.

  • −20%
IdHAIR Black Xclusive Matte Fiber Wax
-20-balandis-mazmena

IdHAIR Black Xclusive Matte Fiber Wax

-20-balandis-mazmena
Plaukų vaškas trumpiems ir vidutinio ilgio plaukams. Šis vaškas puikiai tinka tiems, kas mėgsta kelis kartus per dieną permodeliuoti šukuoseną. Suteikia natūralų matinį žvilgesį, lengvai išsiplauna. Gaivaus žolelių ir citrusinių vaisių kvapo. Tinka visų plaukų tipams, taip pat garbanotiems plaukams, nes skaidulos išryškina garbanas.
12,72 € Sutaupote 20%
15,90 €
Talpa
Kiekis
TRUMPIEMS/VIDUTINIO ILGIO PLAUKAMS
Plaukų vaškas trumpiems ir vidutinio ilgio plaukams. Šis vaškas puikiai tinka tiems, kas mėgsta kelis kartus per dieną permodeliuoti šukuoseną. Suteikia natūralų matinį žvilgesį, lengvai išsiplauna. Ricinos aliejus, kandelilių ir karnaubo vaškas, kaolino molis ir skaidulos suteikia fiksaciją bei lankstumą. Gaivaus žolelių ir citrusinių vaisių kvapo. Tinka visų plaukų tipams, taip pat garbanotiems plaukams, nes skaidulos išryškina garbanas.
Baltasis molis (Kaolinas) Kaprililo glikolis

Profesionali plaukų priežiūros ir modeliavimo linija vyrams

Ypatingai vyriška, funkcionali, aukštos kokybės kosmetikos linija atitinka visus vyrų lūkesčius.

Aukščiausią įvertinimą pelniusios sudedamosios dalys, esančios BLACK XCLUSIVE produktuose, pakelia šios linijos funkcionalumą į aukščiausią lygį. Pavyzdžiui, produktų gamybai naudojamas vulkaninio dirvožemio ekstraktas regeneruoja ir ramina plaukus bei galvos odą. Bendradarbiavimas su Švedijos ir kitų Europos šalių chemijos specialistais leido sukurti visiškai kitą produktų kokybę, skirtą veikliems vyrams – ir kasdieniam gyvenimui, ir šventėms.

IdHAIR Black Xclusive
10040001

Charakteristikos

Gamintojas
IdHAIR
Produkto linija
Black Xclusive