.

KASHO Ivory | profesionalios kirpimo žirklės kairiarankiams

KASHO IVORY – linija, kuri kairiarankių plaukų stilistų svajonę paverčia realybe. Tai profesionalios kirpimo žirklės išskirtinai kairiarankiams. Tik tuomet, kai darbo įrankis yra pritaikytas būtent tau, galima sukurti stebuklus, nežabojant savo kūrybiškumo! KASHO nori, kad kiekvienas turėtų galimybę jaustis svarbiu šios profesijos meistru, todėl sukūrė unikalią IVORY seriją, skirtą  išskirtinai kairiarankiams profesionaliam naudojimui. Tai elegantiškos kirpimo žirklės kairiarankiams su visomis reikalingomis funkcijomis.

KASHO IVORY linija yra klasikinio dizaino, kurio forma lyg tiesi ir itin tiksli, kryptinga rodyklė nuo žiedų pirštams iki pat ašmenų galiuko. Šios kirpimo žirklės, pagamintos iš nerūdijančio, ypatingai tvirto plieno, veidrodiniu būdu nupoliruotos, spindinčios kokybe. Tuo pačiu jos yra ir ergonomiško ofsetinio dizaino, turinčios patogią pagalvėlę pirštų poilsiui.

Kasho IVORY yra aukštesnio nei vidutinio lygio plaukų kirpimo žirklės. Pavydą keliantis darbo įrankio patogumas, leidžiantis nepavargti rankai, aštrumas, paverčiantis kiekvieną kirpimo veiksmą lengvu ir švelniu it šilkas, idealus kirpimo tempimas dėl unikalaus reguliavimo varžto. Viskas iki detalių apgalvota tam, kad dirbti kirpėjo darbą būtų nesibaigiantis malonumas, net jeigu esi kairiarankis.

Aktyvūs filtrai

KASHO Ivory O/S L
−20%
390,00 € −20% 312,00 €
312,00 € 390,00 €

Ivory žirklės - tai aukštesnės nei vidutinio lygio plaukų kirpimo žirklės. Reguliavimo varžtas leidžia idealiai reguliuoti žirklių tempimą.