.

KASHO | profesionalios kirpimo žirklės | skustuvai

Jau virš 100 metų KASHO garsina savo vardą, kurio kirpimo žirklės, skustuvai ir jų priedai yra tarp geriausių visame pasaulyje. Aukščiausios kokybės produktai, gaminami naudojant pažangias technologijas, derinant jas kartu su šimtmečius puoselėtomis japonų kalvystės tradicijomis, pagal kurias nepriekaištingai buvo gaminami ir samurajų kardai. Kokybė, tobulumas – štai ką gauna profesionalūs kirpėjai, kurie renkasi KASHO.

KASHO kirpimo žirklės atspindi nepaprastai tikslias formas, apdailą ir funkcijas. Jų gamyboje naudojami nerūdijančio plieno lydiniai, atitinkantys aukščiausius standartus. Žirklės yra puikiai subalansuotos, todėl kirpimo briauna itin tvirta, o kruopščiai nupoliruotos geležtės garantuoja aštrų, tikslų kirpimą. Daugumoje KASHO žirklių įmontuotas reguliuojamas plokščiasis varžtas, o KASHO MILLENIUM ir XP linijos turi patentuotą diskinę operacinę sistemą. Jų dėka tempimas visuomet išlieka optimalus, o žirklių judėjimas tolygus.

Profesionalios kirpimo žirklės KASHO patyrusiems plaukų stilistams ir dar tik pradedantiems ar besimokantiems plaukų kirpimo meno. Tai visiems kirpėjams, vertinantiems japonišką kokybę, subtilią estetiką ir komfortą. Jeigu esi studentas, tau idealiai tiks ekonomiškasis IMPRESSION ar EXCELIA variantas. Jeigu pradedantis profesionalas, rekomenduojama CHROME ar DESIGN MASTER linijos. Jeigu esi tikras meistras, trokštantis turėti unikalius ir išskirtinius darbo įrankius – DAMASCUS – aukščiausio lygio pasirinkimas! Net jeigu esi kairiarankis, specialiai tau – KASHO IVORY linijos kirpimo žirklės.

KASHO gamintojas neapsiribojo vien žirklėmis, todėl, jeigu esi plaukų ir barzdų stilistas, kurio neatsiejama darbo priemonė yra skustuvas – ieškai ten, kur reikia. Taip pat aksesuarai, padedantys profesionalui prižiūrėti ir puoselėti savo darbo priemones.