.

.

 1. Apmokėjimas
  1. Apmokėjimas bankiniu pavedimu: Apmokėjimą už prekes atlikite pavedimu, sumokėjus pinigus bet kuriame banko skyriuje arba naudojantis savo internetinės bankininkystės sistema.

   Mūsų rekvizitai:
   UAB „Evelita“
   Radvilėnų pl. 17, LT-50256 Kaunas
   Įmonės kodas 133489699
   PVM kodas LT334896917
   Tel. (8 37) 32 42 22
   Faks. (8 37) 32 36 77
   AB SEB bankas
   A.s. LT047044060008228536
   Banko kodas 70440
   SWIFT kodas CBVILT2X

   Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį.
   Dėmesio! Jei užsakymas neapmokamas per 3 kalendorines dienas po užsakymo pateikimo, jis yra anuliuojamas.
  2. Apmokėjimas grynaisiais pinigais pristatymo/atsiėmimo metu: Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite kurjeriui pristačius prekes (paslauga teikiama Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje). Paslaugos kaina - 1.45 €. Dėmesio! Prekių pristatymo į namus metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.
  3. PayPal sistema: Pasirinkę šį mokėjimo būdą, galite mokėti turint PayPal paskyrą arba kreditine kortele. Suveskite reikalingus duomenis mokėjimo autentifikavimui ir patvirtinkite. Pinigai už prekes bus įskaitomi automatiškai, tad nebereikės laukti mokėjimo patvirtinimo ir prekės iškarto bus ruošiamos pristatymui. Pasirenkant šį mokėjimo būdą taikomas papildomas transakcijos įskaitymo mokestis, kuris priklauso nuo Jūsų užsakymo sumos. PayPal apdoroja mokėjimus Eurais, tad jei Jūsų sąskaita yra kita valiuta, gali būti taikomi PayPal valiutos keitimo mokesčiai.
   Dėmesio! Jei užsakymas neapmokamas per 3 kalendorines dienas po užsakymo pateikimo, jis yra anuliuojamas.
  4. Paysera: Tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Naudojantis Paysera sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Pasirinkus šį spmokėjimo būdą Jūs būsite nukreipti į Paysera sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą. Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo. Sėkmingai apmokėję už prekes, gausite patvirtinimo laišką nurodytu el. pašto adresu ir Jūsų užsakymas netrukus bus pradėtas vykdyti.
   Dėmesio! Jei užsakymas neapmokamas per 3 kalendorines dienas po užsakymo pateikimo, jis yra anuliuojamas.