.

.

 1. Prekių pristatymas
  1. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje ir užsienyje, užsakyme nurodytu adresu, po apmokėjimo gavimo, Jums ar Jūsų įgaliotam asmeniui į rankas. Siuntos Lietuvoje pristatomos per 1-4 darbo dienas, Latvijoje ir Estijoje per 3-4 darbo dienas.
  2. Prekių pristatymas visoje Lietuvoje užsakymams iki 30 kg ir 50.00 € sumos kainuoja nuo 1.50 € (išskyrus Kuršių Neriją), jei užsakymo suma didesnė nei 50.00 €, pristatymas Lietuvoje yra nemokamas (išskyrus Kuršių Neriją). Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 21.96 €. Jeigu pageidaujate, siunta gali būti pristatyta šeštadienį (pristatymas šeštadienį apmokestinamas papildomai, priklausomai nuo pasirinkto vežėjo). Šeštadieniais pristatoma tik į 10 didžiausių Lietuvos miestų: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena). Siuntų, kurių svoris virš 30 kg, pristatymo kaina skaičiuojama priklausomai nuo siuntos svorio. Prekių pristatymo kaina į užsienio šalis apskaičiuojama pagal prekių svorį. Jei sąraše nėra Jūsų pageidaujamos užsienio šalies, dėl prekių pristatymo kainos susisiekite el. paštu [email protected].
  3. Transportavimo paslaugas Lietuvoje ir užsienyje atlieka mūsų partneriai UAB „Venipak Lietuva“ ir AB „Lietuvos paštas“. Lankytojas pats pasirenka jam priimtiną pristatymo būdą.
  4. Užsakydami prekes, užsakyme nurodykite tą adresą, kuriuo Jūs, ar Jūsų įgaliotas asmuo, būsite siuntos pristatymo metu. Pristatymo adresas gali būti Jūsų namų adresas, arba darbovietės adresas. Užsakymą galite atsiimti ir iš Jūsų pasirinkto LP EXPRESS ar Venipak siuntų savitarnos terminalo. Prekių užsakymo metu reikia pasirinkti Jums artimiausią LP EXPRESS ar Venipak siuntų savitarnos terminalą (paslauga teikiama tik Lietuvoje).
  5. Siuntos Lietuvoje pristatomos per 1-2 d. d., kiekvieną darbo dieną iki 22 val. (išskyrus atvejus, kai Lankytojas pasirenka kitaip) pasirinkus pristatymą naudojantis mūsų partnerio UAB „Venipak Lietuva“ paslaugomis. Naudojantis AB „Lietuvos paštas“ pristatymo paslaugomis, siuntos į savitarnos terminalus pristatomos per 1-2 darbo dienas ir šeštadieniais. LP EXPRESS ir Venipak siuntų savitarnos terminalai veikia 24 val. per parą, todėl siuntas galėsite atsiimti Jums patogiausiu metu. Gavėjas siuntą iš terminalo turi atsiimti per 72 val. nuo siuntos pristatymo į terminalą momento. Gavėjas siuntą iš pašto skyriaus turi atsiimti per 15 kelendorinių dienų nuo siuntos pristatymo į pašto skyrių momento. PASTABA: jei siuntos neatsiėmėte per nuordytą terminą ir ji buvo sugrąžinta mums, galite atvykti atsiimti užsakymą į mūsų kirpyklos reikmenų parduotuvę arba atgauti pinigus už prekes.
  6. Siuntos gali vėluoti, jei neteisingai nurodėte pristatymo adresą, pašto kodą, telefono numerį arba jei kurjeris nerado Jūsų nurodytu adresu ar numatytu pristatymo laiku.
  7. Sekmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis siuntos nepristatomos.
  8. DĖMESIO: Priimdami siuntą, būtinai gerai apžiūrėkite visas pakuotes ir dėžes. Įpakavimas negali būti pažeistas. Jei pastebėjote, kad dėžės atvažiavo netvarkingos – įplėštos, įlenktais kampais, atidarytos arba kitaip fiziškai pažeistos, galite nepriimti tokios siuntos. Jei nuspręsite priimti pažeistą siuntą, reikalaukite, kad siuntos priėmimo – perdavimo arba atskirame pažeistų pakuočių pristatymo akte būtų tiksliai, išsamiai ir vienareikšmiškai aprašyta, kokios būklės pakuotės buvo pristatytos. Bet kuriuo atveju, priimdami pažeistą pakuotę, kurjerio akivaizdoje išpakuokite siuntą ir vizualiai patikrinkite joje esančių prekių būklę.
  9. Gavėjas turi teisę pateikti pretenziją dėl pakuotės sugadinimo, trūkstamų ar apgadintų siųstų daiktų ne vėliau kaip per 7 dienas nuo siuntos pristatymo dienos, pateikiant siuntos nuotraukas, pažeidmų aktą ar kitus įrodymus. Jei per nurodytą laiką pretenzija nėra pateikiama, laikoma, kad pakuotė buvo pristatyta ir nesugadinta.
  10. Klientui pageidaujant, prekes galima nemokamai atsiimti UAB „Evelita“ kirpyklos reikmenų parduotuvėje Kaune, Taikos pr. 141.
  11. Apie paruoštas atsiimti ar paruoštas išsiųsti prekes Lankytojas informuojamas elektroniniu paštu.