.

.

 1. Apmokėjimas
  1. Apmokėjimas bankiniu pavedimu: Apmokėjimą už prekes atlikite pavedimu, sumokėjus pinigus bet kuriame banko skyriuje arba naudojantis savo internetinės bankininkystės sistema.

   Mūsų rekvizitai:
   UAB „Evelita“
   Taikos pr. 141, LT-51132 Kaunas
   Įmonės kodas 133489699
   PVM kodas LT334896917
   Tel. +37068774517
   AB SEB bankas
   A.s. LT047044060008228536
   Banko kodas 70440
   SWIFT kodas CBVILT2X

   Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį.
   Dėmesio! Jei užsakymas neapmokamas per 3 kalendorines dienas po užsakymo pateikimo, jis yra anuliuojamas.
  2. Apmokėjimas grynaisiais pinigais pristatymo/atsiėmimo metu: Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite kurjeriui pristačius prekes (paslauga teikiama Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje). Šiam mokėjimo būdui taikomas 1.45 € administravimo mokestis užsakymams, kurių bendra suma mažensė nei 40 €. Dėmesio! Prekių pristatymo į namus metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Paštomate nėra galimybės atsiskaityti grynaisiais pinigais, mokėti galima tik kortele.
  3. PayPal sistema: Pasirinkę šį mokėjimo būdą, galite mokėti turint PayPal paskyrą arba kreditine kortele. Suveskite reikalingus duomenis mokėjimo autentifikavimui ir patvirtinkite. Pinigai už prekes bus įskaitomi automatiškai, tad nebereikės laukti mokėjimo patvirtinimo ir prekės iškarto bus ruošiamos pristatymui. Pasirenkant šį mokėjimo būdą taikomas papildomas administravimo mokestis, kuris priklauso nuo Jūsų užsakymo sumos. PayPal apdoroja mokėjimus Eurais, tad jei Jūsų sąskaita yra kita valiuta, gali būti taikomi PayPal valiutos keitimo mokesčiai.
   Dėmesio! Jei užsakymas neapmokamas per 3 kalendorines dienas po užsakymo pateikimo, jis yra anuliuojamas.
  4. Paysera: Tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Naudojantis Paysera sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Pasirinkus šį spmokėjimo būdą Jūs būsite nukreipti į Paysera sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą. Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo. Sėkmingai apmokėję už prekes, gausite patvirtinimo laišką nurodytu el. pašto adresu ir Jūsų užsakymas netrukus bus pradėtas vykdyti.
  5. Išsimokėtinai: Jei norite už prekes mokėti ne visą sumą iš karto, o už jas mokėti dalimis, rinkitės pirkimą išsimokėtinai. Mūsų partneris SB Lizingas pasiūlys Jums finanasavimo sprendimą. Tokiu būdu norimas prekes galėsite įsigyti jau dabar, o už jas sumokėsite per Jums patogų laikotarpį. Minimali užsakymo suma, nuo kurios galite įsigyti prekes išsimokėtinai yra 70 €. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, būsite nukreipti į SB Lizingas sistemą, kur galėsite pateikti paraišką finansavimui gauti. Kai gausime patvirtinimą iš SB Lizingo, kad finansavimą gavote, pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą. Jeigu Jūsų pirkimo išsimokėtinai paraiška nebus įvertinta teigiamai, tuomet prekių išsimokėtinai įsigyti negalėsite. Tokiu atveju siūlome rinktis kitą mokėjimo už prekes būdą. Tai galite padaryti susisiekę su mumis el. paštu [email protected].
   Dėmesio! Jei paraiška nėra įvertinima teigiamai ar užsakymas neapmokamas per 3 kalendorines dienas po užsakymo pateikimo, jis yra anuliuojamas.