Cutrin
IdHAIR
KASHO
0 0,00 €

PREKIŲ PRISTATYMAS

 1. Prekių pristatymas
  1. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje ir užsienyje, užsakyme nurodytu adresu, po apmokėjimo gavimo, Jums ar Jūsų įgaliotam asmeniui į rankas. Siuntos Lietuvoje pristatomos per 1-2 darbo dienas, Latvijoje ir Estijoje per 3-4 darbo dienas.
  2. Prekių pristatymas visoje Lietuvoje užsakymams iki 40.00 € sumos kainuoja 2.60 € (išskyrus Kuršių Neriją), jei užsakymo suma didesnė nei 40.00 €, pristatymas Lietuvoje yra nemokamas (išskyrus Kuršių Neriją). Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 21.96 €. Jeigu pageidaujate, siunta gali būti pristatyta šeštadienį (pristatymas šeštadienį apmokestinamas papildomai, priklausomai nuo pasirinkto vežėjo). Šeštadieniais pristatoma tik į 10 didžiausių Lietuvos miestų: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena). Prekių pristatymo kaina į užsienio šalis apskaičiuojama pagal prekių svorį. Jei sąraše nėra Jūsų pageidaujamos užsienio šalies, dėl prekių pristatymo kainos susisiekite el. paštu povilasj@cutrin.lt.
  3. Transportavimo paslaugas Lietuvoje atlieka mūsų partneriai UAB „DPD Lietuva“, UAB „Venipak Lietuva“ ir UAB „Baltic Post“. Į užsienio valstybes pristatome naudodamiesi AB „Lietuvos paštas“, UAB „DPD Lietuva“ ir UAB „Venipak Lietuva“ paslaugomis. Lankytojas pats pasirenka jam priimtiną pristatymo būdą.
  4. Užsakydami prekes, užsakyme nurodykite tą adresą, kuriuo Jūs, ar Jūsų įgaliotas asmuo, būsite siuntos pristatymo metu. Pristatymo adresas gali būti Jūsų namų adresas, arba darbovietės adresas. Užsakymą galite atsiimti ir iš Jums artimiausio LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalo. Prekių užsakymo metu reikia pasirinkti Jums artimiausią LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą (paslauga teikiama tik Lietuvoje).
  5. Siuntos Lietuvoje pristatomos per 1-2 d. d., kiekvieną darbo dieną iki 22 val. (išskyrus atvejus, kai Lankytojas pasirenka kitaip) pasirinkus pristatymą naudojantis mūsų partnerių UAB „DPD Lietuva“ ar UAB „Venipak Lietuva“ paslaugomis. Naudojantis UAB „Baltic Post“ pristatymo paslaugomis, siuntos į savitarnos terminalus pristatomos per 24 valandas darbo dienomis ir šeštadieniais. LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalai veikia 24 val. per parą, todėl siuntas galėsite atsiimti Jums patogiausiu metu. Gavėjas siuntą iš terminalo turi atsiimti per 72 val. nuo siuntos pristatymo į terminalą momento.
  6. Siuntos gali vėluoti, jei neteisingai nurodėte pristatymo adresą, pašto kodą, telefono numerį arba jei kurjeris nerado Jūsų nurodytu adresu ar numatytu pristatymo laiku.
  7. Sekmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis siuntos nepristatomos.
  8. DĖMESIO: Priimdami siuntą, būtinai gerai apžiūrėkite visas pakuotes ir dėžes. Įpakavimas negali būti pažeistas. Jei pastebėjote, kad dėžės atvažiavo netvarkingos – įplėštos, įlenktais kampais, atidarytos arba kitaip fiziškai pažeistos, galite nepriimti tokios siuntos. Jei nuspręsite priimti pažeistą siuntą, reikalaukite, kad siuntos priėmimo – perdavimo arba atskirame pažeistų pakuočių pristatymo akte būtų tiksliai, išsamiai ir vienareikšmiškai aprašyta, kokios būklės pakuotės buvo pristatytos. Bet kuriuo atveju, priimdami pažeistą pakuotę, kurjerio akivaizdoje išpakuokite siuntą ir vizualiai patikrinkite joje esančių prekių būklę.
  9. Gavėjas turi teisę pateikti pretenziją dėl pakuotės sugadinimo, trūkstamų ar apgadintų siųstų daiktų ne vėliau kaip per 7 dienas nuo siuntos pristatymo dienos, pateikiant siuntos nuotraukas, pažeidmų aktą ar kitus įrodymus. Jei per nurodytą laiką pretenzija nėra pateikiama, laikoma, kad pakuotė buvo pristatyta ir nesugadinta.
  10. Klientui pageidaujant, prekes galima nemokamai atsiimti UAB „Evelita“ kirpyklos reikmenų parduotuvėje Kaune, Radvilėnų pl. 17.
  11. Apie paruoštas atsiimti ar paruoštas išsiųsti prekes Lankytojas informuojamas elektroniniu paštu.