KASHO 

Jau virš 100 metų KASHO garsina savo vardą, kurio kirpimo žirklės, skustuvai ir jų priedai yra tarp geriausių visame pasaulyje. Aukščiausios kokybės produktai, gaminami naudojant pažangias technologijas, derinant jas kartu su šimtmečius puoselėtomis japonų kalvystės tradicijomis, pagal kurias nepriekaištingai buvo gaminami ir samurajų kardai. Ko...

Jau virš 100 metų KASHO garsina savo vardą, kurio kirpimo žirklės, skustuvai ir jų priedai yra tarp geriausių visame pasaulyje. Aukščiausios kokybės produktai, gaminami naudojant pažangias technologijas, derinant jas kartu su šimtmečius puoselėtomis japonų kalvystės tradicijomis, pagal kurias nepriekaištingai buvo gaminami ir samurajų kardai. Kokybė, tobulumas – štai ką gauna profesionalūs kirpėjai, kurie renkasi KASHO.

KASHO kirpimo žirklės atspindi nepaprastai tikslias formas, apdailą ir funkcijas. Jų gamyboje naudojami nerūdijančio plieno lydiniai, atitinkantys aukščiausius standartus. Žirklės yra puikiai subalansuotos, todėl kirpimo briauna itin tvirta, o kruopščiai nupoliruotos geležtės garantuoja aštrų, tikslų kirpimą. Daugumoje KASHO žirklių įmontuotas reguliuojamas plokščiasis varžtas, o KASHO MILLENIUM ir XP linijos turi patentuotą diskinę operacinę sistemą. Jų dėka tempimas visuomet išlieka optimalus, o žirklių judėjimas tolygus.

Profesionalios kirpimo žirklės KASHO patyrusiems plaukų stilistams ir dar tik pradedantiems ar besimokantiems plaukų kirpimo meno. Tai visiems kirpėjams, vertinantiems japonišką kokybę, subtilią estetiką ir komfortą. Jeigu esi studentas, tau idealiai tiks ekonomiškasis IMPRESSION ar EXCELIA variantas. Jeigu pradedantis profesionalas, rekomenduojama CHROME ar DESIGN MASTER linijos. Jeigu esi tikras meistras, trokštantis turėti unikalius ir išskirtinius darbo įrankius – DAMASCUS – aukščiausio lygio pasirinkimas! Net jeigu esi kairiarankis, specialiai tau – KASHO IVORY linijos kirpimo žirklės.

KASHO gamintojas neapsiribojo vien žirklėmis, todėl, jeigu esi plaukų ir barzdų stilistas, kurio neatsiejama darbo priemonė yra skustuvas – ieškai ten, kur reikia. Taip pat aksesuarai, padedantys profesionalui prižiūrėti ir puoselėti savo darbo priemones.

Daugiau »

Subkategorijos

 • DESIGN MASTER

  KASHO DESIGN MASTER našios ir patikimos kirpimo žirklės profesionalams, pradedantiems savo karjerą iškart su aukščiausio lygio darbo įrankiais, pritaikytais specialiai jiems! Jeigu dar neišsirinkai savo pirmųjų žirklių, arba su turimomis nejauti visiško balanso ir atsipalaidavimo kerpant, vos paėmus į rankas bet kurias DESIGN MASTER linijos žirkles suprasi – čia Tavo.

  Lengvos, patogios, aštrios kirpimo žirklės KASHO DESIGN MASTER, su kuriomis kiekvienas kirpimas yra išbaigtas ir tikslus. Šios linijos žirklės yra ergonomiškos ofsetinės formos su pirštų atramomis, kad dirbti būtų komfortiška. Jų svoris idealiai subalansuotas, kad rankų nuovargis būtų maksimaliai sumažintas. Šios KASHO žirklės pagamintos iš lengvo, tvirto, VG10-W nerūdijančio plieno. Geležtės kruopščiai nupoliruotos ir aštrios, o specialus sraigto mechanizmas leidžia reguliuoti jų suspaudimą palaipsniui ir be jokių įrankių. Tereikia tik pasukti ratuką.

  KASO DESIGN MASTER liniją papildo ir retinimo žirklės, leidžiančios formuoti plaukų apimtį, tekstūrą ir išreikšti kirpėjo kūrybiškumą. Šių žirklių ašmenys yra idealiai vienodai išlenkti kūginiai smailėjantys dantys, kur tuo pačiu metu kiekvienas jų kerpa visiškai tolygiu kampu.

  KASHO DESIGN MASTER – pirmas pasirinkimas, kuris leis įsimylėti japonišką KASHO kokybę. Ir net jeigu esi kairiarankis, DESIGN MASTER žirklės kairiarankiams niekuo nesiskiria nuo dešiniarankių. Tik tiek, kad šios kirpimo žirklės pritaikytos būtent Tau!

 • MILLENNIUM

  KASHO MILLENNIUM ergonomiškos, aukščiausio meistriškumo kirpimo žirklės profesionalams. Kasdienis darbo įrankis, kurio dėka meistras jaučia visišką balansą savo rankose nuo pirmo iki paskutinio kirpimo.

  KASHO MILLENNIUM plaukų kirpimo žirklės yra itin aštrios, puikaus meistriškumo ir bekompromisės kokybės pavyzdys. Šios ypač aštrios, ergonomiškos žirklės yra pagamintos iš SG2 plieno, kuris yra ypač atsparus dėvėjimuisi ir lengvas. Kruopščiai nupoliruoti ašmenys kirpimo trintį sumažina iki minimumo, o tai savo ruožtu sumažina rankų nuovargį. Patentuota diskinė operacinė sistema užtikrina, kad į varžtą nepapultų plaukų ar dulkių, dėl to tempimas išlieka optimalus, o žirklių judėjimas tolygus.

  Kirpimo žirklės MILLENNIUM tiksliai suprojektuotos, su specialia ergonomiška atrama pirštams ir pasirinktomis tiesiomis ar nuožulniomis (ergonominėmis) rankenėlėmis, yra itin patogios. Lengvos, praktiškos, ypatingai aštrios, todėl kiekvienas kirpimas yra sklandus ir nevarginantis rankos.

  KASHO MILLENNIUM – ypatingai tikslus profesionalaus meistro kirpimo įrankis.

 • GREEN

  KASHO GREEN žirklės – tai moderni klasika kirpėjo rankose! Skrupulingai nušlifuota net menkiausia detalė, o nepriekaištingos formos ir funkcijos suderintos taip, kad garantuotų aukščiausio lygio našumą. Šios neįtikėtinai kieto VG-10W nerūdijančio plieno kirpėjo žirklės, nupoliruotos iki veidrodinio blizgesio, garsėja savo patvarumu ir briaunų aštrumu. Japoniškos technologijos plaukų meistro įrankis tiesiog spindi kokybę.

  KASHO GREEN linijos žirklės yra protingų japonijos inžinerinių sprendimų gaminys, atspindintis ne tik ilgaamžiškumą ir tvirtumą, tačiau ir ergonomišką stilių. Atramos pirštams, proporcingi žiedai, tempimo reguliavimo varžtas ir integruotas guolis garantuoja tikslų kirpimą. Pusiau ofsetinės rankenos užtikrina komfortą ir saugo rankas nuo nuovargio net ir labai įtemptą darbo dieną.

  KASHO GREEN retinimo žirklės nėra vien tik įrankis plaukų apimties mažinimui. Jos leidžia išlaisvinti meistro kūrybiškumą formuojant plaukų tekstūrą, apimtį ir sukurti nepriekaištingą stilių klientui. Šių žirklių kūginiai ašmenys išlenkti idealiai vienodai, todėl tuo pačiu metu kiekvienas dantis kerpa visiškai tolygiu kampu.

  KASHO GREEN kirpėjo žirklės, tai lyg teptukas Leonardo da Vinči rankose.

 • XP

  KASHO XP profesionalios kirpimo žirklės yra nuostabus derinys, sujungiantis aukščiausią komfortą ir puikų žirklių aštrumą. Tai novatoriškas sprendimas, kuriame panaudotos puikios GREEN linijos savybės ir unikali, patentuota MILLENIUM diskinė operacinė sistema. Prie šio derinio pritaikytas progresyvus dizainas, išskiriantis XP linijos kirpėjo žirkles iš kitų.

  KASHO XP kirpimo žirklės yra ergonomiškos ofsetinės ir patobulintos ergonomikos tiesios konstrukcijos pusiau ofsetinės. Jos suteikia komfortą darbo metu ir tuo pačiu mažina rankų nuovargio atsiradimą. Kad padaryti geresnį kirpimą, KASHO išrado ir patentavo diskinę operacinę sistemą, užtikrinančią, kad į varžtą nepakliūtų plaukų ar dulkių, kad tempimas išliktų nepriekaištingas, o žirklių judėjimas tolygus.

  KASHO XP linija pasižymi ypatingu patvarumu. Šios kirpimo žirklės pagamintos iš itin tvirto ir nerūdijančio plieno lydinių VG-10, todėl jų ašmenis galima šlifuoti iki itin aštraus kampo. Komfortas, aštrumas, ilgaamžiškumas, naujausios technologijos ir inžineriniai sprendimai – tai yra būtent tai, ko reikia tiksliam kirpėjo įrankiui, kuris tarnaus visą gyvenimą.

  KASHO XP – patikimas kirpėjo darbo įrankis.

 • SILVER

  KASHO SILVER  - labiausiai ergonomiškos plaukų kirpimo žirklės visame gamintojo asortimente. Tai tikras KASHO meno kūrinys, kuris praktiškumą įvilko į itin modernias ir švarias linijas, patogias kirpėjo rankoms ir malonias akims.

  Dėka tempimą reguliuojančio plokščiojo varžto KASHO SILVER kirpimo žirklės plaukų stilistui leidžia kirpti itin tiksliai. Kruopščiai apgalvotas ergonomiškas ofsetinis dizainas su piršto pagalvėle suteikia nepaprastą komfortą dirbant net ir labiausiai įtemptą darbo dieną. O ašmenų aštrumas! Šių nepaprastų kirpėjo žirklių, pagamintų iš tvirto ATS314 nerūdijančio plieno, ašmenys nupoliruoti veidrodiniu būdu, spindi kokybe ir puikiai kerpa.

  Nuo rankenos iki pat ašmenų – KASHO SILVER subtili elegancija. Šios plaukų kirpimo žirklės yra lengvos, puikiai subalansuotos ir turinčios aštrias kirpimo briaunas. Jos skirtos tiems plaukų stilistams, kurie ieško ilgalaikių ir patogių darbo įrankių, nevarginančių jų rankų ir leidžiančių dirbti kūrybiškai. SILVER grakštumas ir aukščiausio lygio ergonomiškumas yra perduotas seserinei linijai, švytinčiai deimantine juoda spalva – SILVER BLACK.

 • DAMASCUS

  KASHO DAMASCUS – tai išskirtinės kirpėjo žirklės, skirtos profesionalams. Žirklės pagamintos Japonijos meistrų pagal Damasko techniką, kuri žinoma ir vertinama visame pasaulyje. Žirklės, kuriose glūdi senosios kalvystės tradicijos, nepaprastos meninės subtilybės ir futuristinės technologijos, kiekvienam ašmeniui suteikia ypatingo tvirtumo ir stebuklingo modelio grakštumo.

  KASHO DAMASCUS kirpimo žirklės užtikrina maksimalų aštrumą kerpant. Jos pagamintos iš aštuonių aukščiausios klasės V10 kobalto legiruotojo plieno sluoksnių, užtikrinančių nepaprastą aštrumą ir garantuojančių gaminio ilgaamžiškumą. Dėl unikalios guolių sistemos, integruotos pritaikant plokščio tempimo reguliavimo varžto technologiją, kiekvienas ašmenų judėjimas yra lengvas ir tikslus.

  Kiekvienos KASHO DAMASCUS kirpėjo žirklės yra unikalus rankų darbo kūrinys. Tai ne tik žirklės, tai kartu ir rafinuotas meno kūrinys. Nėra nei vienų visiškai vienodų žirklių, tai lyg žmogaus pirštų antspaudai – kiekvieno unikalūs. Visa tai atspindi aukščiausią kokybę, individualumą ir išskirtinumą.

  KASHO DAMASCUS – profesionalas profesionalui.

 • IVORY

  KASHO IVORY – linija, kuri kairiarankių plaukų stilistų svajonę paverčia realybe. Tai profesionalios kirpimo žirklės išskirtinai kairiarankiams. Tik tuomet, kai darbo įrankis yra pritaikytas būtent tau, galima sukurti stebuklus, nežabojant savo kūrybiškumo! KASHO nori, kad kiekvienas turėtų galimybę jaustis svarbiu šios profesijos meistru, todėl sukūrė unikalią IVORY seriją, skirtą  išskirtinai kairiarankiams profesionaliam naudojimui. Tai elegantiškos kirpimo žirklės kairiarankiams su visomis reikalingomis funkcijomis.

  KASHO IVORY linija yra klasikinio dizaino, kurio forma lyg tiesi ir itin tiksli, kryptinga rodyklė nuo žiedų pirštams iki pat ašmenų galiuko. Šios kirpimo žirklės, pagamintos iš nerūdijančio, ypatingai tvirto plieno, veidrodiniu būdu nupoliruotos, spindinčios kokybe. Tuo pačiu jos yra ir ergonomiško ofsetinio dizaino, turinčios patogią pagalvėlę pirštų poilsiui.

  Kasho IVORY yra aukštesnio nei vidutinio lygio plaukų kirpimo žirklės. Pavydą keliantis darbo įrankio patogumas, leidžiantis nepavargti rankai, aštrumas, paverčiantis kiekvieną kirpimo veiksmą lengvu ir švelniu it šilkas, idealus kirpimo tempimas dėl unikalaus reguliavimo varžto. Viskas iki detalių apgalvota tam, kad dirbti kirpėjo darbą būtų nesibaigiantis malonumas, net jeigu esi kairiarankis.

 • SAGANO

  KASHO SAGANO elegantiškos, aukštos kokybės kirpimo žirklės, leidžiančios išlaisvinti plaukų stilistams savo kūrybiškumą darbe. Japoniško kardo formos ašmenų dėka kiekvienas grybštelėjimas žirklėmis per plaukus yra lengvas ir energingas. Šios aukšto našumo kirpėjo žirklės yra tiems, kurie vertina patogumą ir originalumą.

  KASHO SAGANO pasižymi svarbiausiais bruožais, dėl kurių visos KASHO kirpimo žirklės vertinamos kaip aukščiausios kokybės stilistų darbo įrankiai. Puikus nerūdijančio plieno ATS314 lydinys atsparus korozijai, nušlifuotas veidrodiniu būdu iki blizgesio. Čia sujungtos GREEN linijos patikrintos tradicinės savybės su itin rafinuotu ir ergonomišku dizainu. SAGANO linijos rankenos yra pusiau ofsetinės formos, su tradiciškai išlenkta pirštų rankenėle, kad profesionalas dirbdamas jaustųsi komfortiškai.

  KASHO SAGANO kirpimo žirklės turi DAMASCUS linijos rutulinių guolių sistemą su integruota plokščiųjų varžtų technologija. Tai garantuoja sklandų ir lyg šilkas švelnų ašmenų slydimą. Pats varžtas yra puoštas KASHO ženklu žaliosios keramikos fone, kad būtų išlaikytas subtilus stiliaus rafinuotumas.

 • CHROME

  KASHO CHROME kirpėjo žirklės – tai jaudinantis pasirinkimas jauniesiems pradedantiems profesionalams. Pirmą kartą jas naudojant net ir tikras meistras sunkiai supranta, kad tai yra pradedančiųjų žirklės. Pusiau konvekcinės, nepaprastai gerai išgaląstos ir nupoliruotos žirklės plaukų kirpimui užtikrina lengvą ir malonų darbą.

  KASHO CHROME dalinasi pačiomis pagrindinėmis funkcijomis, dėl kurių visos KASHO žirklės plaukų kirpimui vertinamos pasaulio profesionalų. Jos pagamintos iš tvirto, nerūdijančio plieno lydinio, veidrodiniu būdu nupoliruotos iki blizgesio.

  CHROME kirpėjo žirklės sukurtos taip, kad nevargintų rankų ir darbo procesas būtų itin malonus. Tai ergonomiško dizaino su ofsetine rankena žirklės, turinčios tradiciškai išlenktą piršto atramą, kuri pirmą kartą pristatyta SAGANO linijoje. Taip pat KASO CHROME žirklės turi tempimą reguliuojančio plokščiojo varžto sistemą. Jo dėka kirpėjas gali jaustis užtikrintai, nes kiekvienas kirpimo veiksmas bus lygus ir subalansuotas.

  KASHO CHROME yra pradedančiojo kirpėjo profesionalo žirklės, kuris siekia būti geriausias. To, kuris vertina pasaulio meistrų pripažintą japonišką kokybę, modernumą ir komfortą dirbant.

 • EXCELIA

  KASHO EXCELIA kirpimo žirklės yra skirtos jauniesiems plaukų stilistams. Tad, jeigu esi pradedantis savo karjerą kirpėjas, ieškai profesionalių ir tuo pačiu ekonomiškų darbo įrankių – EXCELIA yra būtent tai. Šios žirklės suprojektuotos ir pagamintos remiantis senosiomis japonų meistrų tradicijomis.

  KASHO EXCELIA modernaus dizaino, ergonomiško išlenkimo kirpimo žirklės, kurioms būdingi aukščiausi standartai, kad darbas jomis būtų malonus. Jų žvilgantys plieniniai ašmenys, skrupulingai nupoliruoti, užtikrina švarų kirpimą ir ilgai nepraranda savo aštrumo. Patogi ofsetinė rankena ir atrama pirštui leidžia dirbti ilgai ir nejausti rankos nuovargio.

  Kirpimo ir retinimo žirklės KASHO EXCELIA yra optimalus variantas pradedantiesiems, vertinantiems kokybę ir komfortą. O ekonomiška jų kaina leidžia mėgautis tuo be apribojimų. Ši linija, tai pirmas žingsnis link aukščiausios kokybės profesionalių meistrų ir elitinių žirklių modelių.

 • SKUSTUVAI

  KASHO skustuvas – tikro stilisto profesionalo pasirinkimas, norint sklandaus, aukščiausio lygio darbo! Tai šimtmečių tradicijų puoselėta japonų plieno apdirbimo metodika, pagal kurią buvo gaminami ir samurajų kardai. Ypatingai patvarus ir neįtikėtinai aštrių ašmenų skustuvas, kuris pagal pirminę savo paskirtį buvo naudojamas chirurgijoje, leidžia plaukus tiksliai skusti ir šukuoti.

  KASHO skustuvas barzdai gali būti tiesių ašmenų arba tekstūrinis modeliavimui. Kiekvienas skustuvo peiliukas sukurtas naudojant pažangias technologijas, kruopščiai apdorojant ypatingai tvirtą plieno lydinį. Dėka unikalios sistemos peiliukai saugiai ir greitai keičiami. Skustuvų laikikliai ergonomiško dizaino, todėl jie lengvai valdomi profesionalo rankoje.

  Švarių linijų, žvilgančio plieno, komfortiškas KASHO skustuvas – tai kruopštaus dizaino, inžinerijos kūrinys. Tūkstančiai viso pasaulio profesionalių stilistų naudoja būtent KASHO skustuvus. Išskirtinai meistriškai paruošti ir itin tvirti darbo įrankiai, prieinami kiekvienam kirpėjui.

 • AKSESUARAI

  KASHO aksesuarai ir priedai padeda saugoti ir prižiūrėti profesionaliam kirpėjui savo darbo priemones. Jeigu naudoji KASHO žirkles ir skustuvus, supranti, kad šie įrankiai nusipelnė ir geriausių jiems „poilsio“ bei kelioninių dėklų ar krepšių. Juk tam, kad nepažeisti žirklių ir skustuvų, juos rekomenduojama laikyti saugioje uždaroje ir sausoje pakuotėje. Reikia tik išsirinkti savo stiliui patogų, nes kiekvienas jų pagamintas iš ilgai nesusidėvinčios tekstilės ar kokybiškos odos tokiu pat kruopštumu ir tikslumu kaip ir patys įrankiai.

  Kad KASHO žirklės visuomet būtų nepriekaištingos, tam puikiai pasitarnauja ir kiti aksesuarai. Vienas jų - natūralios odos audinio žirklių poliravimo servetėlė. Ji naudojama po kiekvieno kliento kirpimo ašmenims nuvalyti. Jeigu žirklės yra su reguliuojamu varžtu, jas tiesiog būtina sutepti specialiu aliejumi. O kad toli ieškoti nereikėtų, KASHO ir cutrin.lt tuo jau pasirūpino. Būtent šiam  tikslui galima naudoti KASHO žirklių sutepimo pieštuką. Žirklių ašmenų įtempimas taip pat neturėtų būti kirpėjo galvos skausmas, todėl tam naudojamas metalinis reguliavimo raktelis. Visa tai ir yra tie aksesuarai, kurių pagalba užtikrinamas žirklių veikimo tikslumas, kaskart jas naudojant.

  Kaip papildoma dovana iš KASHO gaminių kūrėjų yra ir kiti aksesuarai, kurie padeda kirpėjo kasdienį darbą padaryti dar malonesnį. To paties tvirto, nerūdijančio plieno nagų žirklutės ir manikiūro žnyplutės. Taip pat galingas plaukų džiovintuvas, kuris kaip ir KASHO žirklės – ergonomiškai suprojektuotas, lengvas, profesionalus darbo įrankis.

  KASHO aksesuarai – tai geriausiems kirpėjų įrankiams geriausi jų priedai.

Product successfully added to the product comparison!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.