.

.

Kaip susidoroti su pleiskanomis ir plaukų slinkimu

Ne kiekvienas gali pasigirti vešliais plaukais, tačiau tikrai kiekvienas galime juos tinkamai prižiūrėti. Sakoma, kad jeigu pačiam nerūpi, kaip atrodai, pagalvok, kad tai gali būti nemalonu aplinkiniams. Šiame įraše norime jums papasakoti apie tai, kaip tinkamai prižiūrėti plaukus ir susidoroti su dažniausiomis jų problemomis – pleiskanomis ir slinkimu.

Pleiskanos

Jei galvos oda pleiskanoja

Smagu būti išsiskirtinima, originaliam, tačiau tikrai nenudžiugsite sužinoję, kad vienintelis požymis, pagal kurį jus įsimena žmonės, yra pleiskanos. Kita vertus, jūs nesate vieniši: kirpėjų teigimu, pleiskanos – dažniausias jų klientų nusiskundimas. Pleiskanų atsiradimą gali nulemti pernelyg sausa galvos oda. Nors praktika rodo, kad dažniausiai pleiskanos atsiranda dėl riebios galvos odos. Pleiskanos – galvos odos – dermos liga, o pleiskanų atsiradimo kaltininkas – grybelis (Pitysporum ovale). Manoma, kad šio mikroorganizmo sporų nuolat yra mūsų odoje, tačiau tik susidarius palankioms sąlygoms, jos ima sparčiai daugintis. Kas nulemia tokį šio grybelio aktyvumą? Manoma, kad palankios grybeliui daugintis sąlygos yra stresas, netinkama mityba, imuninės sistemos sutrikimai ar kt. Dėl to kinta odos ląstelės vystymosi ciklas, ir vietoje mėnesio jis tetrunka savaitę. Dėl to ant galvos odos ir ima kauptis pleiskanos.

Kaip pleiskanų atsikratyti?
Svarbiausia, specialistų patarimu, pleiskanų neignoruokite. Antraip, problemą tik pagilinsite. Taip pat specialistai rekomenduoja trinkti galvą gana dažnai, jei reikia – kad ir kasdien. Turintiems pleiskanų rekomenduojama naudoti švelnius šampūnus, kurie nedirgina galvos odos ir taip leidžia kontroliuoti, bet ne gausinti pleiskanų kiekį. Jeigu šios pradinės priemonės nepadeda, rekomenduojama rinktis specialius šampūnus nuo pleiskanų. Be abejo, visuomet reikia išsiaiškinti, ar padidėjęs galvos odos pleiskanojimas nėra rimtų lėtinių ligų pasekmė. Manoma, kad pleiskanos, kurių priežastys yra vidinės, t. y. kitų organų ar sistemų sutrikimai, dažniau vargina vyresnius žmones. O jaunesniems gana dažnai pleiskanų atsiradimas – tai tarsi įspėjamasis signalas, pranešantis, kad galvos oda ir plaukai prižiūrimi netinkamai, pvz., per dažnas feno naudojimas ar netinkamas šampūnas. Tiesa, dėl netinkamų šampūnų ir nekokybiškų plaukų dažų pleiskanų gali atsirasti bet kokiame amžiuje. Renkantis šampūną nuo pleiskanų, patariama nepamiršti, kad dažniausiai kartu vertėtų įsigyti ir tos pačios serijos serumo nuo pleiskanų. Taip gydomąjį priemonių poveikį sustiprinsime.

Cutrin BIO+ priemonės nuo pleiskanų

Cutrin BIO+ Original Active Shampoo Dandruff Control Cutrin BIO+ Active Anti-Dandruff Shampoo Cutrin BIO+ Special Anti-Dandruff Shampoo Cutrin BIO+ Active Anti-Dandruff Scalp Treatment

Cutrin BIO+ Active ir Special priemonės sukurtos, naudojant Cutrin Pure Protection technologiją, kurios pagrindą sudaro šiaurietiškos pušies žievės ekstraktas, piroktono oalminas ir salierų sėklų ekstraktas. Šios sudedamosios medžiagos normalizuoja galvos odos ląstelių atsinaujinimo ciklą. Kaip jau minėjome, jam sutrikus, ir atsiranda pleiskanų. Piroktono olamino veiksmingumas yra daug kartų įrodytas atlikus mokslinius tyrimus. Todėl Cutrin BIO+ Active ir Special priemonės nuo pleiskanų akivaizdžiai mažina pleiskanų formavimąsi, galvos odos paraudimus ir niežėjimą.


Slenka plaukai

Jei plaukai slenka

Dažnai plaukų slinkimas rodo, kad žmogus gali turėti sveikatos problemų. Todėl, jeigu plaukai slenka labai gausiai, geriau šios problemos sprendimą pradėti nuo apsilankymo pas specialistus ir išsamaus ištyrimo. Reikėtų pasikonsultuoti su endokrinologu, imunologu ir trichologu (plaukų ir jų ligų gydytoju). Jeigu plaukų slinkimas – ne ligų pasekmė, pagerinti jų būklę padės ir kosmetikos priemonės. Neretai veiksmingiau yra ne stengtis išsaugoti slenkančius plaukus, o stimuliuoti plauko folikulo veiklą. Tada iš jo išaugantis plaukas bus sveikas ir stiprus. Kaip žinoma, gyva yra tik plauko šaknis, ir būtent nuo jos būklės priklauso ir plaukų sveikata, ir jų gyvavimo ciklas, vadinasi, ir tai, ar greitai plaukas iškris. Tad, norint turėti sveikus plaukus, reikia rūpintis plaukų šaknimis.

Cutrin BIO+ priemonės nuo plaukų slinkimo

Cutrin BIO+ Strengthening Shampoo for Women Cutrin BIO+ Strengthening Scalp Serum for Women Cutrin BIO+ Strengthening Conditioner for Women Cutrin BIO+ Energy Boost Shampoo for Men Cutrin BIO+ Energy Boost Scalp Serum for Men

Priemonės prisotintos vitaminais, reikalingais visoms plaukų funkcijoms. Maitina galvos odą, stiprina naujai ataugančius plaukus. Lėtina plaukų slinkimą, gerina plauko folikulo funkcijas ir pagreitina ląstelių atsinaujinimą. Saugo ir kondicionuoja galvos odą. Pailgina plaukų gyvavimo ciklą. Plaukus daro žvilgesnius, stipresnius ir tampresnius.