Cutrin Ainoa Color Oil Serum

Aliejinis plaukų serumas
Plaukus švelninantis serumas suteikia plaukams žvilgesį ir paryškina plaukų spalvą. Naikina plaukų statiškumą ir palieka šilkinį švelnumą. Praturtintas antioksidantais. Natūralus šiaurietiškų spanguolių sėklų ekstraktas saugo plaukus nuo stresinių išorės faktorių. Su UVB apsauginiu filtru.

Smulkiau

18,90 €


  • 40 ml

cutrin-vegan

Aliejinis plaukų serumas
Plaukus švelninantis serumas suteikia plaukams žvilgesį ir paryškina plaukų spalvą. Naikina plaukų statiškumą ir palieka šilkinį švelnumą. Praturtintas antioksidantais. Natūralus šiaurietiškų spanguolių sėklų ekstraktas saugo plaukus nuo stresinių išorės faktorių. Su UVB apsauginiu filtru.

Naudojimas: Tepkite aliejinį serumą ant drėgnų arba sausų plaukų. Nenuskalaukite.

Cutrin Ainoa logo
AinoaCUTRIN AINOA PLONŲ PLAUKŲ GYVYBINGUMAS IR ŽVILGESYS

Produktų linija jautriai galvos odai ir ploniems plaukams. Šiaurietiškas dizainas. Šiaurietiškos sudėtinės dalys. 50 metų patirtis.

Jautri galvos oda ir ploni plaukai - CUTRIN kompanijos rūpestis. AINOA produktų linija ypatingai rūpinasi plonais natūraliais, dažytais ir pažeistais plaukais.

Naujoji CUTRIN AINOA produktų linija:

• Aukščiausios kokybės kirpėjams skirtų produktų linija ploniems plaukams.
• CUTRIN naudoja tik natūralius šiaurietiškos gamtos ingredientus. Dauguma šių natūralių produktų naudojami maisto pramonėje.
• Produktų kūrimui panaudotos novatoriškos technologijos.
• Produktai sukurti, testuoti ir pagaminti Suomijoje.
• Pakuotė pagaminta iš ekologiškų žaliavų, kurios lengvai perdirbamos.
• Visų produktų sudėtis yra 100% veganinė.

PLONŲ PLAUKŲ SUBTILUMAS
Šiauriečių plaukai unikalūs. Jie yra labai ploni. Tokiems plaukams reikia apimties ir individualios priežiūros

Ploni plaukai yra labai pažeidžiami, statiški ir stokoja apimties.
Pasitelkus šiaurietiškos gamtos resursus, CUTRIN AINOA yra unikali plaukų priežiūros linija - visi produktai suteikia apimtį ir optimalią priežiūrą.


DEEP CLEAN
Visų tipų plaukų giluminis valymas ir mineralų šalinimas.

VOLUME
Maksimali plonų plaukų apimtis ir drėkinimas.

MOISTURE
Ilgalaikis sausų plaukų drėkinimas.

COLOR
Spalvos apsauga ir dažytų plaukų žvilgesys.

REPAIR
Pažeistų plaukų apsauga ir stiprinimas.

Ainoa
AinoaCUTRIN - JAUTRIOS ODOS IR PLONŲ PLAUKŲ SPECIALISTAI

Jautri galvos oda ir ploni plaukai - jau 50 metų CUTRIN kompanijos rūpestis. AINOA produktų linija ypatingai rūpinasi plonais natūraliais, dažytais ir pažeistais plaukais.


CUTRIN AINOA PLONŲ PLAUKŲ GYVYBINGUMAS IR ŽVILGESYS

CUTRIN strategija yra sukurti saugius ir natūralius produktus, siekiant pagrindinių kokybės principų. Kruopščiai parenkamos sudėtines dalys. Nei vienoje produktų vystymo stadijoje nevykdomi testavimai su gyvūnais.  Visi CUTRIN AINOA produktai atitinka EU kokybės reikalavimus ir yra 100% veganiniai. Pakuotė yra visiškai perdirbama.
SpanguolėSPANGUOLĖS
Ryškiai raudonos spanguolės auga pelkynuose ar drėgnuose miško plotuose. Jos subręsta vėlyvą rudenį, galima rasti ir ankstyvą pavasarį. Spanguolių sėklų aliejus turi OMRGA-6 ir OMEGA-3 riebalų rūgštis, antioksidantus, karatenoidus ir augalinį sterolį. Spanguolės turi tokotirenolį, vitaminą E, kuris 40-60 kartų stipresnis antioksidantas nei pagrindinis vitaminas E.

Priedai ir panašūs produktai

Peržiūrėta

Product successfully added to the product comparison!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.