AKCIJA visiems Cutrin ir IdHAIR plaukų dažams!

.

Cutrin-vegan

Cutrin HOHDE Silver Blond Shampoo

Cutrin-vegan

Tonuojantis sidabrinis šampūnas šviesintiems, natūraliai šviesiems ar žiliems plaukams. Gausiai pigmentais prisotintas šampūnas švelniai valo plaukus. Veiksmingai neutralizuoja geltonai oranžinius tonus, išryškina sidabrinį žvilgesį ir padeda išlaikyti plaukų spalvos šaltą atspalvį tarp dažymo procedūrų.

16,90 €
Talpa
Kiekis

Tonuojantis sidabrinis šampūnas šviesintiems, natūraliai šviesiems ar žiliems plaukams. Gausiai pigmentais prisotintas šampūnas švelniai valo plaukus. Veiksmingai neutralizuoja geltonai oranžinius tonus, išryškina sidabrinį žvilgesį ir padeda išlaikyti plaukų spalvos šaltą atspalvį tarp dažymo procedūrų. Natūralus šiaurietiškų mėlynių sėklų aliejus maitina ir saugo plaukus nuo išorinio streso poveikio. Chia proteinai padeda sustiprinti plaukus ir sumažinti lūžinėjimą. Augalinės kilmės veikliosios medžiagos intensyviai drėkina plaukus ir suteikia ilgalaikį poveikį. Sudėtyje yra UVA ir UVB apsauga plaukams.

NAUDOJIMAS: Tepkite ant drėgnų plaukų kol suputos ir palikite 1-3 minutes. Kruopščiai išskalaukite. Mūvėkite pirštines. Galima naudoti kartu arba atskirai su tonuojančiu HOHDE CC SILVER kondicionieriumi.

13003

Charakteristikos

Gamintojas
Cutrin
Produkto linija
HOHDE
idhair-paraben-free
16,90 €
Cutrin-vegan
16,90 €
Cutrin-vegan
16,90 €
Cutrin-vegan
16,90 €