti – ACTIVE plaukų šampūnas. Ypatingai populiarus racionalius sprendimus mėgstančių vyrų pasirinkimas – TOTAL šampūnas - 3in1! Tai plaukų ir kūno priežiūros bei skutimosi šampūnas. Plaukų stangrinimui ir jų formos palaikymui lengvai išsiplaunanti plaukų želė, minkštinantis ir maitinantis barzdą ir ūsus aliejus ir maksimalią apsaugą nuo nepageidaujamų kvapų suteikiantis dezodorantas.

  IdHAIR BLACK - minimalus asortimentas, maksimalus rezultatas, ypatingai gaivus vyriškas kvapas.

 • NIOPHLEX

  IdHAIR NIOPHLEX – unikalios, drėkinančios plaukus ir tuo pačiu juos stiprinančios profesionalios plaukų priežiūros priemonės. Kirpėjų džiaugsmui, joms nereikia skirti papildomo laiko! Viską galima sujungti kartu – dažyti plaukus ir juos stiprinti vienu metu. Profesionalas sutaupys laiko, o klientas iš salono išeis laimingas, žvilgančiais plaukais.

  IdHAIR NIOPHLEX 2 žingsnių procedūra, kurios metu stiprinančios plaukų priemonės giliai įsiskverbia į plaukus ir atstato jų struktūrą. Dėl to plaukai tampa stiprūs. O, kad nesumaišyti žingsnių eiliškumo, pakuotės taip pat yra sunumeruotos.

  1-asis žingsnis prasideda su NIOPHLEX Bonder. Jo dėka atkuriama plauko vidinė struktūra, pats plaukas sustiprėja ir įgauna elastingumo. Ši priemonė maišoma kartu su dažymo ir cheminio plaukų garbanojimo priemonėmis, tad laiko tikrai sutaupo. 2-uoju žingsniu plaukai pamaitinami ir drėkinami kartu su NIOPHLEX Enchancer maitinančiu kremu. Kaip papildoma dovana plaukams, paskutinis prisilietimas specialiai po IdHAIR NIOPHLEX dviejų žingsnių procedūros, itin drėkinantis RESCUE SPRAY plaukų drėkiklis! Jis nenuskalaujamas, prisotintas argano aliejumi ir hidrolizuotu keratinu, minkština ir suteikia žvilgesio plaukams.

  IdHAIR NIOPHLEX plaukų priežiūros priemonės profesionalams - kad Jūsų klientų plaukai būtų gražūs ir žvilgantys. 

 • GLOSS

  IdHAIR GLOSS yra nepaprastai greitai ir lengvai naudojama daugiafunkcinė pusiau permanentinių plaukų dažų sistema. Vos per 20 min. sukuriamas įstabus rezultatas, džiuginantis kiekvieną – ryški, atgaivinta plaukų spalva, o patys plaukai švelnūs ir žvilgantys.

  IdHAIR GLOSS – tai itin švelnūs plaukų dažai be amoniako ir PPD, saugūs naudoti kiekvienam, norint atnaujinti savo plaukų spalvą ar tonuoti ataugusią dalį. Ypatinga tai, kad spalvų paletėje yra net 16 malonių atspalvių nuo šaltų iki šiltų, o norimą pasiekti  intensyvumą galite kontroliuoti tiesiog nustatydami savo laikmatį. Tačiau net ir pačiam intensyviausiam reikia laikyti ne ilgiau nei 20 minučių. Jeigu norisi tik atgaivinti plaukų spalvą, o ne juos dažyti - naudojamas IdHAIR GLOSS Clear bespalvis toneris.

  IdHAIR GLOSS plaukų tonavimo priemonės yra daugiafunkcinės, todėl su jų pagalba tikrai atrasite savo norimą atspalvį. Naudokite šiuos tonizuojančius plaukų dažus atgaivinti plaukų spalvai, apjungti dažytos ir nuaugusios plaukų dalies spalvas ir norėdami suteikti savo plaukams pasakišką žvilgesį.

 • HAIR PAINT

  IdHAIR HAIR PAINT linija yra daugiau nei 100 gražių, švelnių atspalvių plaukų dažų sistema, optimaliai veikianti visų tipų plaukus. Šios linijos plaukų dažai ir jų priedai patenkins ir išrankiausio kliento poreikius grožio salone. Kiekvienas jų, su šypsena išeinantis dėl savo naujos, žvilgančios plaukų spalvos, kurie kartu atrodo sveiki ir gyvybingi, tuo pačiu paliks ir žinią, jog jų plaukų profesionalas pasirinko teisingai.

  IdHAIR HAIR PAINT spalvos pilnai padengia žilus plaukus, saugo ir prižiūri juos naudojant natūralius augalų pigmentus. Platus spalvų pasirinkimas, galimybė jas lengvai maišyti ir naudoti, dėl jų stiprios koncentracijos, leidžiančios efektyviai ir ekonomiškai spalvas naudoti salone, profesionalui plaukų dažymo procesą padarys itin maloniu. O nuostabiausia tai, kad jis kiekvieną kartą žinos, kad rezultatas bus įspūdingas ir kerintis!

  IdHAIR HAIR PAINT profesionalūs plaukų dažai sukuria ilgalaikį, patikimą ir žvilgantį rezultatą visų tipų plaukams. Plaukų dažai praturtinti augalų ekstraktais, vaisių aliejais, tokiais kaip mandarinų aliejus, persikų ir abrikosų sėklų aliejus. Taip pat sudėtyje yra veiksmingi antioksidantai iš greipfrutų ir kitų citrusinių vaisių. Nuo ultravioletinių spindulių saugo spalvose esantis saulėgrąžų aliejus. Visa tai ir suteikia spalvai bei plaukams nuostabią gyvybę, leidžiančią klientui pasijausti ypatingu.

  IdHAIR HAIR PAINT profesionalūs plaukų dažai ir jų priedai: oksidatoriai, apsauginis aliejus, saugantis galvos odą nuo nudažymo, servetėlės, šalinančios dažų likučius, plaukų šviesinimo pasta, milteliai – tai plaukų dažų sistema profesionalams. Tegul Jūsų klientai švyti ryškiomis ir žvilgančioms spalvomis ir kaskart sugrįžta norėdami pakartoti!

 • BLACK MAGIC

  IdHAIR BLACK MAGIC cheminio plaukų garbanojimo priemonės profesionalo rankomis sukuria įspūdingo grožio, nepakartojamas ilgalaikes ir žavingas bangas. BLACK MAGIC linija yra švelni plaukams bei galvos odai, malonaus lengvo kvapo. Vos 10 minučių veikimo laiko, seriją užbaigiant keratinu, veiksmingai neutralizuojančiu iš plaukų visus cheminius likučius.

  IdHAIR BLACK MAGIC cheminio plaukų garbanojimo priemonės tinka visų tipų plaukams, svarbiausia pasirinkti tinkamo stiprumo priemonę. Kaip žinoti, kurią rinktis? Jeigu plaukai stiprūs, jų sukimui naudojama STRONG arba kitaip „0” sistema. Jeigu plaukai normalūs ir dažyti – NORMAL – „1“ sistema. Poringiems dažytiems ar šviesintiems plaukams sukti – MILD – „2” sistema. Lengva įsiminti, paprasta naudoti!

  Kad rezultatas būtų nepriekaištingas ir kiekviena klientė, kuri svajoja apie tobulas garbanas, po procedūros galėtų žavėtis jomis taip, lyg net slapčiausiame sapne nesapnavus, keratiną plaukams ir neutralizatorių rekomenduojama rinktis ir naudoti tos pačios linijos. IdHAIR BLACK MAGIC – tvirtos ir nepriekaištingos garbanos kaskart, atliekant sukimo procedūrą grožio salone.

  IdHAIR BLACK MAGIC cheminio plaukų garbanojimo priemonės profesionalams, ieškantiems aukščiausios kokybės plaukų sukimo sistemos.

 • KITI IDHAIR PRODUKTAI
Product successfully added to the product comparison!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.